Přespávačka za hrůzostrašné noci (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Hurá, ráno dokončeno i u výpliva - konečně a měsíční svět je uveden do běžného stavu = plnění zásob.
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak aj já mám hotovo a hurá na pěstování plodin do ukolu.
    [​IMG]
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už aj ja mám hotovo.Teraz už len sadiť čo treba na papanicu pre bubu zvieratká.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Vy rychlíci xD
    Mě se stalo že jsem 2x sklidila bez MJS xD tak že jsem opožděná xD ale času je dost.:D [​IMG]
    Tak gratulka všem hotovým :D
     
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak právě jsem akci dokončila šlo to v klidu s MJS+voda+hn§j obyč.vlastní takže spokojená
    držím palce všem co finišují
     
  6. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, také mám hotovo, akce moc pěkná, hodně štěstí všem, ať v klidu stihnou dokončit.
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek bude ráno piccolo dalo kouzelný klobouk;)
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Akce byla pro mě pohodová. S padátky problém nebyl. Pěstovala jsem jen s MJS a vodou. Piccolo jsem na plochu nedávala. Zkusím škudlit a pak časem šoupnout na plochu více kusů. Uvidíme, zda vydržím. Kdo ještě pěstuje akční, ať se daří.
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hoťovooovooo :D
    [​IMG]
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce dnes ráno hotová a teprve teď mi padlo 24h/100% :eek: Alespoň zvládnu dopěstovat něco do úkolů :p
     
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Já zírám, z bedny vypadl florenovník. Tak to je opravdu překvápko, ale tentokrát milé ;).
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky farmari :) Tak aj ja uz mam hotovo od vcera vecera ;):p No a z picola vypadol tiez florenak ale na vedlajsej farme :mad:xD mne hogo fogo xDxDxD snad nabuduce ;):)
     
  13. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Tuhle akci jsem vynechala, potřebuji syslit co se dá na Houbový les a úkoly v družstvu.:) Všem co mají hotovo a padlo jim co potřebovali gratuluji a ostatním ...syslení zdar :D:D:D
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Gratulka
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tahle akce v pohode, ted uz jedu s bonusama z mazliku a mozna stonku na bezny kytky a zvířata - stále ještě dost plodu od stromu chteji trvale ukoly, ale radeji delam zasoby kytek pro krmivo, stromy pojedou trvale a není proc spechat :)
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, konečně můžu zase den strávit u noťasu, byli jsme dva dny téměř bez elektřiny, akci jsem u sebe zvládla ve čtrtek skoro o půlnoci, (ať jsem dělala divy, vždy jsem sklízela v 0,10),na pokusné včera v tu samou hodinu noční, z pikola jsem měla klobouk, 160 florenů není k zahození na vedlejší kytici a kupon na pomocníky i když 1hod. je taky vynikající. Jela jsem jen s MJS, vodu a hnojem, zvládla jsem to s předstihem a teď budu pěstovat na krmivo. Akce byla pohodová, nenáročná, odměny ušly, takže za 1 (* nedám, protože ač je stonek vynikající, při tak dlouhém otevření děsivky mi krmivo plení zásoby:D)
     
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    nejde a nejde to :/ posledny zber mi vychadza hodinu a pol pred koncom akcie. potrebujem este 346 prazdnych sackov. a to na zaciatku vyzeralo tak nadejne...
    nic zo mna.
    gratulujem kazdemu uspesnemu hracovi :)
     
    -Jara05- a Richards76 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Asi si otevřu papírnictví [​IMG] a začnu prodávat xD A to ještě není konec akce :music:

    P.S. Věřím, že díky šlechtění, jsou tu i větší borci než já ;)
     
    sovicka64, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik - ahoj, akce běží do 12.10., tak ještě určitě něco stihneš ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Skali - snad ano :)
    kutilka70 - dakujem :)
     
    kutilka70 a Skali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.