Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ještěrka

    Ještěrka Pisálek fóra

    Zdravím Vás všechny. Vrtaček mám 5 ks,ale kde jsem k nim přišla vůbec netuším.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skalárko a nebylo by jednodušší si na ta prkna vyšlechtit nějakou plodinu? Mám dojem, že ve skleníku je jich několik a nestojí to nic, jen ty rostlinky...
     
    milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  3. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Ja som do tejto hry nedala ani cent a v stodole mám 26 vŕtačiek.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Y_n_O - mám vyšlechtíno - orchidej. Ale vypadnou mi z ní 3 prkna z plochy - to je naprosto stejné jako u nešlechtěných plodin :(
    - tzn.: je to k prdu -.- Museli by zvednout %, bo 10% je fakt málo :sleepy:
    (ale právě mi padla láska k SH u květáku - byl tam hodně dlouho uleželej :D)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bonusy na prkna mám u orchideje a konvalinky, a i když konvalinku často pěstuji, tak bonus na prkna ani neobsazuji, většinou tam nechávám ty zajímavé. A ze zkrácené dlouhodobé je kolikrát víc prken, než z konvalinek, také se drží 3 prkna na sklizeň. Domečků mám už dlouho 7, jednorázová investice ve výprodeji, ale denně 140 ks nářadí, z toho vždy víc než 20 prken. Kdyby byla možnost dát na jednu plochu víc domečků, dokoupila bych, vždyť jsou to stabilně 2 bedny xxl týdně , dávno už se "zaplatily". SH u květáku jsem ještě nezkoušela, tak nevím jaký dají čas bez kaštánků, u růží, které používám je půl hodiny a u karafiátu přes 2.
     
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Konvalinky musím alespoň jednou za pár dní nasít, abych neskončila na nule, a poslední dobou je vypadávání prken lepší. Většinou dostanu z jedné plochy 7-10 kousků při zapnutém bonusu. Bonus ve skleníku změněný není, že by se změnilo vypadávání prken celkově? Ale stále mi scházejí tisíce prken, ze šesti zvěřinců mám úplně rozšířený jen jeden. Vrtaček mám 220, na ty si tedy stěžovat nemůžu.
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Rozšírené mám na maximum všetko,dosiek mám vyše 24.000 ale kameň úrazu u mňa sú tehly tých mám vyše 400 ks.Ak budem musieť do nejakej stajne dať tehly tak neviem-neviem či niečo postavím.Tehelnu u nás zrušili,stavebniny v nedohľade potom ozaj neviem kde ich vezmem.
     
  8. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    O vrtačky už ani nestojím, válí se jich u mě 101 navíc. Postarali se o to neonové koně a neonové krávy. Z nich to padalo obstojně. Chce to zkoušet a zkoušet.
    Jen ty prkna jsou neštěstí. 12000 ks k poslednímu rozšíření je dost a člověku pak připadá, že nepřibývají. Ani skleník nepomáhal.
     
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    prominte, ale muze mi nekdo vysvetlit ucel noveho ukolu Zverinec II? teda krome vymlaceni stodoly, ale co ma byt ucelna odmena? Ty stavebni plany? nebo je tam jako odmena dalsi zverinec a jen ja jsem slepys? dekuju
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Levlef - je to k získání stavebních plánů k dalším velkoskladům (koupě za fl) ;)
     
    petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) prima, na stavební plány čekám ... zvěřince rozestavěné, je potřeba to dokončit ...

    EDIT: dokončeno ... ale zbylo mi 12 stavebních plánů ... nebyl by ještě nějaký zvěřinec? xD
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @skalara.v hm, planu mam zbytecnych 53, takze pro mne i ukol zbytecny :) diky za vysvetleni, ignoruju ukol
     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  13. herda21

    herda21 Expert fóra

    Tedy údivem mi spadla čelist, když tady čtu ty počty vrtaček. Se svými třemi vrtačkami se raději skrčím někde v koutku :-D Ze všech těch rad,jak vrtačky získat, mi oči jdou šejdrem. Koukám, že jako reálná farmářka bych neuspěla v boji s konkurencí. Ještě že je to pro mne jen hra pro zábavu a doplněk k mé opravdové relax zahradě :))
     
  14. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Ja si z budov nič nerobím,,na farme mám všetky tri na 2úrovni a na Bahe len jeden zverinec na 2úrovni..
    Počkám kým ich nedajú aspon na dvojnásobok vloženia chlievov a hlavne stromovxDxDxD
     
    milostivas, petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    herda21 - vrtaček mám dost, ptž mám dost velkoskladišť :D Ale někteří farmáři jsou na tom ještě lépe.
    Na baha mám od každého skladiště jen jeden kus (jen to, co bylo za banány). Na farmě jsem přikoupila jeden velkozvěřinec navíc za floreny. A když do zvěřinců nacpeš dlouhodobější chlívky (a výrobny...), tak ti vrtačky napadají. Chce to čas.
    Mě trápí spíš ty fošny, bo ikdybych koupila další zvěřinec, tak ho nebudu moct rozšířit. Jde to fakt strašně pomalu :sleepy:

    Edit: tak jsem koupila ve výprodeji ještě tři slepičí vejce, čímž mám vyčerpáno, bo na každé ploše už domeček trůní. Víc pro prkna udělat nemůžu - teď je řada na RT. Měli by získávání základních stavebních materiálů nějakým způsobem podpořit (skleník - bo tam je to fakt ubohé, řádek....recyklace ?);)
     
    Naposledy upraveno: 12/6/17
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nu, přikoupila jsem ještě jeden Zvěřinec na farmu... podobně jako skalaře budou mi chybět prkna na rozšíření 8)
     
    milostivas, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    po dlouhé době jsem nakoukl a vidím že už mám 50 vrtadel navíc asi přikůpíme zvěřince a výrobny bo prken a cihel dostixDxDxDxD
     
    Xenie6161 a zejdy66 tohle ocenili.
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Kvůli vodopádům jsem musela postavit 3 butiky a tím pádem si všimla, že mám nějak dost prken. Rozšířila jsem tedy na farmě zvěřinec na maximum, na Baha už ho nějaký čas na maximu mám. Tam mám i výrobnu v základu, rozšiřovat zatím nemíním. O výrobně na farmu ani neuvažuji, rovněž tak o obou arboretech. Co mám, mi zatím stačí. Všem stavebchtivým přeji hojnost materiálu.
     
    petaM2001, kiki2305 a zejdy66 tohle ocenili.
  19. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Vrtaček už mám, že bych mohla rozdávat (159), ale chybí mi kladiva. Ty u mně nepadaj a nepadaj :(
     
    petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kladiva na rozšíření? Ty dřevěný? Tak naber směr skleník a honem začni šlechtit květák, už na něj máš dávno level... a pak je po problému :)