Předvánoční úsměv fóra s JC

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem matlafous123, 13/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Předvánoční úsměv CZ/SK fóra s Johnem Citrónem

    [​IMG]

    Od pondělí 17. 12. do neděle 23. 12. 2018
    pro Vás bude denně připraveno 5 dárků. Prohlédnout si je můžete už teď a popřemýšlet, jestli Vám stojí za námahu a vykouzlení úsměvu nebo rozesmátí ostatních zde na fóru.
    Pokud se Vám některý z dárků líbí, stačí daný den napsat do tohoto vlákna krátkou legrační příhodu z vašeho života, života svých přátel, rodiny, mazlíčků atd., nebo vložit vlastní vtipnou fotografii s popisem, které ostatní rozesmějí a budou obsahovat některý z nepřeberného množství témat, které nám farma nabízí (ať už jde o zvířata, stromy, rostliny, dárky, produkty, nákupy atd. atd. a jakoukoliv činnost s nimi spojenou). Nezapomínejte u toho, prosím, na obecná pravidla o vyjadřování se na fóru a vkládání obrázků a příspěvky needitujte (hlasy u editovaných příspěvků nebudou započítávány).

    Vaše příspěvky budou hodnotit ostatní hráči oceněním u příspěvku (nikoliv slovně) a to do 23:00 hod. příslušného dne. Ve 23:00 hod. aktuálního dne sečtu hlasy a výsledky napíšu do tohoto vlákna, takže další ocenění příspěvků už nebude platné pro daný den. Majitel příspěvku s nejvíce hlasy má právo první volby dárku dne. Majitel příspěvku s druhým nejvyšším počtem hlasů si vybírá dárek jako druhý atd. Oceňovat všechny příspěvky bez ohledu na den ale samozřejmě můžete v průběhu celého týdne, protože:

    24. 12. 2018 do 12:00 hod. vyberu ze sedmi příspěvků s nejvíce hlasy jeden jediný, kterému dám svůj hlas a jeho majiteli (Baroland) dekoraci John Citrón.

    Všem prima zábavu! ;)



    17.12.2018
    Továrna na skateboardy III. červená (anvan)
    Krůtník IV. růžový (kerryhill)
    Pouštní růže (Beznoska)
    Cukino-jablečný koláč (Baroland)
    Kanon na vajíčka! (MatysekKamilek)​

    18.12.2018
    Sýrárna III. červená (MatysekKamilek)
    Kachník IV. růžový (Beznoska)
    Papouščí strom (anvan)
    Královský věnec (Y_n_O)
    Ingrid student (kerryhill)​

    19.12.2018
    Obchod se zavazadly III. červený (Y_n_O)
    Kurník IV. růžový (MatysekKamilek)
    Eugénie (Beznoska)
    Medově banánový sen (kerryhill)
    dekorace dle seznamu (dasa1143)​

    20.12.2018
    Výrobna angorské vlny III. červená (Beznoska)
    Kozí chlívek IV. růžový (kerryhill)
    Santalovník (ašada01)
    Obatzter (milteska)
    Kocour pokušitel (MatysekKamilek)​

    21.12.2018
    Výrobna prachového peří III. červená (pepino1972)
    Prasečí chlívek IV. růžový (Preceja)
    Blahočet ztepilý XXL (anvan)
    Olivovo-česneková omáčka (ašada01, Beznoska, Baroland, kerryhill)
    dekorace dle seznamu​

    22.12.2018
    Rybník s japonskými kapry III. červený (pepino1972)
    Králíkárna IV. růžová (Baroland)
    Diospyros XXL (Milka66)
    Rajský věnec (kerryhill)
    Hřiště pro kočky (Honzulka05) , Trable s lucernami (Honzulkovi05 věnovala dasa1143)​

    23.12.2018
    Knírový salon III. červený (Preceja)
    Obydlí pro myš IV. růžové (Baroland)
    Popínavé rudé oko XXL (kerryhill)
    Slaný koláč (Madulka_cz)
    dekorace dle seznamu (ašada01)​


