Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Nedokážu to celé spočítat. Mám pocit, že u vrtaček bylo poslední přiznané číslo 12 vypadnuvších kusů. Jestli se mýlím, tak se omlouvám, v každém případě přihlašuji do součtů svou první vrtačku. Vypadla z obyčejných žab, ale to nic neznamená, protože je tam mám od prvního dne, co zvěřinec byl uveden do provozu :)
     
  2. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    šebejda:

    tak to ti gratulujem ja nemam ani jednu ale doma v dielni mam 3 ale tie mi asi moc nepomozu ze :)
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nějak nechápu proč bych se do toho hrnul vrtačky nejsou a ty 3 místa co to ušetří ---bohužel jsem volajaký zmetený:p:p:p


    Věříme, že se vám tyto novinky zalíbí a pomohou vám vyřešit nedostatek místa na tropických plochách.----věřte že se mi to líbí ale bez vrtadel k ničemuxDxDxD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    petaM2001
    ja by som do toho tiez moc nesiel ale nakolko je jedina moznost ako ziskat tie vrtacky mat tie zverince tak hold zatial sa musime uskromnit len s troma miestami
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  5. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    šebejda - blahopřeju k první vrtačce:):):)


    Já mám stále jen jednu a asi i dlouho mít budu:D:D. Jinak arboretum i výrobnu na Baha pořídím , už jen proto že ušetří místo;). Ale vlatně i vzhledově jsou hezký :D
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak všechny stavby aktivovány ;). Výrobny obsadilo arašídové máslo a v arboretu mix clausen a ledvinovníků. Teď jen čekat na vrtačky :D.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    koukám koukám že máme diskutovat tady tak holubci přiznávejte vrtačky já stále 0 slovy nula:cry:

    aktualní stav vrtaček přiznaných 12 -když tak mě opravte
     
  8. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Nééé, já nechci mít 13-tou vrtačku, jsem pověrčivej, raděj počkám xD xD xD

    edit: ale koukám na příspěvek nahoře, tu 13tku má asi šebejda, gratuluji

    stejně ale ještě počkám, prioritu má pro mě otevření zbývajících soch v poslední místnosti chrámu a další zbytečné výdaje neplánuji
     
    Naposledy upraveno: 28/7/16
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) domečky mám všechny - na farmě i na baha, tj, za hvězdičky a banány i za floreny - vrtačku nemám ani jednu, ale už teď je to slušná úspora místa ...
     
    dana9494, krakoramaja a kometak96 tohle ocenili.
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak nakonec jsem se rozhodl upřednostnit baha zvěřinec před tukanem. Abych měl vše odemčeno tak potřebuji ještě 94 ZB a 693 hvězdiček. Větší výzva jsou však pro mne úkoly - nářadí a stromy mám komplet u všech úkolů (nářadí trochu zmizelo ze stodoly, ale stejně se nedalo na nic použít). Zvířata a šlechtěnci mi zbývají všechny zlaté a diamantové což je 56 mil BPH - tak uvidíme za jak dlouho, ale určitě je to splnitelnější než dodávat nejvyšší šlechtěnce. Vrtačku nemám žádnou
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Konečne sa mi podarilo zaobstarať si vôbec prvý sklad v hre - baha zverinec. :) ZB som získal za rýchle postupy vďaka novým úlohám, teraz ich budem šetriť na baha továreň. Arborétum nepotrebujem, takže to nechám na inokedy.

