Přespávačka za hrůzostrašné noci (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    mne sa zadarilo "len" 100% do stodoly a gaštanový riadok som si odpráskla deň predtým, tak som dokončila až ránoxD, idem ďalej zhŕňať do stodoly a čakať na prekvapenie s upgradom desivky8);)
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Poslední sklizeň a bude hotovo.Z truhličky vypadl opět Pogo, tedy žádné překvápko.Překvápko nebylo ani z tajemna-.-Bude lepší se věnovat navýšení rostlin ve stodole;)
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj taky už hotovo z tajemna vše do lišty a picolka opět tečkovaný deštník,takže nic co by se hodilo,jdu nraději pěstovat do zásoby ,všem přeji ať se jim daří získat co si přejí.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám zatím7k akční kytky, nedonutila jsem se ani spustit Jacka - zdálo se mně, že to je zbytečné plýtvání jenom kvůli tomu, abych byla o chvíli dříve hotová. Tak jedu v poklidu voda+hnůj a zítra bude finíto. A potom až do úterý plnění stodoly než začnou nové úkoly.
    Mějte se :):):)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jara05 - jsem na tom stejně, zdá se mi zbytečné někam spěchat, když je na akci týden a nepotřebuji nic jiného pěstovat, škoda Jacků a ostatních bonusů, ten, kdo nemá napěstováno, ať si spěchá, to mu neberu, ale něco jiného je akce na hlavní farmě nebo bahamě, tam je stále co pěstovat a chovat, na děsivce ani ne, všechny úkoly v družstvu splněné - mohly by být další - tak není co jiného dělat, asi tak

    Edit: teď jsem si spočítala, že krásně stihnu na vedl.fa i na 1 a 1/7 plochy s 3 sklizněma za den, jupííí
     
    Naposledy upraveno: 7/10/21
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Pohoda, klídeček a zatím prvních šest úkolů splněno :music: KŠ stávkuje a jiné bonusy na tuto akci plýtvat nebudu :p
    Určitě stihnu i tak ;)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Veru pohoda klidecek ;) Ks u mna strajkuje ,no na vedlajsej som z 10 PL vytocila +1 a zo zelenych 3X +1 :D
    V nedelu by som mala mat hotovo,tak uvidime :music: zatial z tajemna Fougueria ( uz mam 3) a moj 1 Metuzalem ,zase budem moct plnit ulohu do druzstva ;):p:)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký bu bu na hřbitůvku :) to je tak, když někdo nečte a místo 12 sáčků se sladkostmi namele 15 sáčků a cukrátko nějak nesedí xD naštěstí mám ještě co zasít, tak ráno stihnu spustit stoneček :p no a dál budu točit bubu rostlinky, ať je zásoba, hlavně na to krmení.

     
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já se nehoním,ale už mám piccolo a z ní 15x bednu se srdíčkama.Už je to jako s tajemnem-nic moc.A opět klasika - z "andulky žlutá zebra a oranž.výrobna na hůlky!
    Další provokace,ani se do lišty nedívám na počet.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/21
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) dlouhá děsivka je fajn, akce splněna, hamouním do stodoly, ono se to bude určitě hodit xD
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotovo budem mať až zajtra,ale nevadí nemôžem byť ani raz prvý,lebo KŠ mám rozbité vytáčam samé blbosti.Ja to veru neovplyvním.Budem musieť pár akcií vynechať,lebo už ich bolo pre mňa veľa a všetko zo stodoly sa mi míňa tak musím zase sysliť;);).
     
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak u mě stonek také už maká a já teď jdu syslit do zásoby,jak píšete,bude se to hodit;)
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    včera jsem strašil u farmy do noci, chtěl jsem akci dorazit. Ve dvě hodiny mi vypadlo poslední potřebné padátko,
    takže hotovo, z Pikolky Nemrtvý poklad. Za mě spokojenost. Farmaření zdar! kája53
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Krasne popoludnie Vam prajem ;) Mne uz zacal vikend a na farme super, pred chvilkou som si vytocila 100% ;):p Ks si to rozmyslelo a zlutovalo sa na domnou :music:xD Takze by som to mala dnes dorazit a potom uz budem zase syslitxDxDxD Picolku idem hodit k majaku,snad to nebude vili pramen o_O U mna sa ziadna v liste neohreje,to by som musela na nu zabudnut xDxDxD
    Drzim Vam palce co este nemate hotovo,ved casu este dost a RYCHLIKOM posielam gratulku :inlove:
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jsem si na neřáda řádek vzpomněl až když to tu čtu...
    To jsem ale Bambula!
    Tak jsem ho přesunul na první místo i když nevím co vlastně dává..?
    Takové větší prd...
    Ale jinak jsem nekonečně šťastný že ho vlastním.
    Klidně bych za něj dal i život, pokud bych mněl dva!

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/10/21
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký bubu večer :) tak ráno stoneček stihla na sklizeň a z bedny je květinová melodie :p
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Je hotovo, sice poskytovatel internetu měl výpadek zrovna v době, kdy měla být poslední sklizeň, ale nevadilo - posunula se pouze o 3 hod.
    Kdo plní akci, ať úspěšně dokončí a ostatní ať plní stodolu o 106.
    Krásný víkend všem - farmáři!!!:):):)
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ještě dvě sklizně a bude hotovo.Nikam se neženu ostatního mám napěstováno hromadu.Až skončím akci tak budu zase sázet jen 12hod. té mám jenom 41000 ks.,úkoly co jsem chtěla mám hotové tak pojedu v klidu.
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ještě 100ks kytí :cry: Nu což, počkám si do zítra :music:
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, řádek řádkuje :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.