    Seznam dekorací k výběru: Osel ve vlněném svetru, Hřiště pro kočky (rezervovano pro Honzulku), Papírové srdce, Degustace vín, Sněhový zajíček, Východ a západ slunce, Úklidový tým, jarní úklid, Recyklační střelnice, Rozpálený závodník, Terč na šipky, Rybářská zábava, Modrý záblesk, Mlsný zobáček, Běh po kládě, Neonová slepice, Hepčí, Moje vánoční přání, Rekreační ráj, Zlatý blesk, Šťastný nový rok, Narozeninové překvapení!, Neonová kachna, Rosnička, Lucerny, Zelená hrozba, Cukrová liška, Narozeninový transparent, Žonglující drak, Konfetový déšť, Černý plamen, Úžasný ohňostroj, Na hlavu, Naprosto stabilní, Ledosochař, Polární kamarádi, Novoroční nadšenci, V baru, Slavnostní dort, Láska je bojiště, Cenné bidýlko, Miluji klauny, Ztracený poklad, Bobříkova vzducholoď, Kouzelná svíčka, Naplň konev, Zapečetěno polibkem, Kanon na vajíčka! (rezervovan pro matysekkamilek), Večerní relaxace, Neonový krocan, "X" nikdy neoznačuje přesné místo, Hojnost pečených kaštanů, Polykač ohně, Plyšový společník, Baby Shower, Žonglér se sekerami, Žabí styl, Vodní kanon, Odpočinek, Skluzavka, Neonové prase, Potápění v hlubinách, Fotbalista, Skákací puzzle, Klíčení osiva, Odpolední šlofík, Neonový kůň, Valkýra zpívá, Bezpečné přistání, Ještě jeden hod, Kovář, Klobouk dolů, Chůze po žhavém uhlí, Ryba na suchu, Smyčka, Neproniknutelná obrana, Mečící tanečník, Maximální odpočinek, Nejlepší narozeninová párty, Neonový pštros, Neonový velbloud, Kempovací ráj, Kaštanová gilovačka, Jde se surfovat, Technicky vyspělý farmář, Přetahovaná, Kuřecí génius, Závod plný much, Veverčí tajemství, Solární vlak, Jarní tanec, Opičí šílenství, Piňatová pošta, Jarní nálada, Trable s lucernami (rezervovano pro Honzulku), Kominík, Ďáblovo kolo, Hod podkovou, Pivní nehoda, Švindlující delfín, Kocour pokušitel (rezervovano pro MatysekKamilek), Ingrid student (rezervovano pro kerryhill), Slepá piňata, Chabá ochrana, Mývalí lumpárny

    Pozn.: Produktové dárky, které je možné odeslat ihned, budou odeslány v daný nebo následující den. Ostatní dárky při nejbližší akci OaD. V případě, že některý z dárků nebude v příštím OaD darovatelný, domluvíme se poštou na jiném dárku.
     
    Naposledy upraveno: 24/12/18
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Beznoska xD Ty me jednou zabijes, chlape.... ne, letos nebude! :pxD Btw historka krasna, ale ted si otoc kalendar o tyden zpatky, protoze jsme jeste nezacali ;)

    Pro vsechny ostatni: Svoje zabavne zazitky sem samozrejme muzete vkladat uz dnes, ale do hry o vanocni darky se budou zapocitavat az pribehy/obrazky vlozene mezi 17. a 23. prosincem, takze ty nejlepsi si nechte na pristi tyden :)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/18
  3. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    matlafous123 no,to sem celej já,honem,honem. Tak si to zkopčím a fouknu to sem až v termínu.
     
