Představujeme děsivé muzeum! (14.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Představujeme děsivé muzeum ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Muzeum bude do hry zavedeno 14.6.2023 ve 14:00 hod.

    • Děsivé muzeum, které bude nyní zavedeno do hry, lze umístit pouze na plochu Strašidelný dům.
    • Děsivé muzeum (ať už základní nebo vylepšené) zabírá plochu 2x2 políčka.
    • Získat jej můžeme splněním stálého družstevního úkolu "Děsivé muzeum", je možné mít 2 děsivé muzea.
    • Děsivé muzeum lze také vylepšovat, čímž získáme prostor pro umístění většího počtu dekorací. Lze do něj umístit až 8 dekorací libovolného rozměru.
    • Do děsivého muzea lze umístit pouze dekorace umístitelné na plochu, na které se nachází děsivé muzeum. A nejdou do něj umístit mazlíčci.
    Do Družstva bude také přidán nový stálý úkol Děsivé muzeum, který je dostupný od levelu 50:
    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrnýnářadí v protihodnotě 400 000200 000 BZ, 75 000 KR, 4x stavební plán pro muzeum, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýnářadí v protihodnotě 1 000 000500 000 BZ, 180 000 KR, 4x stavební plán pro muzeum, 1x Děsivé muzeum, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýnářadí v protihodnotě 1 500 000750 000 BZ, 280 000 KR, 5x stavební plán pro muzeum, 3x hvězdička
    50​
    2.​
    Stříbrnýrostliny a plody stromů z měsíčního světa v protihodnotě 500 000250 000 BZ, 93 000 KR, 5x stavební plán pro muzeum, 1x párty lístek, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýrostliny a plody stromů z měsíčního světa v protihodnotě 1 000 000500 000 BZ, 180 000 KR, 5x stavební plán pro muzeum, 2x párty lístek, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýrostliny a plody stromů z měsíčního světa v protihodnotě 1 500 000750 000 BZ, 280 000 KR, 6x stavební plán pro muzeum, 3x párty lístek, 3x hvězdička
    50​
    3.​
    Stříbrnýzvířata z měsíčního světa a vyšlechtěná zvířata v protihodnotě 800 000400 000 BZ, 150 000 KR, 6x stavební plán pro muzeum, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýzvířata z měsíčního světa a vyšlechtěná zvířata v protihodnotě 1 600 000800 000 BZ, 300 000 KR, 6x stavební plán pro muzeum, 1x Děsivé muzeum, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýzvířata z měsíčního světa a vyšlechtěná zvířata v protihodnotě 2 400 0001 200 000 BZ, 450 000 KR, 7x stavební plán pro muzeum, 3x hvězdička
    50​
    Věříme, že tato novinka se vám zalíbí a pomůže vyřešit nedostatek místa ve Strašidelném domě.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to je paráda :D a už se těším na to druhé :p
     
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Super, ještě by to chtělo "výrobnu", nebo raděj rovnou tři :D...
     
  4. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Tak to je super! Na výrobny by to bylo taky super
     
  5. BoXeRkA69

    BoXeRkA69 Rádoby autor

    Ahoj- poradíte mi prosím splnila jsem úkol děsivé muzeum ale nemohu ho nikde najít ani ten Strašidelný dům.
    DĚKUJI
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070, Alice a BoXeRkA69 tohle ocenili.
  7. BoXeRkA69

    BoXeRkA69 Rádoby autor

    *Odstraněna zbytečná citace

    Moc děkuji -nalezeno
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    BoXeRkA69 není zač. Pokud reaguješ na příspěvek hned nad tvým, tak není potřeba citovat a stačí jen oslovit. ;)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je mi úplně jasné,o co asi bude zájem při OaD!:wuerg:
    Zřejmě informace o děsivých múzejích prosákly již o něco dříve,bo sem zaznamenal při posledním OaD, zájem o určité dekorace.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj všichni,tak jsem také natvrdlá,úkol jsem splnila v dodávkách celý,měla bych tedy mít děsivý dům.Ale kde? Já už jeden děsivý dům mám a celý zaplněný dekorkama,takže ten dnešní mi je asi na nic,nikde ho nemohu najít a ani nikam položit,zvěřince mám 2 a u dekorek které jsou možné na děsivku ho nikde ten děsivý dům jako dekorku nemám.Prosím o vysvětlení,to jsem jako ten úkol plnila zbytečně? Děkuji za vysvětlení,nechápu to
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 v úkolu jsi získala Děsivé muzeum, které najdeš v inventáři v Měsíčním světe na ploše Strašidelný dům. ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a marketka47 tohle ocenili.
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Dob děkuji,tak jsem nejdříve musela vyhodit 1 dekorku2x2 a pak se mi v inventáři objevili 2 tak jsem je umístila a při kliknutí na ně,mě to umožnilo přidat další,hurá,nezlob se na mě se musí polopatě,občas si i sedím na vedení ne jen u PCxD,tak hezkou hru přeji
     
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    Za muzeum jsem ráda nacpala jsem tam dekorky ,které jsou dobré a válely se v liště.ještě by to chtělo něco na výrobny,ale i tak RT děkuji.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    A obě muzea jsou doma :music:
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.