Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Teda, jak vy to s těmi úkoly parádně dokážete, jen zírám. Jak to děláte, že tam
    vložíte tolik šlechtěnců (či zvířat) a srdce vám při tom nepukne?
    xD
    Já všechny tři a hlavně ten pro Arboretum odkládám na velmi převelmi neurčito.
    "RT mě nepotěšil, ani já ho nepotěším".
    xD
    Edit
    Dodávám, že evoku57 mi rozhodně dobrou náladu nekazí.
    Než takové arboretum, to raději nic. To mi hlásí moje myslivna.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
  2. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    tak teď jsi mi to nandala xD xD Tady je přesně vidět, jak jsi hloupá, a jak se potrefená husa ozvala.
    Tak si hraj, a nezlob, to ti nikdo nebere. Já jen nechápu, k čemu to remcání. Když se mi něco nelíbí, tak to nekoupím/nedělám, a je to. Nemusím to přeci 100x omílat a vyřvávat na fóru. Proč mají takoví jako jsi ty, potřebu kazit dobrou náladu těm, co se jim to líbí, to fakt nechápu :(
     
    Tenesi a Iwuska tohle ocenili.
  3. dusilka

    dusilka Zelenáč fóra

    Arboretum nepotěšilo. Úspora místa minimální, poměr cena/výkon přímo žalostný a to jsem se na něj docela těšil. Bohužel do něj nelze umístit stromy 2x2, pak by to mělo docela smysl. Prostě přidaná hodnota žádná celá, nula exkrement. Pravda, graficky asi nejvydařenější.
    A když už jsme u té grafiky, dá se někde vypnout ta šílená animace zvěřince? Rve mi to zrak, dostávám z toho nauseu a závratě.
     
    Tenesi, monsaf a Bokonon tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Urážíš mě a napadáš jen protože mám vlastní názor
     
  5. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    zemanka01 .....nedá mi to , abych se nezastala evoku 57
    napsala to naprosto dobře, slušně a jediná hloupá potrefená husa, která zde kejhá jsi ty. Tohle je diskuse, každý zde má nárok vyjádřit svůj pocit a názor. Což evoku57 udělala a nihoho, jako ty neurážela. A pokud tě kazí radostnou náladu to, že má někdo jiný názor než ty, tak sem nechoď a nečti to. Vyřváváš zde ty, když arogantně kritizuješ ty, kteří slušně vyjádřili svůj názor a který není totožný s tvým. Strašně mi to připomíná dobu , kdy nám taky diktovali co můžeme a nemůžeme.Věnuj se raději hře, všimla jsem si, že víc věcí nechápeš.
     
  6. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ježíšmarjá, holky (evoku, marcelina), vy děláte, jako by šlo o život. Hysterie veliká, protože jste utratily pár hvězdiček, "vyhodily" pár namalovaných zvířat, a dostaly za to méně, než jste očekávaly. Tak tohle mi fat hlava nebere, a klidně mě může marcelina urážet svou všímavostí nad mojí nechápavostí. No, tak jsou věci, které fakt nechápu. Například to, že se někdo dokáže rozčílit nad omalovánkama, a ještě nad tím plakat na fóru. Beru tuhle hru, abych se odreagovala od stresu, kterého je všude okolo dost a dost, a fakt mě dokážou překvapit některé příspěvky tady.
    Jen tak mimochodem, marcelino, abych sem chodila nebo nechodila, si laskavě rozhodnu já sama, ano? Taky mi tvůj příspěvek strašně připomíná dobu, kdy nám jiní diktovali, takže nedělej sama, co ti vadí u druhého. To, že píšeš slušně, ještě neznamená, že nikoho neurážíš, ale to ty jistě víš. Jen tak mimochodem, jsi se do mě už podruhé navezla, aniž bych ti cokoliv špatného udělala. Takže opět, děláš to, co u jiného odsuzuješ. Ajajaj :D
     
    Tenesi a Iwuska tohle ocenili.
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Už se perou? :-D Nebudu nikoho soudit, ale co se týká toho arboreta a aktuální diskuse.... trochu mně to připomělo nedávnou situaci v nejmenovaném obchodě. Jdu si koupit nejmenovaný produkt a v regálu je obrovské označení Super akce... výhodné rodinné balení 750ml za 69,90. Vedle se tiše "krčí" stejný produkt od stejného výrobce 250ml za 20,90. Tak se jen usměji a beru si malé balení. Přichází dáma středního věku... dle vzhledu a jak se nese asi osvobodila zeměkouli a s velkou radostí bere velké balení. Zde jsem udělal chybu... pozdravil jsem a slušně paní upozornil, že má lepší si vzít 3x malé balení ,-) Reakce byla podobného rázu... urážky, nadávky a oni to tam přece jasně píší, že je to výhodné. Jasně ať si koupí třeba " ..... v prášku" když bude v akci je to její věc, jen sem si dovolil říct svůj názor a poradit. Snad jsem jí nepokazil radost z dobrého nákupu.... ano má větší obrázek na etiketě..... je to výhodné :-D Že bych byl taky hloupý? Nebo snad ona..... né to určitě ne, protože jedině její názor byl ten správný ,-) No nic k arboretu jsem se již vyjádřil dříve... stačilo by 16-24-32 stromů a je to OK... nebo ponechat počet slotů 4-6-8, ale do jednoho mít možnost automaticky vložit 4ks stejných stromů............ P.S.: vrtačku nemám :-D
     
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, rada by som vás poprosila, aby ste sa prestali napádať. Je to diskusia o hre, a nie kto koho viac urazí.
    Ďakujem za pochopenie.
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Je to diskuze o hře (aspoň by měla být), ale, bohužel, nelze v ní diskutovat.
    Některé věci jsou nad mé kocouří chápání.
    :DxD
     
  10. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Pokud to myšleno na mě, tak si nemyslím, že jen můj názor je ten správný Casey, a oceňuju, jak hezky jsi to napsal. Prostě mi jen někdy vadí ta věčná nespokojenost některých tady. Vím, že se aboterum zrovna nevyplatí, ale jak jsem už psala, tohle nijak neřeším, je pro mě důležité, že se mi líbí. Asi tuhle hru "žeru" přece jen méně, než někteří okolo.
    Omlouvám se tudíž, že jsem si též dovolila napsat svůj názor.
     