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Matlafous super nápad, už se moc těším na vánoční počteníčko a pokoukáníčko co sem jistě příští týden přibude. Jestli mně políbí inspirace, také se ráda zúčastním.
    :)
    Ráda bych se ještě zeptala na upřesnění této věty: "a budou obsahovat některý z nepřeberného množství témat, které nám farma nabízí". Jako že ten můj příběh má mít souvislost s farmou? Stačí tématicky nebo to mám do příběhu nějak zaimplementovat i když to s ní původně nesouviselo? Nějak moc nevím co si pod tím v praxi představit.
    :music:
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prepperka Omlouvam se, ze pisu az ted (trochu narocna noc v terenu).
    Pribeh/obrazek konkretne s hrou byt spjaty nemusi. Spis to bylo mysleno obecne, abychom se drzeli vlastnich zivotu, ve kterych jsme farmari a nejen farmari, ale i obycejni lide a musime napr. k zubari nebo na nakup. Proste se drzte vasich obycejne neobycejnych starosti a radosti a vynechte "extremni" temata jako politika, rasova otazka atd. Jinak mate prakticky volnou ruku a myslim, ze nejen ja uz se fakt tesim, az zacnete z rukavu tahat prihody, u kterych se budeme usmivat od zacatku do konce nebo smichy prskat u nejake te skodolibosti s dobrym koncem, podobne te, kterou vcera predcasne popsal Beznoska (o jeho pribeh neprijdete, vlozi nam ho znovu pristi tyden) ;)

    PS: Tuto hru jsem uvedla v zivot s myslenkou na blizici se svatky, ktere jsou pro velkou cast lidi leckdy dost narocne hlavne psychicky... Toto je prostor vas vsech! Prostor pro radost, smich a dobrou naladu, kde ani vtipne poznamky nejsou tabu - vyuzijte ho a zustante alespon tady na chvili v pohode a s usmevem :)
     
    Naposledy upraveno: 14/12/18
  6. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Bylo,nebylo,stalo se,že jsem ještě za hluboké totality byl opravit vchodové dveře do bytu,které byly poškozeny vloupáním do tohoto bytu.Majitelka zde bydlela se svojí asi tenkrát 6ti letou dcerou.Udělal jsem,odešel jsem.Asi tak po 1 měsíci jsem si šel do samoobsluhy koupit svačinu a před pokladnou byla menší fronta a té frontě ona paní se svojí holčičkou.Ta poskakovala, pak se na mne zadívala, a na plnou pusu řekla:Maminko,podívej to je ten pán co nám vykradl byt.Fronta se otočila směrem ke mně a já byl rudej i na trenýrkách.Maminka dcerku opravila a nahlas řekla,ne,ten pán nám to tam byl potom opravit. Řeknu vám že mi v té chvíli opravdu nebylo dobře.(Zkuste se do toho vžít,jak by bylo Vám).
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Nooo Beznoska, asi ani ne...
    Nicméně mám taky zážitek.... Byli jsme v neteřemi v Liberecké Zoo, holky fajn, poskakovaly, Mates v golfkách... Dojdeme ke lvům a lvi se k sobě tulili, no nakonec lidi nelidi a začali se pářit. Vedle nás stála babička s vnučkou... a ta se jí ptala, babi, co ty lvi dělají? Než stihla babička jakkoliv zareagovat, naše v té době osmiletá Máňa odpověděla, "co by dělali, šu...!" ... jak babička potom holčičce vysvětlovala, onu situaci i použité slovo nevím, my vypadli megarychle. Marušce vysvětlili, že to se neříká, .... Mimochodem, byla jsem stejně rudá jako Beznoska. Pak vemte někam děti ....
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pridam nesoutezni vzpominku, ktera mi nabehla pri precteni predchozich prispevku: Rok 2011, memu synovi tudiz 5 let.... chytame spolu s kamaradem na prehrade kazdy na svuj prut. Dite ma zaber jako prvni s tim, ze si vsima samozrejme vseho okolo, jen ne nudne visici udice, ktera v okamziku zaberu vyleti do vzduchu, pleskne o hladinu a pokracuje plynulym tempem pryc od brehu. Kamarad se probere dost rychle na to, aby ji na posledni chvili chytil v melke vode a predava ji memu potomceti, ktere ale nema sanci zvire na druhe strane udrzet, takze si beru udici a po nekolika minutach boje vyndavame z vody nadherneho kapra a mne i Martinovi je jasne, ze pujde zpatky do vody.
    [​IMG]
    Venuju se foceni, ditko sedi zamyslene vedle a pta se: "Strejdo a co s nim ted budem delat?". A Martin mu z legrace odpovida: "Kdybys nebyl nouma a jedl ryby, tak najdem kamen a vezmem ho po hlave"....
    Kamarad drzi rybu, ja se venuju foceni... ve vterine tam dite je..... a neni a pak zas je, ale s sutrem v obou rukach, rozmachne se a vezme kapra po hlave driv, nez se vzpamatujeme. Podiva se na Martina, pak na me (obema nam visi brada) a v klidu nad nasim udivem pronese: "Babicka ryby ji".
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Přátelé farmáři, zima je opravdu tady. Já to mám sice bez příběhu - jen výmluvné foto...
    Stačí, když k němu dodám jen "dnes fakt asi do práce nepojedu..."

