Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vyrobna zhltla bobri pily (jeee, to se mi ulevilo) a zacinam uvazovat nad tim, ze az jednou budou vrtacky, dam se snad driv do jejiho upgradu, nez do zverince, protoze mit usetreneho tolik mista na 34,5 hod., to uz je prece jen znat ;)
    Pro arboretum jsem dosla taky, ale spis jen proto, ze je vcelku hezke, ale hlavne se zvysi sance na vrtacky (jinak je bez upgradu prozatim vicemene bezcenne).
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Na arboretum mi chybí 125 hvězdiček a hraji víc jak 6roků, nevím to přesně. Píšu to pro ty, kteří si stěžují, že hrají krátkou dobu a nemůžou nic otevřít:p;)
     
  3. evinana

    evinana Expert fóra

    přesně tak matlafous. Když už tam jde jen 6 stromů, tak alespoň by na vložené stromy mohli zkrátit dobu růstu na polovinu a už by to bylo zajímavější
     
  4. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, fakt nechápu ty, co tady nadávají. Ať už, že nemají hvězdy, nebo nechtějí dávat floreny za něco, co se jim nelíbí. Doprčic, když se vám to nelíbí, tak to nekupujte, hvězdy si šmoulejte na účtě, ale prosim vás, neremcejte. Nikdo vás nenutí si něco pořizovat, když to nechcete. Akorát tak kazíte dobrou náladu těm, co z toho mají radost. Třeba mě. Mě vůbec nevadí, že stromama ušetřím jen 2 místa, a že mi nepadají vrtačky. Jednou napadají, a nevím, proč bych měla mít vše za měsíc. To by mě ta hra ani pak asi nebavila. Taky se mi v téhle hře ledacos nelíbí, ale pak přijde něco, co je fajn.
    Takže ještě jednou prosím, nekupujte, když nechcete, a neremcejte. Díky :)
     
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Júúúúú, a bude to,
    všechny 4 třaslavé domky na plochách,
    osazenstvo osazeno, plány připraveny.
    za chvilku při další sklizni přijdou všechny vrtačky
    a je to, no to bylo štráchů
    :p
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz uz si tam sedi, kazdy v jednom rozku... lapace vrtacek ;)
    ... i kdyz, jestli to spis nepripomina lapac snu, co ma syn nad posteli xD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 já je dala vedle sebe ....se nebudu vláčet s krmením a hnojem přes celou farmu ....už tak se dost nalítám :p

    [​IMG]

    EDIT: mimochodem, všimli jste si ve znaku výrobny těch pírek? Že by byla univerzální a dala se postavit i na baha? o_O [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
  8. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    Alespoň vyřešili, doufám, jeden problém. Od zavedení "zvěřince" se mi věci v inventáři řadily podle levelu. Ne jak jsem je chtěl mít seřazeny já, podle abecedy.
     
    evainfo, Šenuár a petaM2001 tohle ocenili.
  9. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Akurát som naškrabala 500-stú hviezdu a aha už som zase v háji. Arboretum vynechávam. Mám postaviť zverinec či výrobňu? Neviem. Idem si hodiť kocku:p
     
    skalara.v, evainfo a ezzra tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Díky žůžovkám mám 12 chlévů a 8 výroben z "jednoho pole",ale ty 2 stromy,to je tedy ubohost.
     
  11. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    Otázka č. 3 - proč jdou do obou úkolů vložit vyšlechtěné zvířata z Bahy ale obyčejné zvířata z Bahy tam vložit nejdou?
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky jsem pořídila výrobny .Obě.Dala jsem dřevo a koikapry a do druhé výrobnu péří a pš.vajec.Arboretum nebudu zatím pořizovat.Jak se tu píše...dvě místa mě nevytrhnou a stejně dávám stromy po okrajích.Vrtačky neřeším.Úkoly taky ne.Až budou někdy vrtačky tak udělám i úkoly.
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Priznam se, ze takovou silenost jsem ani nezkousela, ale rekla bych, ze to spis predstavuje ikonku ruznych produktu, nahodne vybranych, aby prezentovaly k cemu budova slouzi.
     
    Šenuár a čarodějka007 tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kocab79,

    protože Bahamarama zvířata a zvířata jsou jiná kategorie a šlechtěnci zvířat z farmy a z Bahamaramy jsou stejná kategorie.


    Edit:
    Čarodějko
    : Výrobna nejde na Bahamaramu
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, vím, četla jsem....ale ty pírka lehce matou, i když výtvarně se tam velmi hodí
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  16. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Automatický zber funguje na Arboretum?
     
    Šenuár tohle ocenil(a).
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Nenince: ano v arboretu je automatická sklizeň aktivní.
     
    Šenuár a Mahira72 tohle ocenili.
  18. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tož jsem též neodolal a koupil výrobnu,s arboretem počkám,jednak chybí pár hvězdiček nebo florenů,zvěřinec maká od zavedení tohoto vynálezu (vrtačky 0)ale oni budou padat,alespoň doufám
     
    evainfo, Šenuár a Xenie6161 tohle ocenili.
  19. albeli

    albeli Pisálek fóra

    Zvěřinec, arboretum i výrobny chválím. Jsou i vzhledově krásné a moc se mně líbí a jsou výhodné. Dávám jedničku.:music:
     
  20. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    nakonec jsem neodolal a koupil jsem za 299 fl. jednu výrobnu, podle mě je to nejlepší z těchto tří, když mám farmu v normálním stavu tak mám všude obr stromy a 20 políček 2x2 kde mohu řešit vše co je jako novinka, děkuji RT. ještě zapnout ty vrtačky :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.