Přespávačka za hrůzostrašné noci (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já jen 90 sáčku páč jsem měl stromy většinu tak že to vidím přes den pěstovat a na noc Hrůzný lilek a snad to pujde a to jsem to chtěl mít co nejdříve abych mohl pěstovat jak šálený plodiny a nic nebude ale měsíc to bude otevřený tak že něco nahamoním a pomalu budu dávat do družstva i když jen pijanko.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Rozpěstováno, zasezeno a díky šlechtění 401prázdných sáčků :music:
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě 82 sáčků a bude hotovo. Vytočil jsem si před akcí na druhej pokus 200% do stodoly!:) Nejpozději zejtra ráno bude po akci.8)
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akci jedu ,ale zase tajemno zase budu mít v liště vše jen ne to co by to mohlo být,prostě mojí farmě se vgše vyhýbá a i kolo štěstí bývá skoupé a pikolky též .
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, problém s ukládáním předmětů na plochu nebo do skladišť by měl být vyřešen. Prosím restartujte hru.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Sáčků 97. Měla jsem zasazenou netopýří kytku. Evidentně jsem zazdila konec děsivky (nic neobvyklého na mé farmě). Nevadí. Šlechtit budu o víkendu, tak třeba sáčky popadají.
    Dnes je den blbec - dítko astmatický záchvat (nic extra vážného). Takže místo oběda postarat se o dítě a zpět do práce. Tam do pěti do večera. Pak s babiččiným pejskem na veterinu. Tam špatné zprávy - dle výsledků má rakovinu. :oops: Sice pozitivní je, že by neměly být metastázy, ale nevím, jak to přechroustá babička, která je strašně závislá na pejskovi a je hrozně citlivá. :sleepy::oops: Super den.
    :eek:
    I přes náročnost dne mám rozpěstováno. Věřím, že vše ještě v pohodě stihnu.
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jejda Sovičko, nechci řetězy na prcka, ale na kola kočárku!
    A jak je špunt velký zatím nevím, neumí ještě ani sedět, natož stát či běhat.
    Tak že ho měříme jen na délku a váhu.
    Zatím totiž umí jen bezpečně nahoře brát a dole nebezpečně odevzdávat!
    :D:D:D

    Apropo už máte odzkoušeno co se stane když kliknete na základním herním obrázku akce na stolní digitální hodiny-budík?

    Já jsem před akcí měl stejný problém!
    Ale prostě jsem to kolečko tak vytočil až to nevydrželo a dalo bonus do stodoly po dobrém.
    :D
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, remíza? ;)

    [​IMG]
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nu dobrá!;)
    Horší co budeme do příštího tejdne dělat?!?:wuerg::cry:
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak provedeno poslední sázení rostlin a mám 7 707 ks akční a pajdátek 618. Na první den jsem spokojená. :)
    Ciri13 - držím palce a přeji hlavně pevné nervy a spoustu zdravíčka a štěstíčka ;)
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak u mna tiez posledna otocka a napestovane bude,,,zajtra dokoncim tie sladkosti nahadzem to tam zostrojim stonku a akcia za mnou...hadam do dalsej akcie nieco aj napestujem,,vychovam a nieco doplnim aj plodmi:p..prajem dobru noc a nech sa vam dari..gratulka gordonke a kaolin..
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nu, co byste dělali, vychytáte mouchy, postěžujete si a počkáte na další akci ....
    Přespávám dál, nespěchám.
    Ráno vyrostl kapličkový dub (můj druhý) a žakaranda, tu jsem neměl (i do FAQ jsem nakoukl co to je) a 2x ravenala XXL (neměl jsem).
     
    Naposledy upraveno: 7/10/21
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré ráno.
    Tak pro mě dnešní poslední sklizeň akční. Mám 9 849/786. Zasazen hrůzný lilek, bo se na farmu dostanu až večer. Alespoň budou pajdátka.
    Takže zavřete oči, odcházím. Neplačte, nesmutněte. Večer tu jsem jako na koni, že by na Šemíkovi? xD
    Pěkně a pilně pracujte, ať ty rychlíky - gordonku i kaolína a možná že už i další, doženeme. Jinak gratulace. To by bylo, aby nebylo.;)
    Práci zdar a bubu zvlášť :p
     
    Naposledy upraveno: 7/10/21
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nechápu,nemám ani první úkol, napěstováno mám od včera 628 rostlinek. Jak můžete mít hotovo bez bonusů, jenom s MJS?
    Prázdných sáčků mám 429
    :cry:;)
    Rozpěstovávám na velkých polích, potom malá políčka. Stromy a chlévy neruším.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Všem co mají akci hotovou, MOC gratuluji :inlove:. Já jsem přesně v polovině, včera jsem jenom rozpěstovala a jelikož jsem měla na návštěvě svou nejmilejší kámošku, k Farmě jsem se dostala až ráno. Ale není kam pospíchat, času dost. Ani jsem nezkoušela protáhnout KŠ, jen jsem použila Jacka, ale jen dnes .... musím si ho hýčkat na další akce ;).
     
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    čtyři úkoly splněny zatím pohoda co je s tenistou99, mě se zobrazuje v plodinách sekáčova trávaale nevím kde ji získám
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dasa1143
    Ale tohle není speciální plocha! V Měsíčním světě můžeš použít bonusů kolik chceš! A mně se podařilo na kole vytočit 200 % do stodoly. K tomu jsem použil všechny tři řádky na SH. A když už byl ten BB ,poklidil i 2x tulidomek(padátka) a tím splnil i druhou akci.;)
    Z TS nastřádaných z různých akcí se vylíhnul 3x Hadilov písař ( moji první) a 1x Kukačka kohoutí (druhá)!!:)
     
    Naposledy upraveno: 7/10/21
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Žádný bonus na akční-mimo diamantový slot- nemám a kolo neštěstí nespolupracuje:(
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) tak tiez hlasim hotovo
    s padatkami pomohlo slachtenie , vecer koleso dalo + do stodoly (a tentokrat to ani nebolelo xD)
    a ako pise kaolin vyuzitie riadkov v nebi
    akcia sa urcite da zvladnut , tak nech sa vam dari ;)
     
  20. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj rastaman19
    Skali ZDE napsala. Sekáčova tráva je chyba která je hlášená ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.