Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    juknu odpoledne a poslední vrtačka tam je takže mám všechno na maximum a netrvalo to ani rok od první boudyxDjen 11 měsíců co to je v životě farmářském že?:music:
     
  2. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak to gratuluju všem, co mají rozšířeno na max..
    Já mám přebytek plánů, vrtaček i kladiv, ale jak dlouho budu čekat na 13tis cihel, hmm? :cry:
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ehm, taky mi chybí prkna a cihly...
    ...a vrtaček se mi ve stodole krčí už 62 ks! o_O
     
  4. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    ano, jsem na tom podobně
    vrtaček mám 81ks a cihly těžce v nedohlednu
     
  5. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Na farmě rozšířeno kromě jednoho zvířetníku vše,na baha rozšířeny jen stromové arboreta vrtaček mám 130 ale cihly a prkna asi už dokupy nedám,podle výpočtu pokud zachovám tempo (7 cihel denně) tak to potrvá 10 let.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Právě jsem vyškrábl z hlubin baha zvěřince jednu vrtačku. Proč o tom píšu jako o neuvěřitelné události? Byla to má poslední (16.) vrtačka, kterou jsem potřeboval pro převod Baha výrobny do maximální podoby.
    Od teď jedou všechny mé "domy" (zvěřince, výrobny i arboreta) na plný výkon!!!
    Ať se všem daří a vrtačky padají o sto šest!
     
  7. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Mám tři domky pro drůbež - dávají každý 2x denně po 10 nářadích, sousedi posílají když není akce taky jen nářadí a přesto cihly s prkny do konce roku nenasbírám. Jinak vrtačky vypadávají v předstihu - mám jich 87, takže už vlastně ani další padat nemusí..., pokud nebudou potřeba časem i jinam :)
     
  8. JahůdkaPetřička

    JahůdkaPetřička Perspektivní autor

    Ahoj prosím chtěla bych se zeptat zkušenějších hráčů.Ten úkol v družstvu na zvěřinecII.To musí být splněné úplně celé?Celé to splněné nemám.A pak se získá ten zvěřinecII?Mě chybí dodělat ještě 3úkoly.Ale bude to trvat dodělat.P.S. mám dokončeno na 66%.Chybí mi v 1.mám první splněn a ty dva ještě ne.A ve 2.chybí poslední splnit.3.mám celou splněnou.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Dnes jsem vybírala nářadí z domku pro drůbež a čučela jsem jako telátko na nové vrata : bylo tam dřevěné kladivo, snad první co jsem takto dostala.
     
    petaM2001 a anickamalirka tohle ocenili.
  10. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    JahůdkoPetřičko, podstatným výsledkem úkolů pro ugrade zvěřinců jsou modré stavební plány. Na první upgrade "Zveřinec I" potřebuješ 4, na druhý "Zvěřinec II" potřebuješ dalších 8 plánů které použiješ při rozšiřování základního zvěřince. Zveřincům jsou příslušny tři úkoly - dva jako pro farmu (Zvěřinec - 24 plánů; Zvěřinec II - 24 plánů) a jeden pro baha (Baha zvěřinec - 24 plánů). Podívej se do nich a vyber si z nich to co se ti podaří splnit co "nejlevněji" abys získala těch 12 modrých plánů. Všechny tři úkoly bys celé musela splnit jedině kdybys řešila upgrade tří zveřinců na farmu 1* za hvězdičky i 2* za floreny a stejně tak na Baha 1* za banány i 2* za floreny - celkem potřebných plánů na plný upgrade šesti zvěřinců je tedy 6*12=72. A teď ještě existuje možnost zakoupení čtvrtého zvěřince na farmu za FL ke kterému zatím (mám pocit) neexistuje možnost získání plánů na upgrade.
    Je potřeba rozlišovat název úkolu "Zvěřinec II" a název rozšíření (upgrade) základního zvěřince na kapacitu 8 chlívků který se také jmenuje "Zvěřinec II".
    Snad to z mého popisu pochopíš. Pokud ne, klidně svůj dotaz upřesni nebo doplň.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
  11. JahůdkaPetřička

    JahůdkaPetřička Perspektivní autor

    Ahoj tavos7 moc děkuji za vysvětlení a že jsi si našel čas.Dobrá zpráva je že plnit to celé nemusím.Nějak jsem se v tom ztratila neboj pochopila jsem.A ještě jednou díky :)
     
    petaM2001 a abc23 tohle ocenili.
  12. llilu

    llilu Zelenáč fóra

    ahojky,
    mohl by mi někdo prozradit, kolik se mi vleze stromů do arboreta? rozhoduji se mezi zvířaty a stromy. díky li
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) kdypak nám asi RT uvolní do hry chybějící stavební plány? nářadí připraveno, materiál taky, ale není podle čeho stavět ...
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Konečně :D Povedlo se mi rozšířit alespoň jeden zvěřinec na farmě na max [​IMG] No a teď zase nasbírat 12.000 prken na ten druhý :sleepy: Přijde mi to nekonečné. Prken vypadává fakt málo :sleepy: Budu muset přikoupit další domečky pro drůbež (mám jen 4) :sleepy:
     
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    vrtaček 26 ,kladiv 0:cry:;)
     
    petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  17. koník200

    koník200 Pisálek fóra

    Prosím, co jsou to ty domečky pro drůbež a kde se kupují ?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    koník200 - ve farmářském obchodě za floreny (je dobré počkat na výprodej, ptž je to pak levnější)
    [​IMG] ( Deset kusů nářadí za 12 hodin)
    Kuk tady
     
    petaM2001 a vilm4 tohle ocenili.
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    skalara - myslíš, že se to za ty floreny vyplatí? Kdyby tam nakrásně pokaždé bylo aspoň 1 prkno, jakože nebývá, dá jeden domek za měsíc jen 60 prken. Když jich potřebuji 12.000?!?
    Na cihly jsem si vyšlechtila pivoňky, ale je tam jen 10% šance, tak padá z pole jen 3-5 cihel, ale lepší, než nic.
     
    Naposledy upraveno: 7/6/17
    petaM2001, vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    ašada01 - já ti nevim, ale mám aspoň pocit, že jsem pro to tak nějak alespoň něco udělala ;) Aspoň mi to zaplácne třeba prkna na stavbu nějaké růžovky jednou za měsíc :)