Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím..... vrtačky jsem neřešila až teď jsem se podívala a jaké překvapení :) je tam 1ks od začátku co tato vylepšení na své farmě vlastním
     
    snílko, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No vypadá to tak že díky vrtačkám se z této hry stává událost pro několik generací:D:p;)
     
  3. Mirka03

    Mirka03 Pisálek fóra

    otevřela jsem runu pro arboretum, ale nevím, kde ho najdu
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mirka03 pokud jsi otevřela runu na stromě moudrosti, arboretum najdeš v bedně u stromů. Pokud jsi aktivovala sochu v opičím chrámu, arboretum najdeš v bedně na baha u stromů
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  5. Mirka03

    Mirka03 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    v jaké bedně, aktivovala jsem na stromu

    už jsem našla, a jak do toho mohu dát všechny stromy, jsem blbka
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/8/16
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mirka03, je to jednoduché, klikni na to a objeví se ti návod.....pak odklikni návod a když znovu klikneš na barák, objeví se tam ikona s ozubenými kolečky - klik na kolečka a objeví se zelené čtverečky se znaménkem + . Klik na plus, vybereš stromek a toto udělej celkem šestkrát a máš zasázeno :)
     
    dana9494 a danda-vnovis tohle ocenili.
  7. Mirka03

    Mirka03 Pisálek fóra

    díky za pomoc
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  8. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Neoda na radost

    U farmičky dítě stálo,
    z plna hrdla ječelo,
    proč bych já mít tu vrtačku
    aspon jednu nemělo.
    Šest neděl v nervech žila,
    šest neděl ničila zdraví,
    to jenom vrtačka spraví.
    Jak lvové biji do erté,
    už mě tedy
    dejte jednu
    :p
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Až třeba za půl roku budu mít svou první vrtačku, tak teda vůbec nevím, do čeho ji dám xD do výroben nebo stájí, babo raď ;)xD
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, už mám "vrtačfórumoróbiu". Stále sa na fóru riešia vrtačky, tak som automaticky kukla, či sa mi tam nejaká nepristála, ale ani omylom. Než sa dostanem k baha zverincu atď, budem mať nočné mory, nie to ešte upgrady, to už je na lexaurin :D:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky začínám přemýšlet, jak se nenápadně zeptat, kdy asi bude nějaké vnoučátko :p, kterému pak hrdě předám několik vrtaček ... 20ks - 20 a 1ks? .. to nechci moc přehánět xD ...
     
    milostivas a monsaf tohle ocenili.
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    evainfo - nechci ti do toho kecat, ale odkážeš-li farmu nějakému tomu svému potomčeti, pak porušíš VOP xDxD:eek:
    Leda byste to museli tutlat. Pro jistotu bych vynechala i notáře ;)
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Možná, že odkázání přístupových údajů v závěti VOP neporušuje :D Mluví se tam jen o neoprávněné třetí straně (dědicové asi oprávnění jsou) a o prodeji nebo převodu. Myslím, že v případě dědictví nejde ani o jedno xDxDxD
     
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Počítám, že až budu sepisovat závěť, tak, že budu psát čím mají vnuci a pravnuci začít ve Výrobnách a Zvěřincích, teda pokud budou mít vrtačky.
     
  15. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Jo,vy si tady z toho děláte legraci...ale víte co to je sehnat nějakého dědice?? Já už se o to při svém věku pokouším asi dva roky bo je mi líto peněz co mě už farma stála a ještě jak se znám bude,a toho co všechno jsem už vybudovala...Nemůžu ani popsat kam všude mě tázaní poslali.. :p Naposled jsem se dotazovala na karu svého dědy v pondělí.. :p ozvalo se jen: proboha ty to ještě hraješ?? Ovšem při pohledu na osazenstvo věkový průměr 70 let a více je mi jasné,že v naší rodině se vrtaček potřebných k vylepšení jistojistě nedočkáme :p Dřív mě spíš odvezou ve svěrací kazajce :) :) Jinak abych nebyla OT tak u mě vrtačky 0 :) :)
     
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    přidávám se k těm co mají 0 vrtaček.
     
    evainfo a snílko tohle ocenili.
  17. paeij

    paeij Rádoby autor

    Tak mám celkem 3 zvířatodomky a 3 dílnodomy od data uvedení v provozu a vrtaček pořád 0 kusů. >:(
    Počtu vrtaček nutných pro všechny upgrade, při stávajícím tempu vypadávání, se nemám šanci dožít. A to jsem ještě docela „mladý“ kluk...
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Kontrola vrtaček po čase - v mé stodole stále nula. Ale jak tady čtu, vrtaček se objevilo už více, takže už to není až taková sranda jako na začátku, kdy se čekalo na první...pak na druhou....teď už je jich v oběhu víc. Takže by mě zajímalo, kdy se ozve někdo, kdo má na skladě už dvě vrtačky! Existuje někdo takový? Hlaste se!
     
    Naposledy upraveno: 4/8/16
    kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  19. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Ahoj já taky ještě nemám ani jednu vrtačku,jsem zvědavá kdy nějaká příde.Pěknou hru a pevné nervy.:)
     
    evainfo a milostivas tohle ocenili.
  20. háček

    háček Perspektivní autor

    Ahoj, tak právě jsem kouknul náhodou do jednoho zvěřince a objevil jsem svou první vrtačku:p
    [​IMG]