    [​IMG]
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Na výpravu jsem vyrazil ráno se slovy: do oběda sem zpět.Člunem mě dovezli do místa kde řeka dělá zákrutu skoro 180 stupnů a já to chtěl vzít úhlopříčkou zpět do tábora.Procházka cca 7 km. Je 10 hod., už tři hodiny se prodírám trnitým křovím,kleju jak pohan a necítím ruce. Dřevo tvrdé jak železo a ostny zvící meče. Prsty mám tak rozpíchané,že neudržím mačetu a o žížeň se mohu opřít.Než jsem se doplácal "domů" bylo k večeru (v buši se stmívá v pět) a má první cesta,tedy hned po zafačování, vedla k místnímu PC. Už jsem mě mít dávno sklizeno ! Bože,to byl očistec. Co klik,to slza.Nateklé prtíky pomalu nebyly schopné ťukat na myš.Co ťuk,to bodnutí až v hlavě. Než jsem sklidil všechny plochy byl jsem v delíriu. Sotva jsem se odhlásil,zarachotil džíp,zadupaly kroky a skrze zuby cedí má žena šepot který proniká jako řev do mé hlavy. "No to se mě jenom zdá,my se honíme po buši a on se tady VESELE BAVÍ."
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland xD Vubec si nejsem jista, ze bych po techto a podobnych chvalyhodnych slovech a pred prilivem dalsiho "oceneni", ktere nejspis nasledovalo, do toho trni nezapadla radsi dobrovolne zpatky po hube :D;)
     
  12. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Bylo to nádherně slunečné odpoledne a já se vracela z procházky
    se svým klučíkem Josífkem.Vznášela jsem se jako ta královská chůva,
    před sebou tlačíc retro kočárek ještě po manželovi.Kde kdo se otáčel a častoval mě slovy :
    ,, no né,taková paráda,, .
    Retro zaparkované před vchodem,klučík skončil u babičky,která štrikovala už na zimu
    kopýtka a já jsem slastí ucucávala kafátko.Mno ,za chvíli příjde můj místní,,žokej,,
    projet našeho hřebečka Cigána a já si mezitím ještě stihnu hodit buchtu na plech.
    Cigán,kapitola sama o sebe,to snad ani mezi lichokopytníky nešlo zařadit,byl to takový
    koňohajzlík ,malý černý ďábel s velikým srdcem.Lešek,kamarád a takový klučina muší váhy
    si náramně rozuměl s koníkem,ale dost často zapomínal na mé dobré rady,ktarýma jsem ho
    častovala před každou jízdou.
    Právě otvírám domovní dveře a Lešek vycházel ze stáje,ještě na mě houknul,zda bych mu koně
    podržela za otěže ,on že si nasedne.A jak ho tak ke mě vedl,postavil se zády před kočárek,držíc koně
    před sebou za uzdu,kouknul mu do očí a s úsměvem mu říká : ,,Tak Cigán,teď to rozjedem,,.
    Já jsem stačila jen zaregistrovat hřebcovo bělno v očích,koník se vzepjal na zadní,hupsnul na Leška,
    přední kopýtka na jeho ramenou.Samozřejmně to Lešek neustál a skácel se přímo prdelkou do
    toho úžasného retro kočárku.Něco křuplo a pak už jsem jenom viděla,jak se točí kolečka kočárku
    za ním cupitají dvě koňská kopýtka a slyšela řvát jezdce a pak už parádní jízdu,jen se z kopečka
    do sadu prášilo.....
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Diky za prispevky a vykouzleni pondelich usmevu :inlove: Uderem 23 hod. restartuji forum a jako prvniho bych poprosila Beznosku s 15ti hlasy, aby si vybral z darku prislusicich ke dnesnimu dni. Povidej, co k tobe poputuje? ;)

    Hned po nem cekam na vyber darku od ostatnich v poradi:
    MatysekKamilek (13 hlasu)
    anvan (8 hlasu)
    kerryhill (5 hlasu)
    a krute ruzova kruta pak sezobne z krovi zbytek.

