Překvapení v lastuře (1.6. - 1.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska 15 SK. Superkrmivo vždycky potěší, takže spokojenost. Jen je škoda, že se množství nenavýšilo od posledního dárku SK, ale i tak dobrý ;).

    [​IMG]
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Dnes se pod mušličkou ukrývá,
    15 kousků superkrmiva.
    Komu já ho jenom dám ?
    Už vím, Nublonky s ním přivítám [​IMG] Děkuji.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dneska 15xSK - díky :)
     
    lacrima, evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  4. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    Tak už jen pár hodin a je tu poslední :(. Co tam asi bude:p ?????
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Parádní dárečky posledního dne kalendáře. Zuzi SH se hodí vždy, chybějící dekorace do stonku + kanón, který se povedl a je to hezký, takže půjde hned do parku :).

    [​IMG]

    Celkově za mě veliká pochvala za tento kalendář. Moc se povedl, dárečky byly famózní a jen tak dále.... ;).​
     
  6. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Děkuju. :inlove::):inlove:
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsou zde poslední dárečky :D stonek je supr, ale ten kanon nemá chybu :p ... děkuji za tak povedený kalendář a už se těším na další ;)
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dík za stonek a dárečky ;)
     
    kometak96, evainfo a lacrima tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dnešní dárečky jsou skvělou třešinkou na dortu celého kalendáře. Moc děkuji za každodenní milá překvapení a zvláštní poděkování ještě za dnešní trojici dárků - Zuzi, třetí dekorku a skvělý kanón (ten už je v parku a těším se na "dozrání").
    Chtěla jsem napsat, že se už těším na další, ale pak jsem si uvědomila, že ten nejspíš bude až v zimě - tak si to těšení schovám na podzimní plískanice a teď si budu užívat léto :) A doufám, že vy všichni taky :)
    P.S. Trošku mě mrzí ten vajíčkový kanón, že je ve stonku, kde si člověk neužije tu skvělou animaci :)
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) v poslední době toho moc ke chválení nebylo, ale kalendář se povedl - i graficky i obsahově ... jen tak dál, vůbec bych se nezlobila, kdyby nahradil Kubíka (ten se s dárečky moc nepřetrhne xD) ... dárečky z kalendáře po celý rok by možná donutily více hráčů se častěji do hry přihlašovat ;)
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak kalendár mám otvorený celý. :) Niektoré dni som nestihol tak som ich otváral spätne za FL, utratil som na tom cca. 40, ale nevadí, za tie odmeny to snáď stojí. Hlavne za to delo. :)

    [​IMG]

    Prajem všetkým pekné leto. :)
     
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Teď jsem koukala na nový kalendář,a tam je dárek z lastury i zítra,není to chyba?o_O;)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    myslím, že to není chyba - někde se o tom psalo, že se dá otevřít poslední dárek (za floreny) i zítra, kdyby někdo dnes chyběl, tak ať nepřijde o dnešní bonusy
     
    Trepifajksl a lacrima tohle ocenili.
  14. betr

    betr Pisálek fóra

    Pekna akce, odmeny fajn i kdyz i ty mohly bejt malinko lepsi. Neopakoval bych tolikrat zkusenosti a krejcary, ale misto toho bych dal treba nejake dalsi tajemne staje, zlate banany, xxl naradi a hlavne jednu ze zaverecnych odmen floreny.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  15. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Bezva dárečky jsme rozbalily.
    Bylo to příjemné spetřeníčko.

    [​IMG]
    Tyto poslední dárečky zamlouvaly se mi nejvíce.
    Příjemnou zábavu všem.

     
    Trepifajksl, Iwuska a kometak96 tohle ocenili.
  16. mikeš1951

    mikeš1951 Zelenáč fóra

    Tak jsem otevřela všechny dárečky a k mému zklamání jsem zjistila, že mi chybí v inventáři první dekorka hned z prvního řádku i když je otevřená. K mému údivu však chybí i na jiných mých farmách. Říká mi to, že není v inventáři. Kde je chyba? jsem v tom sama a nebo je nás víc.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    kočičáku
    nemáš ji ve stonku? Tam patří,nebo zkus prohledat park, já ji tam také měla zašitou a hledala jsem ji.
    Dej si misku kašičky a hezky ji pak vyčmucháš
    :)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  18. mikeš1951

    mikeš1951 Zelenáč fóra

    Tak jsem si dala misku vtipné kaše a ejhle vyčmuchala, dekorka je na světě. Opravdu byla v parku. Ani si nejsem vědoma, že jsem ji tam uložila. Móóóc děkuji.
     
    Trepifajksl a ajtyk tohle ocenili.
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Darčeky boli fantastické, veľmi potešili, ďakujem.
     
    Matinnka a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. zuzi5561

    zuzi5561 Zelenáč fóra

    Jak je možné,když mám vše otevřeno ale nejde mi vžit první dekorace do stonku a píše mi to že ji nemám?
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.