Překvapení v lastuře (1.6. - 1.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    kalendář vypadá úžasně a každý dáreček navíc je super a hlavně "darovanému koni na zuby nekoukej" ;)
     
  2. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek všem přítomným i těm, co ještě přijdou,
    tak nějaký ten dáreček se vždycky hodí, klidně bych snesl i kombinaci v liché dny SK a v sudé dny SH a o víkendu Zuzanu a klidně i bez lázně. ;)Minule (naštěstí ne tady na Farmě)jeden člověk taky rozdával koblihy a kam až ho to vyneslo a co s tím teď má za potýkání. Inu, ono klasické "chléb a hry" bude platit v každé době. xDTeď ještě aby někdo určil ve kterou dobu má být slunečno a od kdy do kdy má pršet..... poroučelo se tady jednu dobu větru a dešti, nepletu se?
    Takže si dárků užijme a pamatujme si legendární :"Nevěřte Danaům, i když dary dávají." Jak už někdo předeslal je to v principu "něco za něco." Ale dárky jsou ta světlá strana.... jednoho dne příjde ta temná. xDxDxD

    Temná, velmi temná je druhá strana.
    Mlč už, Yodo, a sněz ten řízek jako všichni ostatní.
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Jůůůů, budou dárečky. Už se moc těším, tak jako všichni.
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Sláva,sláva,sláva,
    lastura nám dárky dává.
    Snad bude i krmivo
    a zelené hnojivo.
    Tak už všichni pospíchejme
    a lastury otvírejme.
     
  5. janka

    janka Pisálek fóra

    Paráda, dárečky a milá grafika :inlove:
     
  6. dragojan01

    dragojan01 Rádoby autor

    Super další kanon přibude do mé sbírky :D:D:D:D:D:D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
  7. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Jeeeeeeee super dárečky ty já moc rádaxD......ale je tam dvakrát 14.6. místo 17.6. to sou malé věci:p
     
  8. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Teším sa na darčeky a čo za to , predsa nič,
    za darček sa neplatí
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dárečky mám taky ráda, už mi je skoro nikdo nedává, takže potěší:p;)
     
  10. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Som trošku sklamaná,že z mušličiek nie je more ale zasa som sa potešila ich tajomstvu a napätiu pri odkrývaní.
     
    aljanu, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Sem byla zvědavá, co ten vodní kanon bude dělat :p ale umývat skla? .. vážně pecka :D. Lasturky hezké a na dárečky se těším.
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo ten vodní kanon je sice úžasný, ale asi ho nechám v liště - aby mi nějaká dekorka dvakrát denně připomínala, že mám umýt okna, tak to teda ne xD
     
  13. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dárečky jsou super věc !!! :inlove: alespoň trochu zaplní díry ve stodole po předchozí akci s hrachem
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Jsem pro kalendáře, takže za mě spokojenost. I když si myslím, že zpestření hry není potřeba, když jsou ty akce těsně po sobě ne:music:??
    Taky jsem zvědavý na ty odměny, dá se předpokládat klasické SK, SH..., ale třeba nějaký dárek překvapí ;).​
     
  15. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Zase pěkné zpestření.Jen si denně dáreček vyzvednout.Na to nezapomínat :)
     
  16. ivuse65

    ivuse65 Pisálek fóra

    Výborně, kalendáře jsou OK, je ale fakt , že posledně , i když to nabízeli,zakoupit za floreny zpětně jeden den nešel.
     
  17. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Paráda,lastury jsou nádherné a tak jsem zvědavá na ta překvápka z nich. Určitě se tam skrývají pěkné ceny :)
     
  18. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Milé překvapení, díky RT
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    A je to tady ... [​IMG] ... první mušlička otevřená . Děkuji.
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dneska Zuzino....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.