Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, u mě 0 vrtaček, snad se taky dočkám :sleepy:, mám 1x arboretum a 1x zvěřinec asi budu muset ještě něco postavit, abych zvedla šanci, že něco z nich vypadne.
     
  2. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    Ahoj vypadla mi druha vrtacka.
     
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    sabi32

    tak proto nikdo nemáme vrtačky...ty které existují, máš ty...hamoune;):D
     
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    sabi velká gratulace,já mám 0 vrtaček a mám 2x arboretum,zvěřinec a výrobnu
     
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám jen zvěřinec, vrtačku žádnou, ostatní nakupovat nelze, všeho pro potřebu nedostatek, myslím, že to pořídit ani nestihnu, jsem už stará parketaxDxD
     
  6. sasulinek1970

    sasulinek1970 Zelenáč fóra

    ahoj, s vrtačkama je to tak, že je jen 1 vrtačka na měsíc pro všechny xDxDxD
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj ja-pe, zverinec nájdeš v inventári medzi chlievami
    [​IMG]

    [​IMG]
    Po usadení na plochu, klikneš naň a ozubené kolieska sa ti ukážu :) potom už si len vyberieš, ktoré chlievy tam chceš mať.
    Peknú hru prajem
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Díky,podařilo se a ještě ty modré dílky plánku pro vyšší level arboreta se získá jen plněním úkolů(myslím ,že ve velkém množství dodat bahazvířata)???
     
    Naposledy upraveno: 18/8/16
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ještě jednou moc díky......
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ja-pe malinká rada radši počkej na vrtačky než začneš dodávat kvůlivá stavebním plánům ja kapišto?
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Mám motivačně stále 0 vrtaček:D
     
    evainfo, milostivas a petaM2001 tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    To bude tím levelem 100, na nás už nezbývá :D
    danda
    PS: vím o čem píšu, taky jsem nanejvýš týden starý 100 level
    PPS: kuju pěkně :) splnila sem si plán pro 6-letku :D
     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    danda-vnovis taky gratulka ke 100vce :)

    Jenom jestli ta hranice nebude na 10. levlu :D já mám do stovky ještě 3 a 3/4 lvl a vrtačka taky žádná.
     
    evainfo, danda-vnovis a petaM2001 tohle ocenili.
  15. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    pořád jsem 106 tý level..ještě tak týden... :) :) a pořád 0 vrtaček :) :) Rozhodně věřím tomu,že dřív budu ve 200 tým levelu( jeden teď už trvá max tři týdny :) ) než budu moct rozšířit první sklad :) :)

    edit: teď jsem si to propočetla... ve dvoustým budu tak za 5 a půl roku.... :) :) no to ty vrtačky mít nebudu ještě ani náhodou :) :)
     
  16. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahojky, tak konečně jsem se taky dočkala své první vrtačky :inlove:, radost velká, ale jedna je málo xD, tak ještě si počkám pár měsíců .....let?:p No ,ale základ je doma :music: a to je hlavní ;).
    [​IMG]
     
  17. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    ahojky všem farmářům a dobrým lidem :)
    tak si to tu po delší době pročítám a koukám, že už minimálně 4 lidi mají po dvou vrtačkách - congratulation :D
    já tedy po delší době koukla do skladu a žádné překvapení se nekonalo...stav 0... mmch, mám pět skladišť (2x zvěřinec, 2x výrobnu a 1x bahavýrobnu). Arboreta sabotuju, to není úspora místa, ale výsměch.
    taky zírám, co píše milostivas, že jí jeden level trvá tři týdny! mno, tak mně trvá myslím tak tři měsíce xDxDxD
    zato na baha, tam to valí cca po třech dnech, tak až budou zase banány, tak si k bahavýrobně vezmu ještě bahazvěřinec. nemyslím, že by to pomohlo (co se týče vrtaček), ale trápit se tím nehodlám.
    jak už jsem tu jednou psala... počkejte do zimy... spadnou ;)xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 21/8/16
  18. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Hledám,
    slušného, milého a vstřícného partnera,
    bez dluhů, alespoň jedna žlutá vrtačka podmínkou.
    zn. podělíme se
    xD
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ajtyk, co partner, ten Tě nechá jenom kouknout do dílny a pochlubí se žlutou vrtačkou. Počkej až zavedou na trh další komoditu a to s nářadím.Přenechám Ti svůj prototyp č:5, mám ho ve stodole, zn. cena dohodou:D
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
    monsaf, ajtyk a petaM2001 tohle ocenili.
  20. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Ivuška08
    no on to teď už není žádný kumšt dojít do dalšího levelu. Do toho stého(myslím tím z 99 do 100 ) jsem se plazila asi půl roku nechci plácnout úplný nesmysl,ale bylo třeba snad 80 milionů BZ... Od toho stého je to už "jen" 24 mil. a něco...A mám pocit,že už se to ani nenavyšuje jako do stovky... Nebe mi denně dá takových půl milionu a parky se všemi mazlíčky přibližně taky tak :) Takže dekorky já nezatracuji bo denně mi bezpracně dají téměř milion BZ...No a zbytek si vydělám tvrdou prací na poli :) :) Plus akce... Jsem závislák,na farmě jsem několikrát denně :) :)
    Ovšem nic z toho ač mám všech 12 skladů mi vrtačky nééé a nééé přinést... :p :p

    farma 106,baha 314, marm.5,pekař 5,baha spa 5,květinář 5, alchymista 5