Překvapení v lastuře (1.6. - 1.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    TS vše lištovky,ale to nejdůležitější žlutá výrobna vajec.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Danisska

    Danisska Zelenáč fóra

    Zdravím všechny hráče, mám dotaz. Otevřela jsem dnes lasturu měl tam být 5x tajný chov a nikde nic. :-(
     
  3. mirbel4646

    mirbel4646 Zelenáč fóra

    TS už se mně před chviličkou připsali.Vše už mám O.K.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. alunk

    alunk Aktivní autor

    Už se mi výběhy připsaly. Také jsem byla rychlá a odklikla hned v noci :( Ted' jsem se přihlásila a už je mám. Děkuji :)
     
    skalara.v, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Koukám, že dnes se mi vyplatilo, že jsem se přihlásila až teď ;)
    Za TCh samozřejmě moc děkuji, už jsou na ploše a netrpělivě čekám (to napětí je příjemně nesnesitelné :p), co se vylíhne.
     
  6. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    super, už sú v lište, vďaka, ani to tak nebolelo
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, to určitě tak není :) ... bych napsala spíše dlouholetí dříči a zasloužilci, než prominenti. Chybička, která se vloudila rozhodně běží k nápravě, ale s farmáři to určitě nemá nic společného ;). Přeji ty nejhezčí chlívečky :p ...
     
  8. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    Taky se mi nepřipsaly chlívečky, co s tím? pracuje se na tom?
     
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky ewelynn48 ,
    podivuhodné výběhy "Labuť" byly právě připsány.
    Zkus aktualizovat hru - tlačítko F5 nebo se odhlas a nanovo přihlas do hry . Určitě je v inventáři najdeš.

    Já jsem se právě teď dívala a už je mám .
     
    lubin1234, Bella74 a evainfo tohle ocenili.
  10. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Včerejší a dnešní dáreček,
    prašulky se hodí vždy a tajemné stáje taky.
    Příjemné farmaření všem.
     
    kometak96, evainfo a lacrima tohle ocenili.
  11. cipísek34

    cipísek34 Pisálek fóra

    Po půlnočním bloudění už labutě dorazily.
     
    evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dvoje žabky, dva ježci a jedny želvy, no neber to, když si žabky můžu za KR koupit xDxDxD
     
  13. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, u mě osel oranžový, labuť, želva, žába a koně růžový - ty jsem neměla, takže díky moc :D
     
    evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak já se přihlásila ráno v 7 hodin a vše proběhlo v pořádku, tajemničky uložila na plochu a teď jsem odklikla kohouta, lanýž, včelí úl a chameleona vše v oranžové barvě a nakonec labuť, díky, díky,
     
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ó jak bych byl převelice překvapen, kdybych odklikl Podivuhodné výběhy z Lastury a jukla na mne Labuť.
    Proč ale zase nejsem překvapen? (krůtník II, ježek, žáby /sic!/, kotlárna I, vlk)
    Prostě labuť mi souzená není a není...:p
     
    evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  16. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    A z tajemných stájí na mne vykoukly....................ŽABIČKY !!! xDxDxD
     
  17. Kolorit

    Kolorit Zelenáč fóra

    O nič ste neprišli ked ste nedostali Tajomné chlievy, mne to už ide na nervy, vždy sa volajú ináč ale vždy tam je to isté, kozy, ovce, králiky alebo a to je vzácnosť vlky a aj to až dostanete oranžové a vzácosť až niečo viac. Tak chcem vedieť načo sú tie názvy vždy iné, ked sa dostáva stále to isté?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Fakt zadna vyhra, nejakej bazar, zvlast to mliko je fakt ujety : kohout 2*, jezek, zelva, mlikarna oranzova
     
    tydýtková, tomokoco a evainfo tohle ocenili.
  19. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Jediné co mě z TS nadchlo, jsou červení králíci, jinak želvy, pásovec, ježek a výrobna prach. peří :(

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Otázka pro FM: Asi před jednim měsícem (nebo dvěma) tu byla na forum taková soutež, že hráč má napsat jednu zábavnou příhodu, a ještě nebylo vyhlášeno, kdo vyhrál. Tak se chci zeptat, jestli se to vůbec vyhlásí. :)
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
    tomokoco a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak se chci vážně podělit s výhrou svého tajemna :oops: ... mi prosím nespílejte xD a nezáviďte, když tak něco pošlu v O+D :D

    [​IMG] ... kdo by měl zájem, mi pošlete holoubka xD :p ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.