    Za 1/2 hodiny muzete zacit opet vsichni vkladat nove prispevky a cekam, ze se osmeli a pridaji se k nam i dalsi 8)
     
    Honzulka05, vilm4 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Matlafousová123 Pouštní růži nemám,tak kdyby byla ta možnost,jinak je mi to vcelku jedno.Dík.
     
    Honzulka05, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Bylo,nebylo,vyprávěl mi můj strýc,který jezdil jako strojvedoucí,tuto historku.Ještě v dobách kdy jezdil na parní lokomotivě,táhl krátký vlak asi o 5ti vozech z Chebu do M.Lázní.V žst.Lázně Kynžvart,měli na stůj,a na druhé koleji čekali,než dostanou volno. Žst.Kynžvart je na vrcholu velkého stoupání na trati Cheb-Plzeň. No a topič potřeboval na WC na velkou stranu.Tak slezl z lokomotivy a za ní schovaný,spustil gatě a jal se vykonávat potřebu.Strýc odbrzdil soupravu a ta bez pomoci parního stroje,pouze svojí váhou kousek couvla,než strýc opět zabrzdil.Topič se utřel, natáhl gatě a se spokojeným výrazem ve tváři,se otočil čelem k lokomotivě ale ta tam nebyla.Zato u první koleje asi 20 lázeňských hostů,čekajících na rychlík Cheb-Praha.
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Opět zasílám jen foto s výmluvným názvem:

    Je dobré vytvářet si svůj vlastní názor už od malička...

    [​IMG]
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    xD dobre vy dva hned po ranu!
    Beznoska Poustni ruze je pri nejblizsi OaD tvoje... uz ji balim do krabice a cerveneho papiru ;)

    EDIT: MatysekKamilek Je tvuj! ;)anvan si vybrala cervene skateboardy, takze jeste kerryhill a prekvapeni zbyde na Baru :)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/18
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Matlafous123: jestli můžu, tak kanon na vajíčka, děkuji :)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A protoze nase babicka ryby opravdu ji a kdyby mohla, sporada cele osazenstvo rybnika Svet, tak ji ditko prikrmuje pri kdejake prilezitosti. Dnes, kdyz uz muze ponocovat a vracime se od vody s zivymi rybami a neni cas je po prevozu nechavat zive do rana, taha babicku z postele klidne i ve 2 hod. v noci, at si jde s tim mrskajicim se jidlem neco udelat... Nicmene v jeho 5ti letech byla kazda ryba uspech hodny zdokumentovani a tak se rybar nalezite dokumentoval ze vsech moznych svetovych stran a uhlu.
    [​IMG]
    Tuhle s babickou, tamhle s rybami,.... az se jednoho dne dokumentovalo tak vehementne, ze si nikdo nevsiml zaludneho stravnika, ktery mel na ryby podobny zalusk, jako nase babicka a rozhodl se, ze tenhle kousek bude jeho. A tak cele dokumentovani skoncilo velkou honickou dvou akteru a to nasi babicky s hrabemi v ruce a naseho psa, ktery hlava nehlava, bral caru k lesu za chatou.
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dnešní příhoda je z léta. Adélka běhající po bytě a venku bez plínky (měla tendenci, že by mohla se naučit na nočník - přešlo jí to), se vyčůrala na lino. Nejstarší to šel uklidit a nadával Adélce: "to nemůžeš jít na nočník?" Kamil seděl na gauči, hrál na tabletu nějakou hru aniž by zvedl hlavu mu bleskurychle odpověděl " nemůže, když s ním nekámoší" ....