Přespávačka za hrůzostrašné noci (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na děsivých plochách budeme pěstovat akční rostlinu, sbírat padátka, ve mlýně vyrábět mlýnský produkt a plnit dodávky do úkolů.
    Veškeré potřebné informace najdeš ve FAQ k akci (klik)
    Hezký večer
     
  2. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    V tabulce "Padátka" máte místo houbový les napsáno moubový... ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 - ahoj, díky za upozornění. Opravíme :)

    Edit: opraveno
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak to já určitě Honzíku nejsem, jen bych potřeboval po delší farmářské neakčnosti nějakou pořádnou výzvu.
    Teď mám ale jiné starosti, nikde jsem nenašel firmu na přezutí gum zimních za letní ke kočárku!
    Přeci nebudu riskovat že se někde za pár týdnů s prckem na chodníku vymáznem!
    To bych nepřežil! Zvlášť když jsem nesehnal ani kojeneckou přilbu!
    o_Oo_Oo_O

     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce super,ale nevím jestli raději nedodělám resty v družstvu abych se aspon krapátko posunula v před.
     
  6. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Na děsivou akci se moc těším. Překvapilo mě, že je celkem děsivka skoro měsíc. To je super, že bych otevřela houbový les, konečně....
    Je znát těch pár let absence jak na stonku, tak v družstvu.
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja tu budem pekne o 14h. mam volno ;):pxD Vcera som dostala do nohy obstreky a tak este oddychujem :) Tento vikend sa nikde nechystam a tak by to malo byt ok :music: ulohy v druzstve mam hotovo a tak sa do akcie pustim na plne obratky xD Dufam ze padatka budu padat :music: Vsetkym drzim palce,nech sa Vam podari bud dokoncit ulohy v druzstve alebo akiu dotiahnut do ciela ;)

    Jonsdorf Tak skus retaze zohnat 8) Neviem ake je velke Vase dieta ale nasa vnucka uz zvlada sane ;):p:inlove:

    Samozreme ze som nemyslela retaze na prcka ale na kolesa u kocarku :p:D
     
    Naposledy upraveno: 6/10/21
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Padlo 60 PL a jen +1, to se teda vyplatí, na vedlejší farmě také nic, tak jedu jen tak :p, bez SH, je na to týden. Ani Jacky pouštět nebudu. Na vedl. jedu jen na 1 a 1/7 ploše, tak jsem zvědavá, zda akci zvládnu

    Edit: vypadlo 132 padátek na vedl. nic, tam bylo jen pár stromů a nezasazeno
     
    Naposledy upraveno: 6/10/21
    maribeja a sovicka64 tohle ocenili.
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Prázdných sáčků 102 :p
     
  10. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    nemám rostliny
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    liduška14

    Zkus restartovat hru a nezapomeň, že akce probíhá pouze v Měsíčním světě.
     
    maribeja a sovicka64 tohle ocenili.
  12. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, taky nemám rostlinky na rozpěstování, restartováno, vyzkoušeno na jiném pc, stále nic, na jiné farmě v pohodě 10 kousků.
     
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    No pěkně to začíná chci naplnit arboretum a mám smůlu jde tam dát jen jeden strom,na každé umístění stromu se odhlásit a znovu přihlásit. Jo když si chci něco koupit tak to má RT v naprostém pořádku to jim funguje naprosto přesně. Na hru že nejde tak jak má to kašlou.
     
    maribeja, zdarsky79 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Děsivku si parádně užijeme, jen mám problém se zapomínáním na ni jít. Ale trvá delší dobu, tak akci snad udělám. Je to milé překvapení.
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Uvidíme - po sklizni je 276 sáčků, kolik bude padat z akční?? - snad to nebude propadák.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, o problémů s umísťováním předmětů do skladišť se ví a pracuje se na jeho odstranění.

    Pokud nemáte akční rostliny, proveďte odhlášení ze hry popřípadě úplné vypnutí klienta a potom se znovu přihlašte. Pěstuje se na děsivých plochách, takže je třeba akční kytku hledat tam. Kdyby ani po přihlášení nebyly akční rostliny na herním účtu, kontaktujte prosím herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 tohle ocenil(a).
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne vypadlo 175 sackov a vedlajsia ich nazbierala 156 dobre no na Jarku sa nechytam :music:
    Mne ide hra v poho a dostanem sa vsade aj do hry ;)
     
  18. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Ani nemůžeš. Já to zkoušel a nejdou vysadit. :)
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon, to bude zřejmě souviset s chybou co je nyní ve hře a to umísťování předmětů viz můj předchozí příspěvek. Po umístění předmětu již nejde další vložit na plochu nebo do skladiště. Pomohlo mi přejít na jinou plochu a poté se vrátit, pak již bylo možné další předmět umístit. Na odstranění chyby se pracuje.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 tohle ocenil(a).
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Nakonec jsem se rozhodla akci vynechat. Kdyby v odměnách alespoň byly děsivé stromy nebo chlévy, byla by to jiná, ale takhle si budu raději pěstovat do družstva, ještě nemám ani odemčený celý houbový les
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.