Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slootr

    slootr Baron fóra

    Hm, tak to tu čtu a koukám, koupenej stonek taky nemám. Což mi nevadí, stejně do něj zatím nejsou dekorky a z týdle akce je jen jedna.

    BTW - ví se už, jak to je s jabloněma? Mých 38 XXL bude za hodinu zralejch po druhý, už bych je fak rád schoval, popohnal jsem to ponožkama, ale donekonečna to dělat nehodlám.
     
    Květa54, petaM2001 a eli2006 tohle ocenili.
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    zdenkamirek10 - Ahoj, udělal jsem to samé co Ty a stonek mám v nebi na pozici číslo 6, první je ten co je z této akce, za ním jsou dva za reál, ale oba s tématikou jara, pak dva růžové s tématikou lásky v oblacích ( taky za reál) a pak je ten nově koupený. Zkus se podívat do nebe ( toho našeho farmářského, pochopitelně) a hledej. Možná ho budeš mít na jiné pozici, ale měl by tam být. No a když nebude, tak zkus restart a když ani potom nee, kontaktuj Potvoru ( tedy Podporu). Inu přihodit se může cokoliv, ale mě to třeba funguje.....
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Mě se řádek normálně zobrazuje.
    Dekorky do tohoto řádku budem dostávat postupně. První dostanem v této akci.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já vim, že nejsem až tak úplně normální, ale já ho tam mám :D
    No hele [​IMG] - na 4. pozici v kategorii "všechno" ;)
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    V OFI ani slovíčko o láske v oblakoch. popis je len o jarných a cukríkových.
    :)Aha a keď kliknem na lásku v oblakoch , tak ma to hodí kúpiť výhonok jar v rozkvete a nie ten sladký ružový láskavý:(
     
    petaM2001, eli2006 a babako tohle ocenili.
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    slootr - já to mám tak, že jsem sklidil 13 jabloní a mám z nich 8 jabloňových (kupodivu) květů.
    :DxD
     
    petaM2001, eli2006 a blondmary tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tatkanas1, doben Diky, kluci... nejak jsem nezaznamenala, ze se jedna o starsi radek a taky jsem teda ani nevedela, ze se nabidky k zakoupeni opakuji (nicmene na ten muj nejde kliknout, ale pokud je za real, tak to resit ani nehodlam) :)

    arget31 Jj, Murphyho zakony plati za vsech podminek a nikomu se nevyhybaji :D

    blondmary Je to nejaky starsi radek za real a doben psal, ze nabidky se opakuji, pokud ho nekdo nekoupi, takze v klidu muzeme ignorovat :)
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Děkuji všem za rady. Po restartu se mi už taky objevil. Krásnou hru všem.
     
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak taky díky, restart stonku pomohl, akorát se restartu bojím, aby se mi zas neobjevila ta chybová stránka. S jabloněma uvidím, budou za 40 minut, tak to snad vypadne. Už je tam fakt nechci.
     
    petaM2001 a eli2006 tohle ocenili.
  10. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    tak stonek za krejcary koupený , vypadávátek zatím 182 , ale nevím kde se mám podívat kolik mám těch květů , sklidila jsem 32 jabloní a 37 třešní , ale nemůžu ty květy nikde najít , jsem bezradná ;)
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  11. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    opr. AndreaVinklerova: koukni se do stodoly, do ostatního a najdeš.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    AndreaVinklerova : zjištíš to ve stodole "ostatní"
    Jinde to asi zjistit nejde.

    Ve mlýně se zobrazují akční kytky, ne vypadávátka
     
    AndreaVinklerova a petaM2001 tohle ocenili.
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem koupila také balíček na stonek za 75 Kč.Asi jsem se spletla,já myslela,že budou jak ta Láska v oblacích,tak Jarní květiny- když se píše že se musí koupit celý balíček,ale asi je to jinak,Ty jarní květiny,prostě nejsou, PC jsem už 2x restartovala tak jak to prosím vůbec je? Děkuji za odpověď
     
    evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a už se zelená jen ten jablon květ mě irituje ale zato já nemůžu;)
    [​IMG]
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    marketka47 Pokud jsi koupila pres novinky balicek za 75 Kc, tak musis mit na stonku tento (dva radky ohranicene brectanem s nazvem "Jaro v rozkvetu" a "Jarni kvetiny" - hledej) plus k nemu se ti nejspis zobrazi i ty 2 ruzove (Laska v oblacich), ktere jsou z nejake starsi akce (u me na farme je zakoupit nejde). Plus k tomu se da za krejcary koupit radek s ruzovymi auticky.

    merry_bett Pouze po dobu trvani akce.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/17
  16. merry_bett

    merry_bett Pisálek fóra

    Ahoj farmáři, mám dotaz, řádek v nebi " Jaro přichází " za 75 tis. krejcaců zle koupit kdykoli nebo pouze po dubu této akce ? Za odpověď děkuji.
     
    zejdy66 a danielka0000 tohle ocenili.
  17. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    zejdy66 a petaM2001 tohle ocenili.
  18. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    koukám jako blázen,na trhu vějíře za 60 tis. Prodávám a kupuji řádek ;)
    Nebo bude nějaká vějířová akce, o které zase nevím? :oops:
     
    Xenie6161 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Při druhé sklizni jabloní XXL už z nich vyskákalo co mělo. Tedy 31 květů z 31 jabloní. Uvidíme, jestli RT nějak napraví tu první sklizeň, každopádně se ještě jedna XXL jabloň krčí na mýtině. Jestli bude potřeba, tak ta už se o doplnění potřebných 7 květů postará.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Květy jabloně budou vyskakovat pouze při sklizni jabloní! Vyskakování není náhodné, získáme 1 ks z každé sklizené jabloně.
    Takže z 24 jabloní 1 květ. A to jsem si myslela, že počty jsou moje hobby;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.