  11. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Grafika toho stromoskladu je vcelku pěkná, jen škoda, že je prakticky schovaná za tím velikým xxl vajcovníkem, asi jsem zvolila špatný strom pro vložení ;)
    A přiznávám, že i já očekávala větší úsporu místa, než jen dvě pidipolíčka, taky se mohl RT trochu víc rozšoupnout ;) aspoň jako u zvěřince či výroben
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
  12. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Arboretu palec dolů, čekala jsem větší úsporu místa - zatím zasadím 6 stromů na 4 políčka, to je k smíchu.
    Neudělali naši tvůrci nějakou početní chybu??? Zbylé novinky se mi líbí, jen ty vrtačky by mohly začít padat - zatím mám kulaťoučkou nulu :-(
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Domnívám se, že fórum slouží víceméně jako zpětná vazba pro RT. Tedy sem patří jak názory negativní tak i pozitivní. A každý hráč má právo vyjádřit svůj názor. Asi tak -.-

    Edit: Vrtačku taky nemám
     
  14. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Tak mám domečky na ploše, zase něco nového;) A úkoly k nim hotové a to jen díky mega přeskokům:D:D:D:D
    když je BB tak se mi vůbec nedaří. Ale jinak :inlove::inlove:. Jooo vrtačka bude dlouho nedostatkovou záležitostí. To by to vylepšení bylo až moc jednoduchý;). Sama mám stále jen jednu8)8) Hezký den:)všem
    Lezu konečně z postele byla jsem skoro na umření o_Oo_Oo_Oo_Oo_O

    [​IMG]
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já takhle kupoval kolo.
    Vyhlídl jsem si takové šikovné, pevný rám dobré sedlo, vyvýšený řidítka, odpružené za celkem slušných 7 500 kč.
    Protože jsem měl dovolenou, tak jsem si šel kolo koupit asi za 2 dny (teď fakt nevím přesně - možná za 3 dny)
    Na kole cena 8 200 a velká červená cedule "sleva" a pod tím přeškrtnutých 10 900.
    No koukal jsem jak vemeno a když jsem mu úplně normálně a slušně řekl že před 2 dny to samé kolo stálo o 3 a půl tisíce míň, a to bez slevy, tak se začal rozčilovat a nakonec mě z obchodu vyhodil.
    Kolo jsem nakonec koupil úplně náhodně jinde a ještě jsem dostal dárky "zdarma" (beru to vždy z úsměvem) v podobě světel a brašny na štanglu.

    ------------------------------------------

    Výrobna už se mi usádlila na ploše.
    Arboretum pořídím možná v roce 2077 až nebudu vědět co se dá ještě za výmysl pořídit. Jsem zklamán stejně jako ostatní. 6 stromů je vážně málo.

    Vrtačku ještě nemám ani jednu. Ve zvířetníku jsem už nechal chlívky tak jak jsou a experimentovat už nebudu.
    Do výrobny jsem dal to co mám ve zvířetníku, ať se mi v tom nedělá nepořádek.
     
  16. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    Bezejmenný, úplně s tebou souhlasím, jen ten rok 2077 je pro moc, protože je mi 69.
     
  17. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    pajda361: Ahoj Ivuška08,

    nevím možná si nepamatuji co kde píšu, ale jednou věcí jsem si jist nikde jsem nenapsal, že těch 6 míst je v pořádku.

    ahoj Pajdo, no to určitě ne xDxDxD ale na koho jiného než tebe se můžeme obrátit? Můžeme si jen stěžovat mezi sebou navzájem... Chtěla jsem se přidat k názoru kajdaslavky, se kterou naprosto souhlasím. Takhle to vypadá vytržené z kontextu... napsala jsem to asi nešikovně... mmch, jdou ty naše názory, když je jich hodně stejných, aspoň někam výš? K někomu, kdo o tom rozhoduje a může to změnit?
     
    Tenesi tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ivuška08,

    samozřejmě, že Vaše názory předáváme v rámci vyžádaných a mnohdy i nevyžádaných reportů.
     
    Tenesi tohle ocenil(a).
  19. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    ahoj olivko (sousedko ;)) zjistila jsem, že před budovou se ti objeví ten strom, který máš vložený jako první. Zkus dát na první místo menší strom a uvidíš ;)

    Pajdo, díky za odpověď, jsem ráda, jestli je to tak a budu doufat, že se nastavení arboreta třeba časem změní :p
     
    Tenesi tohle ocenil(a).
  20. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Protože za dobu hraní mám také hvězdičky v plusu, tak mám za ně pořízený domeček na chlívky a na výrobny. Ten na stromy mi zase taková úspora místa nepřijde. Vrtačky stav - 0.
     
    Tenesi a zemanka01 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.