Překvapení v lastuře (1.6. - 1.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) jejda to bude zase florenů, já hlava děravá to zapomínám odklikávat xD
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné ránko ... tak jsem ho hned našla schovaný za stromky [​IMG] :p .... zuzi supr dáreček :D
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Prima dárek, vždycky přijde k užitku, díky :)
     
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pro začátek dobrý...
    ZH se hodí vždy, takže spokojenost.
    Příjemné farmaření
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Leto, more a k tomu mušle plné perál :). Prvá perla- Hnojivo od Renátky
     
  6. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Tak taky na mě vykouklo zuzino hnojivo hodí se pořád, když nás bombardují akcemi :D
     
  7. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Tak tomu říkám příjemné překvapení po ránu. Tentokrát si to navíc budu moct vyzvednout celý (ne jako loni, kvůli dovolený). Fakt prima.
     
  8. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Hned první dáreček mě moc potěšil a právě dnes se hodí :)
     
  9. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Děkuji;) je to paráda.. jen tak dál..xD
     
  10. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Lasturky jsou krásné, už se ale vidím jak budu několikrát za den kontrolovat jestli je denní dárek otevřený...po zkušenostech.... :p
    Ale mám radost, dárečky a překvapeníčka - a tentokrát stejné pro všechny, tak snad nebude žádné frflání :)
    Všem přeju všechno nejlepší ke dni dětí - však tady na farmě jsme dětmi všichni, bez ohledu na "rok výroby" :)
     
  11. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Krásný kalendář ,těším se na další dárečky a hlavně na další kanon.:D
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Moc se mi líbí to zpracování kalendáře, je to fakt povedené :). Dnešní dárek 15 Zuzi SH potěšil a na úvod proč ne. Zásoby se po minulé akci trošku ztenčily, tak toto lehké doplnění se hodí ;).
     
  13. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Parádička........ Dáreček vždycky potěší :)
     
  14. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Na překvapení tohoto typu se vždycky těším. Design mušliček se povedlo okopírovat krásně - velmi podobné mají u známých na gumové předložce v koupelně. :D:music:
     
  15. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    mušle vypadájí opravdu fajn.aby to tak bylo i s dárkama...to pochybuju protože zadarmo nic nedostaneme.:wuerg::wuerg::wuerg:>:(
     
    LaFam a Drevulka tohle ocenili.
  16. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    ZSH super ;) je to paráda a mušličky jsou opravdu moc hezké a odměny v nich budou také určitě super ,,,,,,,,,,,,,:p
     
  17. nattalia29

    nattalia29 Zelenáč fóra

    miluju tyhle kalendarkovy akce :) kazdy den mame takhle dalsi darek navic k tomu od beranka :) jsem zvedava co bude zitra pod lasturkou :)
     
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Mňam , koláč si dám na snídani [​IMG] a dokonce dva. Moc děkuji.
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jestli je tvým osobním přáním dostat nic, tak já se přimluvím u programátorů, abys otvíral "nic". :D
    To zas nebude určitě takový problém zařídit. Možná ti to i pomůže rozlišit, co je nic a něco.
    Ti, kdo očekávají v kalendáři aspoň tisíc florenů a frňákovník navrch, tak ať radši ani kalendář neotvírají. Mohlo by u nich dojít k náhlému infarktu, že dostali jenom dárek. :)

    příjemnou hru a nezapomeňte, důležité je nechvátat při výběru dárků. Pak nebudete muset doplácet.
    danda
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... takhle se po ránu nacpat koláčkem a hned dva kousky :D moc hezký dáreček :p ....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.