Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. horjin

    horjin Zelenáč fóra

    Vratčky mám akorát tak v dílně :)))..
     
    bill tohle ocenil(a).
  2. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    taky nemam vrtačku :cry:
     
    bill tohle ocenil(a).
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pavca67, jestli tě to uklidní, my, co máme jednu vrtačku ve stodole, jsme na tom v konečném výsledku úplně stejně jako ty - jedna vrtačka nebo žádná je k ničemu, když je jich potřeba 6 .....
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mně stále ještě neposlali ani ten vzorek xD A už mi to je šumák. Nechť si je vetknou, kam chtějí a klidně vrtákem napřed :D
     
  5. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    čarodějka007 to ja vím ja jen abych pak při me nemoci nezapoměněla k čemu vlasně je :D
     
    evainfo, marcelina0007 a skalara.v tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pavca67 na to zapomeneme za chvíli všichni.....ale zase bude sranda, až se začneme hromadně dotazovat, k čemu že ta vrtačka je :D
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) jj, je to velmi pravděpodobné ... už ani nekoukám, zda nějaká vypadla, prostě jsem na to hodila bobek ... vzhledem k počtu potřebných vrtaček na všechny obr-domky a vzhledem k četnosti jejich padání je nereálné, že se dožiju všech upgrade ... stavební plány pak předám do muzea ...

    EDIT: tak je je dnes hra zpomalená, tak jsem při sklizni na Baha obr-chlívku s plameňáky zahlídla mezi vypadnuvšími předměty vrtačku ... jindy většinou nepostřehnu, co vypadává, sklízím kombajnem a moc na to nekoukám ...
     
    Naposledy upraveno: 7/8/16
  8. domina.vlasta

    domina.vlasta Pisálek fóra

    vrtačky nedodaly a prej na dlouho to bude nedostatkové zboží...možná až bude výprodej v Baumaxu nebo v nějakém takovém podobném obchoděxDxDxD
     
    evainfo, Pachmina a bill tohle ocenili.
  9. otakr

    otakr Zelenáč fóra

    Může mi prosím někdo napsat co mám všechno udělat aby mě vypadla aspoň jedna vrtačka?
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj otakr,
    nejdůležitější je pořídit si ty správné budovy, tj. arboretum, výrobnu, zvěřinec a pak jako ostatní hráči trpělivě čekat, než se vrtačka objeví.
     
    evainfo a marcelina0007 tohle ocenili.
  11. otakr

    otakr Zelenáč fóra

    No budovy už mám dávno a nic, jen aby mě děti za tu dobu nepřerostly.
     
  12. bill

    bill Pilný autor

    Ahojte pojdem skorej do dochodku než začnu padat vrtačky peknu hru
     
  13. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Tak se mi zdá, že tu něco neklape. Vy vážně nemáte vrtačky? Skočte si do OBI! He? Já tam asi zajdu hned zítra...
     
    evainfo, marcelina0007 a bill tohle ocenili.
  14. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    jen pro info - stále ani jedna vrtačka - sem trpělivá , sem trpělivá ;);) asi vypadne 1 za rok xD
     
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    já už ani vrtačky nesleduji, stejně žádná nevypadla.Jsem smířená s tím, že prostor nerozšířím....jak už tu někdo psal, toho se prostě nedožiji.Na baha si ani budovy pořizovat nebudu..jedině snad na chlévy, na stromy nemá význam, pro dvě políčka.
    skalara...já mám zatím 30banánů..tudíž musím čekat, nejdřív na chlévy a pak na výrobny..arboretum si nepořídím....upír nesmrtelný nejsem, tudíž upgradování se ve svém životě u všech domků nemohu dočkat ,při četnosti vypadávání vrtaček;)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    marcelina0007 - já už mám na Baha výrobnu. A hned jak dosyslím banány, pořídím i megachlív, bo každé ušetřené místečko se počítá. Arboretrum si můžou nechat, bo dva stromy navíc za úsporu nepovažuju. Ale u chlívků a výroben je to už přece trochu znát ;)
     
  17. -gleam-

    -gleam- Pisálek fóra

    Ahoj všem, tak jsem tak nějak tajně doufala, ze v levlu 101 bych si také nějakou vrtačku zasloužila, ale bohužel, ani já jsem nebyla obdarována :-(
     
    evainfo a bill tohle ocenili.
  18. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    ahoj, nechci se vychloubat, ale u mne se nacházejí 2, slovy dvě vrtačky, ale co - stejně je jich málo, ani nevím z čeho vypadly a netrpělivě čekám a čekám jako všichni ostatní
     
  19. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Můžeš tu zázračnou informaci doplnit a sdělit nám kolik velkoskladů vlastníš celkem?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    mám dva zvířetníky-v jednom jsou žáby ve druhém pštrosi, arboretrum-tam jsou vajíčkové stromy xxl, výrobna-pštrosí vejce no a baha ještě nemám, chybí zlaté banány. teď jsem vyměnila jedny pštrosy za medvědy
     
    evainfo, monsaf a ajtyk tohle ocenili.