Překvapení v lastuře (1.6. - 1.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak radost už mě přešla >:(, bo z dárku se vylíhlo:
    2x XL budha + 1 XXL,
    4x XL tamarind
    a jediný "přijatelný" stromek je XXL kokos.
    Co k tomu dodat...radši nic, bo k tomu kokosu bych mohla dostat ještě banána >:(
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Čtyřikrát tamarind XL jednou moringa XXL jednou liči XXL a dvě sazeničky jsem ještě zasadila, zatím lišta:p;)
     
  3. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    U mně se stal zázrak - z dnešního dárku mám clausenu!!!!! To se raduju moc moc moc!
    A další stromy: 3x grep, 2 x amherstie (jedna XXL a jedna XL), guava XXL, a Buddhova ruka XXL.
     
  4. sasanka78

    sasanka78 Zelenáč fóra

    Hurá, mám clausenu!
     
  5. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Já sice clausenu pořád nemám, ale zato dnes z dárku - ledvinovník! Sláva!Děkuju!
    (k tomu 3x buddha XXL, 2x grep, jeden fíkovník XXL a jeden mangostan). Pokládám celou várku za úspěch a děkuju!
    Přeju všem ať získají co si přejí!
     
  6. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Zdravím, dárky zatím pěkné, ale neví někdo, kolik by stálo dodatečné dokoupení dárku? Jestli jsem to někde přehlédl, tak se omlouvám.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Martis.B, ceny sa menia.
    Zatiaľ za dokúpenie prvého neotvoreného darčeka je potreba 8 FL, no a za druhý 12 FL.
    Peknú hru prajem
     
    evainfo a Martis.B tohle ocenili.
  8. .peťula.

    .peťula. Pisálek fóra

    Ahoj tak já jsem dnes moc spokojená mám 2x ledvinovník, 1x mangostan, 1x grapefruitový,1x baobab xxl, 1x amherstie xxl a 1x avokádo xxl :)
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnešní dárek samozřejmě potěšil :). Každé tajemno přináší šanci na zisk zajímavých věcí, někdy to vyjde, někdy ne a tentokrát to dopadlo celkem dobře - padly nějaké xxl stromy, k tomu hodně nových stromů, takže spokojenost :).

    clausena
    mangostan
    grapefruitový strom
    strom hroznů moře xxl
    buddhova ruka xxl
    tamarindový strom xxl

    tamarindový strom xl
    amherstie xl

    [​IMG]
     
  10. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Sadeničky potešili, aj keď výsledok bola skôr čistá hrôza.... 3x Budhova ruka XXL, 3x Budhova ruka XL :wuerg: a zvyšné dva Guava XXL a Grapefruit...
     
  11. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak u mě z tajemných tamarind xl, 2x xxl; mombín xxl, clausena, fík 2x xxl a acai xxl ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    4.6.2016 - level x 200 = BS
     
  13. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj, tak 4. lastura: u mě 18800 BZ, to myslím odpovídá 200x lvl.. Díky, díky, Fajn hru, :)
     
    Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  14. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tak tohle je příjemný dárek přátelé.
    U mne spokojenost.
    Příjemné farmaření a zábavu.
     
    kometak96 a evainfo tohle ocenili.
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Výsledky zo včerajších TS:

    Kešu strom - moja novinka :)
    Pitahaya XXL
    2x Budhova ruka XL
    Budhova ruka XXL
    Grapefruitovník
    Guava XXL
    Mandarínka XXL
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Sazeničky: žádná velká vlajkosláva, ale budiž, je to zadáčo a nechtěný dárek můžu kdykoli postavit na popelnici.
    Co mi trošku vadí, že jak je to podle kalendáře, nevychází vždycky prémiová mušle na so-ne.
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Aaaa, ... málem jsem dnes zapomněla sebrat další mušličku . [​IMG] Děkuji, BZ potěší vždy .
     
    Trepifajksl, evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dnešní dáreček vážně paráda [​IMG] :p ...
    a včerejší tajné: tamarind XXL, tamarind XL budha XL 3x, grepík, kokos XXL, mangostan ... no proč néé .. to byl přece dárek xD
     
  19. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    včerejší dárek:
    3x budhova ruka XXL
    1x liči XXL
    1x tamarind XXL
    1x mangostan
    1x grep
    1x clausena
    a
    dnešních: 17 800 bodíků potěšilo také
     
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Odtajněny včerejší TS: hurá, clausena je doma! Ještě fajn grep, pak 6 nepotřebných (2x baobab XL, amherstie XL, avokádo XXL, tamarind XXL a liči XXL), ale aspoň z nich vypadla 4 padátka. A do rána ať si rostou, pak půjdou odpočívat do lišty).
     
    Naposledy upraveno: 5/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.