Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pada to dobre, takze zadne sklenikove efekty nejsou potreba...
    Dokonce konecne i jablone daly dost kvetu a ty tresne necham jeste jednu otocku nez vsechno vytrham na akcni kvetinky...
    Pestovani zatim bez problemu, jedu 7 hodinovky, kdyby vecer nevysla sklizen, tak dam kratsi a pak o vikend dojedu ty kratky, proto ted ani nedelam moc kvetinacu a nedodavam do ukolu - jednoho bude moc, druhyho malo a clovek se snadno splete...

    Vypadavat ma 179 letkvaru/den, v tuto chvili ma byt 207 (nebo chybet 867 ), mam 430 (chybi 644 ), mam 40% hotovo.
    Stav lilii : idealne 1229 kusu (1067/den ), mam 1945 z 6400 (30% ).
    Stav krokousu : idealne 1153 kusu (1000/den ), mam 1466 z 6000 (24% ).
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 116 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn 40* kvetinacem, celkem za 4 hodiny. Navic vysazet stromy pro ziskani 32x květ jabloně, 37x třešňový květ.
     
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já to vidím tak....není umění mít akci hotovou druhý den po začátku. To s tunou SH umí každej ~ zde si můžete doplnit jaké slovo chcete :)
    Umění je, odjet včera ve dvě odpolko na party, sice na tajňačku ve čtyři rozpěstovat počáteční kytky, ale pak kalit do půl čtvrté do rána, spát do deseti, zasadit, jít se spravit česnečkou a aby bylo teda co sázet na všechny mrňavý políčka, pustit nějaké ty kapky zelené, ovšem v rozumné míře. Následně se zítra 12 hodin nedostat k pc a přesto akci dokončit xD Bude to možná až někdy v úterý, ale stejně se nedává nic navíc za rychlost, tak proč si nechat trhat žíly :p
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm mohlo by bejt líp a ale dokud aspon kape(maže) tak je to cajk
    jináč k akci kam spěcháte napěstováno bude zítra ráno holt musím počkat na pajdátkaxDxD
     
  4. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Zdravím,prosím poraďte:při přehrání videa s popisem akce se ukázak kód JARO2017, a máme ho pslat poštou.Pokusila jsem se ho zadat do bonusového kódu,ale hlásilo mě to kód nenalezen.Neví někdo co stím?????? Děkuji

    Video je na straně 17
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj tatana60,
    kod od dobena napiš přímo jemu herní poštou.
     
  6. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    Děkuji
     
    milostivas a marketka47 tohle ocenili.
  7. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Akce se jim povedla jaro je jaro už aby tu bylo:)
     
  8. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, jaro je už pár dní i jarní rostliny kvetou ,-))
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    jsem na 33 a 35. Chybí lektvary, na 2 plochy dávám na noc cibuli ( taky ji mám už dlouho osvědčenou na padátka) ve slotu je permanentně.. propočítat a dohnat vše snad stihnu o víkendu.. pač zatím vůbec nevím, jestli stíhám nebo ne o_Ododávání je v klidu..
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    nevím jak může někdo napsat že to padá dobře?z akční lilie vypadlo z cca 360 polí 35 kusů padátek a to je dost žalostný průměr,už mě to docela s... ta náhoda!!!>:(
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    S pěstováním jedu v poklidu a vypadávání celkem slušně zajišťuje mýtina. Zítra sice volno, ale pracovní víkend, ještě že můžu zaúkolovat nádeníka. Za trochu žvance na talíři , otočku za mě udělá.
    Pechfógl, vím, přečetla jsem Tvůj příspěvek doma, jestli to ví i oni. Syn zareagoval... ale mamio_O a manžel .. co na tom fóru děláte, harašíte?:D
     
  12. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Druid.Panoramix

    Ano, máš pravdu, výpočet vychází za určitých podmínek, takových, jaké vyšly kdysi z diskuze.

    Protože jsem je již dlouho do příspěvku nepsala, tedy tyto podmínky připomínám:
    Rozpěstování 2 otočky pro každou akční květinu na velkém poli za podpory MJS,SH,Zuzi,bílá nevinost,vánočka,hnojivo a voda.
    Po rozpěstování fáze pěstování na deklarovaném počtu pidipolí za podpory MJS,hnojiva a vody.
    Protože doba pěstování je ve výpočtu bez prodlevy, odečítám paušálně na prodlevu 24 hodin za celou dobu trvání akce.

    Snad se to těm, kterým to nevychází, trochu objasní.


