Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    Naposledy upraveno: 30/6/16
    matlafous123, evainfo a pavca67 tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) neodolala jsem pořídila si dvě výrobny, nasadila žluté bobří pily (ty jsem měla 4, takže čas jednotný a potřebuju ty výrobky do úkolu), do druhé prachové peří oranžové (to mi moc chybí, někde v řemesle jsem ho rozfofrovala :eek:), na arboretum chybí ještě asi 50 hvězdiček, takže jen jedno za floreny, fuj, ale hubne mi konto :oops:... logicky by se měla zvýšit pravděpodobnost vypadávání vrtaček ... tak jsem zvědavá, kdy mi padne ta první xD
     
  3. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    Já jsem do toho šla a.... kde to arboretum najdu? Hvězdičky jsem dala a nevím kde ho mám! Prosím pomooc!
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    levá lišta - bedna - ikonka stromů a j ho měla hned jako první "strom"
     
    zemanka01 a Šenuár tohle ocenili.
  5. Vanesčina

    Vanesčina Zelenáč fóra

    Ahoj,
    tak jsem všechno pročetla. Mám dotaz - někteří píšou, že si pořídili Výrobny dvě? protože jsem nedočkavá tak jsem si koupila za floreny Výrobnu,ale lze mi koupit jen jedna. Chci se tedy zeptat, zda jich lze koupit více, nebo 1x koupit a 1x za hvězdičky?
    Díky za odpověď.
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj gosi62,
    arboretum najdeš po nákupu v liště mezi stromy. Další podrobnosti ve FAQ: Arboretum a jeho upgrade

    Edit:
    Vanesčina opravdu jdou koupit jednotlivé domky po dvou a to jeden za floreny a druhý za hvězdy.
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    čarodějka007 : tak jsem dal na tvoji radu a strcil do Vyrobny ty zluty zabicky na zebricku... no hmmm, jako dobry, ale zatracene proc jsou tak rychly? vedle Zverinec dela 4 zabky za cca 11 hodin, ale ta potvora Vyrobna spotrebuje 3 zabky na kazdou zebrikarnu za 7 hodin!
    No necham to do vikendu, to mi doufam vydrzi zaby, ale pak tam pujde neco jinyho :-D
    Se stromkama jsem vzal ty co davaji 240 BZ jako XXL s 20 hodinama zakladu, ono jde spis o tech 12 hodin shody nez o cokoliv jinyho, takze Arboreto je v pohode...
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 pokud jde o žebříkárny, mám úplně stejný problém - brzy dojdou pracovní síly a buď tam budu muset taky dát něco jiného nebo koupit žaby....:D. To je tak, když jedna není zvyklá živit dobytek a pak ho ještě nechat pracovat tak tvrdě, až z toho chudák pojde :D
     
  9. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    "pajda361"kajdaslavka: více ploch by tuhle hru učinilo naprosto nezáživnou a nehratelnou. Toť můj názor, jako dlouhohrajícího hráče platícího si kombajn. Změnila by se jen na další přitroublou klikačku bez nutnosti použití aspoň nějakého náznaku myšlení.

    Pajdo, chápu, jak to myslíš a máš pravdu, ale 6 stromů do arboreta, když jich máme v bedně desítky až stovky? To je výsměch a ne pomoc. Jak to tu čtu, je to názor většiny, zlob se či ne, mělo to být aspoň 16-24-32, aby to ušetřilo místa adekvátně se skladištěm...

    Matlafousku :) baví mě tvoje trefné a vtipné odpovědi, ale upřímně, i kdyby přidali další plochu na stromy nebo třeba na dílny, tak nikdo nikoho nenutí, aby ty plochy využíval... nebo snad ano?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/6/16
    Šenuár tohle ocenil(a).
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    A mám od toho pokoj :p. Všechny 3 úkoly (zvěřinec, arboretum i výrobna) jsou splněny a můžu si oddychnout. Sice mám naprosto prázdnou stodolu a šlechtěnců zbyla jen "hrstka", tak jsem aspoň rád, že se mě nekupí další úkoly v družstvu a mám aspoň nějaké BZ, kr a další odměny :).

