Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Jasně..máš plnou pravdu..hoď to na druhý.. já osobně bych si nafackovala..za to jak jsem pitomá..že u takové důležité věci si pořádně nepřečtu offiko..předpokládám..že když člověk umí psát..tak dovede i číst..jinak míst na stromy je 6 ..a s celým žvěřincem..se píše po el y..to jen ...kdyby jsi nečetl ani pravopis..:p..
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  2. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    mnooo..jestli to někoho uklidní,jsem level 106 mám všechny zvěřince-2 farma,2 baha, výrobny.2 farma,2 baha, arboreta-2 farma,2 baha a vrtaček 0 slovy NULA... :) a nestěžuji si,jen se chlubím :) xD
     
  3. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    každý z nás má jinou strategii hry někdo je na stromky xxl někdo na růžovky někdo točí mrkev aby měl Krejcárky

    já dnes pořídila poslední dva chybějící superdomky tak mám všech 12 ks to jak za * a banány tak za floreny
    včera jsem koupila floreny kvůli probíhajícímu BB jenže ze 102 tulidomků jen genetika nebo max o 1 - upozornuji že nemixuji na to nejsem ten riskantní hráč co miluje adrenalin -ale všechny obdivuji kdo to dokáže
    no a tak jsem ušetřila za SK a koupila si to co chci já - pro mě jistotu
    prostě každý to máme jinak
    jo a vrtačku mám jednu
     
  4. paeij

    paeij Rádoby autor

    Tak dneska mi na Bahamě vyskočila první vrtačka. To je radosti.... :D
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Někdo má zcela určitě tu mojí podepsanou, protože stále nemám žádnou :D
    danda
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, admini dostanou vzorkovou vrtačku až jako poslední :D, takže času habakuk :D
     
  7. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    tak já jsem v šoku, nakoukla jsem do skladu a tam 2 vrtačky, slovy DVĚ :

    [​IMG]
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... jsem zjistila, že ve zvěřinci došlo krmení a vidím .. [​IMG] xD ... co teď s tím?
     
    Naposledy upraveno: 15/8/16
  9. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak já hlásím, vrtačky pořád 0........myslím si , že snad do roka a do dne se prvního kousku dočkám.
     
    marcelina0007 a evainfo tohle ocenili.
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné skoro poledne.
    Gratuluji všem, kdo má na skladě nějakou tu vrtačku. Já jsem sklidila co se dalo, oko hodila do skladu a zjistila jsem, že jsem stále na 0. Jó, kdo si počká, ten se dočká, tak já stále čekám a čekám a čekám a ....
    ;):p;):p
    Fajn den.
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) po pečlivé kontrole stodoly hlásím, že stav vrtaček je stále 1, což při potřebném počtu je skoro to samé jako 0
     
  12. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Čus farmáři, ;)
    mám nějakým zázrakem 1 vrtačku, asi abych viděl, jak má vypadat, a nevím z čeho vyskočila, mám na Pasece Arboretum, Výrobnu i Zvěřinec, protože bylo dost Hvězdiček, na Baha nemám dost Zl.Banánů, ačkoli lvl 299, nemám stále aktivovány všechny stromy a plodiny, tak nevím co dřív. Takže tímhle tempem to vidím taky kolem důchodu, cca za 20let .. xD Fajnu hru a pevný nervy všem.. J.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    poctivo hlásím z vrtačkama jsem na 0 :p:p:pa to jsem první zvěřinec dával ---no koukněte na podpis
     
  14. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    vrtačky asi zapomněli dát do oběhu, za celou tu dobu nemám ani jednu a co vím od ostatních 6 farmářů taky nic.
     
    marcelina0007, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  15. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    velevážení farmáři, farmářky a farmářčata

    co to vrtí, co to drtí, co to kutá,
    je to naše, tím i vaše, vrtačka žlutá,
    potřebná je na pláži, na louce i v lese
    na 184 kousků se každý třese,
    a kdo pilně hraje, dobře počítá,
    v roce 2046 je všechny pochytá
    :p
    k 2 měsíčnímu výročí mám již 0 vrtaček
     
  16. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    uf, třetí vrtačka vypadla ze zvířetníku s medvědy
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

  18. sysel002

    sysel002 Pisálek fóra

    tak po delší době kuk do skladu a ejhle... DRUHÁ vrtačka :) ovšem konec jásání,do rozšiřování dál jak do důchodu :) :)
     
    petaM2001, evainfo a farmík84 tohle ocenili.
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tak až si všichni nakřečkujete a nasyslíte, tak mi taky pár nechce, ju? :D


    PS: já si měla vybrat jinej nick a hned by to sypalo.
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Někdo má, někdo nemá o_O Já nemám, no....a jak tak na to koukám, asi mít nikdy nebudu. Nu což, to je život ;) Aspoň nemusím utratit hromadu zvěře za plány. Takže i na nulovém stavu tohoto nedostatkového tovaru na skladě se dá najít pozitivum :p