    A ono to vlastne znamená, že ja môžem už konečne začať "zbierať" vŕtačky. :D
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) ... jsem po sklizni farmičky jen tak nakoukla do zvěřince, jestli mají jezevčíci čerstvý ranní tisk, nevypadly při tancování hangáru žádné šrouby a matice :D a zjistila, že už nebude problém s jeho opravou [​IMG] :p ... no před pár týdny bych asi vyskočila radostí i se židlí a vylila ranní kafčo na klávesnici xD dnes? ... ale jo, už jsem ve frontě :p ..
    Tak jsem se "konečně" rozhodla navštívit příbuzenstvo v opičím chrámu, slupla pár banánů a vyměnila těžce nastřádané zlaté ovoce za všechny tři příbytky ( jsou vážně moc hezké) a trochu zlata mi ještě zůstalo :music:. Jsem do Baha výrobny dala z každého něco, ať mám zásoby u všech produktů. Ale ušetřené místa výrobnou, jsem musela nahradit čtyřmi chlívky zvířátek, abych měla čím "výrobnu" dotovat, protože je žravá :D a dříve, či později by došli zásoby zvířátek. No jsem vlastně díky hezké výrobně žádný plac neušetřila, spíš naopak .... ale se zvěřincem a arboretem se to zase srovnalo a taky mě výrobna odmění slušnými TBZ :p. No co bych pro větší šanci dalších vrtaček neudělala ... no néé xD ..
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    Vážení přátelé, ANO! Mám svou první vrtačku. Pokud dobře počítám, tak šestnáctou přiznanou na fóru. Od doby, co mám na ploše první zvěřinec (a pak postupně arboretum a výrobnu), uběhl měsíc a dva týdny - zavedení zvěřince bylo 16.6.

    Pokud tohle super tempo vydrží, tak mám šanci získat 8 vrtaček za rok. Není to bezva? Není. Potřebuju 46 vrtaček na upgrade všech tří skladišť na farmě (touhle rychlostí cca 6 let) a stejně tolik na upgrade všech tří na Baha (dalších 6 let).

    Takže suma sumárum, úderem odchodu do důchodu to možná budu mít. Pokud se nezmění doba odchodu do důchodu, protože doufat, že se změní frekvence vypadávání vrtaček, to se neodvažuju. :)
     
    Naposledy upraveno: 30/7/16
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec jsem nevzal z chramu Baha Vyrobnu - nemam pro ni momentalni vyuziti... vseho mam 500 kusu, az bude potreba neceho vic, tak vezmu, ale ted si radeji banany hlidam pro dalsi sochy, kdo vi co prijde... arboretum v pohode vyuzito XXL stromy s nejvyssi protihodnotou, takze v pohode, tam jsou stromy skoro vsechny stejne dlouhy... no zadne hlaseni o vrtackach, to je jasny :)
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tolik se chci pochlubit, že na mne před chvilkou bafla ze zvěřince v pralese moje
    první vrtačka, ale ono skoro ani není kde.
    Hned se mi spravila nálada a všechna vylepšení vidím asi tak do své smrti.
    Jsem z toho úplně vedle sebe, bude mejdan.
    :DxD
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já furt prt :(
    Stojim ve frontě a čekám a čekám....je to dlouhá fronta....jak za komančů na mandarinky či barevnou telku :wuerg:
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Před chvílí jsem zjistila, že mám ve stodole taky jednu vrtačku, což chápu jako dodaný vzorek :D. Ale nevím, jak dlouho tam už je....
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: honem jsem se utíkala podívat do stodoly, zda mi také neposlali vzorek - neposlali ... :cry:
     
  19. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky aaaaaa to už nedám musím se přidat od 16.6. jsem měla jen zvěřinec pak arboretum a výrobna do dneska nemám ani jedinou vrtačku a už mě to začíná štvát :mad:s tím tempem to nebude ani do toho důchodu (se nedožiju či nedočkám)takže zatím stávka raději si dohoním vše z poslední místnosti na Baha za banány a pak možná se uvidí -za mě naprosté podtržené zklamání :cry:Janča
     
    skalara.v a dana9494 tohle ocenili.
  20. -budulinek13-

    -budulinek13- Zelenáč fóra

    Ahojky, tak se přidávám do klubu vrtaček...hi hi padla jedna a abych pravdu řekla nemám ponětí kdy.Nesleduji to, spíš mám neonové stáje ve zvěřinci a doplňuji zvířátka, ve výrobnách jsou pštrosí vejce a palety a arboretum je plné stromů co mi momentálně chybí. Vše mám 2x a na baha vše po jednom. Snažím se doplnit úkoly a tím je to pro mě uzavřené.Beru to jak to je. Stres máme okolo tak na co si ho tvořit tady, je to jenom hra, ne?
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.