    [​IMG]
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) pojala jsem to stejně - šlechtěnci jsou pryč, stodola vymetená, ale úkoly splněny všechny tři - stejně jich v družstvu mám ještě dost a dost ... pár hvězdiček přibylo, tak snad těch posledních 10 na druhé arboretum dorazím už brzy xD a slušně jsem se pohnula s BZ a také krejcrků je dostatek, tak plodiny dokoupím a šlechtěnce si došlechtím xD
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ivuška08,

    nevím možná si nepamatuji co kde píšu, ale jednou věcí jsem si jist nikde jsem nenapsal, že těch 6 míst je v pořádku.
     
    tatkanas1, Xenie6161 a kiki2305 tohle ocenili.
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ale abychom jen neremcali na arboretum - musí se uznat, že ze všech tří budov je opravdu nejhezčí na pohled. Já ho tedy nemám (asi ani mít nebudu ;)), tak soudím jen podle obrázků zde na foru, ale na nich se mi opravdu líbí.
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) arboretum je opravdu graficky povedené (a ani netrpí křečemi jako zvěřinec), je v něm vidět reálný skleník ... zato výrobna mi ze všeho nejvíce připomíná staré markovací pokladny v obchodech xD, pořád čekám, že dole vyjede šuplík s penězi xDxDxD ... mám stále silnější pocit, že graficky se na hře podílí několik týmů, které spolu nekomunikují a jedni drží farmu blíže k realitě, zatímco jiní to kloní spíše ke grotesce :oops:
     
  15. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Ahoj, zvěřinec, výrobny i arboretum se mně moc líbí - jejich "architektura", určitě je to výhodné a vlastně i něco nového. Jsem s nimi spokojená. zdravím :cry:
     
    evainfo, matlafous123 a KOLENO1970 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    zemanka01 - tak jsi se vyremcala, při tom stačila napadnout všechny, kdo mají jiný názor. Všimla jsi si, že ti co mají jiný názor nikoho nenapadají, ani tebe a tys to zvládla. Od toho je forum, abych se mohla vyjádřit. Když mám opačný názor, tak dávám RT najevo, že se mi něco nelíbí a tak to má být, když budeme se vším spokojeni, tak si z nás za chvilku bude RT dělat blázny a zkoušet, co vydržíme. A i se to už děje. Nech prosím pro příště nespokojencům jejich názor, my ti ho též nebereme. Chceme si jen hrát a nezlobit a trochu se nám to nelíbí.

    Jinak i chlívák půjde z plochy při příštím bourání, vrtačky nebudou a raději se budu dívat na růžové, červené a oranžové žabičky na ploše
    ;)
     
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    evoku57 naprostý souhlas s tebou, líp si to zemanka01 napsat nemohla;)

    jinak čekám až napadají vrtačky:music:
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
    evainfo a evoku57 tohle ocenili.
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Medvánek, díky, to se mi ulevilo, že nejsem jediná, komu to připomíná starožitnou pokladnu v koloniálu :D, i když při pohledu z boku to zase vypadá jako vchod do kostela - i s tím kulatým barevným okénkem....
    V každém případě, vrtačky taky nedává....
     
  19. JaneMcKvak.

    JaneMcKvak. Zelenáč fóra

    škoda, čekala bych, že s množstvím stromů, který každý máme, arboretum pojme aspoň 100 stromků.. A že se tam nedají dát speciál stromy jako Zuzin strom, Ultra strom a Super strom.. To mě taky moc nepotěšilo.. Snad se budou dát časem rozšířit na tu stovečku třeba přes další úkoly.. Takže za mě trošku zklamání.. :(
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  20. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    pozdrav všem, dnes ráno, nevěřím svým očím, jsem našla jednu vrtačku. Aroretum mám po první sklizni a vložené chlívky měním dle potřeby, SK nepoužívám. Doufám, že už se takové zprávy budou množit. Jinak opravdu množství stromků v něm je žalostné. Všem pěknou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.