Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    Jediný určite nie.
     
    Danuska32 a Iwuska tohle ocenili.
  2. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    Ahojte ani mne nechce dodávať plody a rastliny do úloh
     
    Honzulka05 a Iwuska tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Problém s dodáváním je nahlášen, řeší se ;)
     
    milostivas a Danuska32 tohle ocenili.
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    snad nedošlo k bitce mezi starým a novým fíkovníkem xDxD xD, momentálně nejen že nejde dodávat do úkolu, ale nelze se ani podívat na zásoby do bahastodoly xD
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dali toho moc najednou tak to tak blbne, proč spěchat času dost nemusím mit všechno hned
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Nevím, proč se jmenuje nový fíkovník fíkovník. to bude pěkný bordel při akci, nebo dodávání někam. Na nové lenochody se bude dávat vylepšení? Nebo proč je musíme kupovat za banány, když je máme už dlouho?
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lenka123,

    třeba protože nejde o stáj, ale o mazlíčka, tedy o dekoraci s bonusem.
     
    milostivas a Skali tohle ocenili.
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Aha, ale to jsem nevěděla. Až teď jsem to četla, že je to vejce. Tak dík.
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Tak lenochodí vejce na ploše.Tedy já bych modíka dělat nechtěla RT dělá samé chyby a schytají to modíci.Pajdo nebolí tě z těch dotazů nás otrávených hráčů hlava ?
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Ahoj, koupila jsem lenochodí vejce za ZB, ale nemohu ho najít. Ani v dekoracích, ani jinde. Prosím kde ho najdu a co vlastně má dávat za bonus?
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ojfp.,
    lenochodí vejce je mazlíček, tím pádem nejde nasadit stavitelem. Více ve FAQ: Lenochodí vejce
     
  12. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Aha. Díky nezmarka! Už frčí.
     
  13. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Když mám hotový první 2 úkoly z baha arboreta III. tak se mi to neukáže na stavbu, musím mít celý úkol hotový? I když stavební plán jsem získala?
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - pokud máš hotové oba diamantové úkoly v 1. i 2. úkolu, měla bys mít 2 stavební plány (pokud myslíš stříbrný a zlatý v prvním úkolu, neměla bys mít žádný staveb. plán). Na rozšíření bahaarboreta potřebuješ 4 plány.
    Při pokusu o rozšíření bys měla získané plány vidět (i když jich máš třeba málo)

    [​IMG]
    Pokud jsi tedy stavební plány získala (lze zjistit i ve stodole - záložka "ostatní" ), zkus nejdříve restartovat a pak se pokus znovu arboretum rozšířit. Pokud plány nenajdeš ani tak, obrať se na herní podporu.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  15. -pody-

    -pody- Rádoby autor

    Prosím o radu. V úkole jsem splnil "baha arboretum III" a nemůžu ho nikde najít....
    díky
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pody-
    V tomto úkolu získáš stavební plány na rozšíření arboreta. Samotné arboretum si musíš zakoupit - první je v opičím chrámu za ZB, druhé ve farmářském obchodě za FL.
    Kuk tady
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  17. llew65

    llew65 Vážený autor

    To bych musel být být *****, abych do družstva kvůli dvěma kusům plánů naházel zvířata a šlechtěnce za 14 mega, když na rozšíření o 2 místa těch plánů potřebuješ 6 nebo 8. Navíc se to nevyplatí, protože na čtyři místa můžeš dát jen 4 - 8 kusů stromů, což nikoho nevytrhne - při max. využití ušetříš jen 4 políčka. To u zvěřince je to jiné, tam už je jen při základu úspora 12 políček.
     
  18. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Krásný den ve spolek, zdraví Vás malý pacholek... Nevím kde tady najdu možnost vylepšení... Ale co kdyby někdo udělal Tyto Arborety Vyrobny zvěřince tak, aby když jsou 2 tak to zabíra 4 místa 8+8 kdyby šlo udělat to tak že když se vylepší Arboretum 1 na uroven 8 a sežene se Arboretum 2 tak aby šlo abgrejdovat na Arbor. 1 dvojkou že by místo 8míst na farmě zabíralo míst 6 a Arbot a další při otevření mělo 10+ vylepšení do 16urovně
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pig_boy - přiznám se bez mučení, že jsem toho z tvého příspěvku mnoho nepochopila o_O
    Navíc toto vlákno neslouží ke zlepšovacím návrhům. Pokud bys měl svůj návrh opravdu dobře propracovaný, možná bys ho mohl prezentovat v sekci Zlepšovací návrhy.
    Ještě před případnou prezentací tvého návrhu doporučuji prostudovat pravidla oné sekce - Pravidla sekce Zlepšovací návrhy
     
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Mám dotaz dokončila jsem Arboretum II a nevím kde ho hledat . Děkuji .