     
  13. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak já nevím, jestli to už není trochu trapný. Na mýtině 2 chlívky po okrajích stromy zbytek pidi pole s krokusem a ejhle po cca 5 hodinách (nechala jsem je tam vykynout) mám 4 kousky toho sajrajtu. Má vůbec cenu se snažit?:cry::cry::cry:

    Edit: ze samého zoufalství jsem si šla zatočit na kolo a vytočila jsem si 6h kombajnu, akorát po tom, co jsem si aktivovala kombajnový kupon na 1 hodinu, já ze samého štěstí snad nepůjdu spát a budu jenom sklízet. Pak jsem si projistotu zatočila na párty a vytočila jsem moční můru, tak jí budu sušit v liště
     
    Naposledy upraveno: 23/3/17
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj ajtyk, díky za upřesnění a přiblížení podmínek. Dělám to podobně, ale s tím rozdílem, že tam, kde je menší nárok na akční rostliny, tam na rozpěstování používám jen jednu otočku akčních rostlin - podporu mám stejnou jako Ty a u akcí, kde je větší nárok na akční rostliny používám 2 - 3 otočky akčních rostlin. Podpora zůstává pochopitelně stejná. Já už dál nerozpočítávám - na plochám mám min. 150 pidipolíček a na dlouhodobky používám neproduktivní čas (třeba přes noc) anebo je prokládám ke konci akce, když mám jistotu, že časově akci zvládnu.
    No a zbytek je variabilní protože při akcích je různý počet akčních rostlin ( jiné je to u 5.000 a jiné je to u 10.000 - 12.000) a délka jejich růstu ( jinak to bude vycházet u 5 hodinovek, jinak u 4 hodinovek a u 7 hodin to bude větší napnelismus). A pak záleží i na počtu pěstebních ploch - u 5 je to snazší než u 2. Ale o tom se u různých akcí každý přesvědčil sám.
    Ten paušál 24 hodin je nutný, protože proti průšvihům není nikdo imunní a nevíme, co se kde vyvrbí.
    Ještě jednou díky za objasnění a podmínky .... toto by si všichni měli vštípit do hlaviček, je to důležité, zejména pro ty, kteří začínají a nejsou si tak jistí v kramflecích.

    daajen - vždycky to má cenu se snažit, teď Ti to třeba padá málo, ale třeba zítra se to zlepší a bude to padat víc. Otázkou je, zda neděláš někde systémovou chybu..... článek ajtyk nad Tebou a její připomínka v článku u matlafous123 o tom mluví jasně.
    Mám na mysli toto:

    Dobrá zpráva
    je také to, že s rezervou 24 hodin
    stačí pěstovat akční květinky na pouhopouhých 140 pidipolích
    a to je tedy na cca 3/4 jedné plochy.
    --------------------------------------------------------------------------​
    na zbytek farmy osadte dlouhodobky a nemusite se neustale nervovat nad tim, co vam pada ze ctyrhodinove kytky.
     
  15. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já také používám různé varianty, zejména když je vysoký počet počátečních sazeniček jako tentokrát (10+10),
    tak, abych nespotřebovala příliš SH a Zuzi, pak druhé rozpěstování trochu pokrátím a přidám normální otočku navíc
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já sem klidnej,akce končí za 102 hod.,kaštaňák za 56,SH mám,tudíž padátka budou.
     
  17. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    No u mně to bude zajimavé.za 4 hodiny mi začiná prac. víkend a v práci se na PC nedostanu, 4eká nás 17 kolen upéct na akci. V devět sklízím, dám na velké pole sedmihodinovku, na noc nějakou dlouhodobku ,ráno honem čtyřhodinovku s vodou a hnojem a pak zopáknu to samé co dnes ,nebo zítra dám delší podle délky práce.A tak snad něco vypadne z těch pohopolí.Vlastně trčím na lektvarech;) Gratulka,co mají splněno a nám ostatním, at to padá, no a když nevypadne,nic se neděje, je to jen hra,no ni?:)
     
  18. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    Už druha akcia kde to nepada.
     
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak nám asi opravdu utáhly kohoutky:music:. Když akce začínala, tak z komplet celé sklizené farmy mě to hodilo 192 lektvarů a dneska z té samé farmy vypadlo po komplexní sklizni (místo akčních na noc dlouhodobka) ze všech ploch 99 lektvarů:wuerg:.
    No nic, uvidíme, jak to půjde dál...jinak mě akce baví a všem držím palce, aby ji dotáhli do zdárného konce...ty růžové kočičky za to stojí:D:inlove:
     
  20. [kvetinka]

    [kvetinka] Pisálek fóra

    Ahoj, tak jsem se asi po roce nebo dvou xD vrátila, už si nepamatuju a koukám akce, tak jsem včera rozpěstovala a zkusím, co půjde to půjde , někam se dostanu, teď se mi hodí každá odměna pro mou farmu ;) a růžové kočičky ty bych brala,ale tam se asi nedostanu xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.