Překvapení v lastuře (1.6. - 1.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lubin1234,
    nevím, o jakou soutěž ti jde. Zde máš překled toho, co bylo vyhlášeno: Oficiální hry fóra
     
  2. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Všechny dárky co jsem otevřela mě moc potěšily :D, jen nemám moc času psát :cry:.
    Díky
     
  3. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    to jsou samé stáje které na 100% ještě nemáš gratuluji. Já svoje TS jdu posadit LABUTĚNKY teprve přilétají
     
    fgs001 a evainfo tohle ocenili.
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Moje tajemnice zamířily rovnou do lišty - vlk, želva, pásovec, kohout, oranžové kozy. Pro nižší level velmi hezké, pro můj level jen na rozdávání...:)
     
    Trepifajksl, Pachmina a evainfo tohle ocenili.
  5. alunk

    alunk Aktivní autor

    Mám čápi :) Děkuji ty jsem neměla :) Pak žáby, oranžové žáby, oranžový bobr a žlutá barvírna - to jsem si úplně nepřála, ale děkuji :D
     
  6. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Ahoj nezmarko.
    Myslím soutěž, která se jmenuje 6. narozeniny Farmeramy - soutěž pro komunitu
    Soutěž byl vyhlášen, nebo ne? Jestli ne, tak bude?
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lubin1234,
    tahle soutěž byla výhradně v rukou RT.
     
    lubin1234 tohle ocenil(a).
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak z tajemniček vyšli 2x holubi, ptakopysk, oranž.včely (ty potěšily nejvíc) a rozesmály mě jedny žáby xD
     
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak od dnešního dárku jsem nic extra neočekávala,ale docela mile tajemničky překvapily. Oranž.myši a oslíci,červ.oslíci a králíci a žabky.A jelikož co jsem neprošlechtila,to jsem prodala a žabek je málo,když žebříkárna spolkne hned 3 najednou,jsem spokojená.
    Dnešní dárek tedy spokojenost.
    Přeci jen jsem nemusela ani hnout prstem a 5 chlívků,co se docela hodí,doma.
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Čáp, ježek, pásovec, oranž kachny a oranž osel. To je materiál :cry:...
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  11. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    tak že moje TS :
    ptakopysk, želva, čáp, pes oranžový, kurník oranžový:(
    kdy bude O+D ??? ;)
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  12. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Tak já jsem odklikávala tajemné kolem 1/2 3 ráno..a měla vše v pořádku..hned jsem je usadila a ráno sklízela..Za dárek děkuji..jak se říká darovanému..ale jen můj postřeh k tomu..zcela bez emocí..nestěžuji si..pouze konstatuji.....že prakticky pokaždé ..pokud dostanu tajemné a to hlavně chlévy..zdarma../myslím tím né přímo za Fl/..v akci..v Družstvu v úkolech..či v kalendářích..jako zde..tak to jsou většinou chlévy..co by uvítal snad někdo.. kdo hraje pár měsíců..a to kdoví jestli.např.žlutá kravička...to samé na Farmě u stromků..na Baha to bývá kapku veselejší..Takže povětšinou..jako v té pohádce..takový dar nedar.
    .Ostatním..s jinou zkušeností..gratulka
    [​IMG]
     
  13. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    23.6.2016 - 2 x Mrkvovo-jablková zmes
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Mňaam, chutné, dobré , užitečné [​IMG] děkuji.
     
  15. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    :Dpřijde určitě vhod :Dděkuji
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  16. andy1800

    andy1800 Zelenáč fóra

    tak stáje super 2xžáby 1x myš 1x výrobna vajec a 1x lednáček - co dodat
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Co dodat? Že to máš zadarmo.
     
    Trepifajksl, tydýtková a robin2151 tohle ocenili.
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno farmári.Darčeky sú super.Ja s tých včerajších 5 tajných mal:žaby oranž.,ježkov,červený kurín,bociana a toho nenažranca kohúta.Čo som si mohol viac priať?Ale dobré iba za jeden klik na kalendár.Inak ma takéto tajné štvú ak ich dostanem za kopec pestovania.
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    MJS vždy potěší, takže i dnešní dárek paráda ;). V posledních dnech mě z dárků potěšilo SH, bylo opravdu ve velkém množství :).
    Včerejšímu tajemnu jsem moc nadějí nedával, ale nakonec to dopadlo dobře a jako hlavní padl růžový kurník, který jsem neměl, takže velká spokojenost. Ostatní stáje do lišty kromě pásovce, toho na farmě použiji :).

    [​IMG]
     
  20. majda5500

    majda5500 Pisálek fóra

    I u mně TS dorazily, asi zůstanou v liště...Snaha se cení že?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.