Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Stodola je zase odľahčená. A to výrazne. Splnil som v úlohe Arboretum z prvej a druhej úlohy strieborné ciele, z poslednej všetky. A z tisícok plodov stromov mám po týchto úlohách takmer prázdno. :( A to mi ešte zostáva jedna úloha. No za tie BS to stálo, už som lvl 83. :)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja keď som videl koľko zožerú tie úlohy tak mi skoro padla sánka.Koľké SK som do tých šľachtencov napchal až-až.Teraz by som ich mal strčiť do toho?Ani náhodou.Radšej si s nich budem pomaly šľachtiť na upg stajne a výrobne a občas predám na trhu.To bude lepšie.Mne tie búdy nechýbajú.
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hodil jsem ty srandy na plochu něco do toho vrazil a jdu do bazénu- ještě 600 hvězd zbylo tak můžou vymejšlet dál;)
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Pořídil jsem za hvězdy oba ty nové superdomky. Arboretum na 6 stromků je sice malinko trapné ale tím, že mám všechny 3 budovy alespoň zvýším šanci na vypadnutí dalších vrtaček. Doufám;). Uvidíme za pár týdnů.
     
  5. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Tak hvězdy jen tak tak... 34 zbylo xD
    Když jsem projel upgrade aboreta třeba tak za 7 mega šlechtěnci a jen "1" stavební plán, když jsou potřeba 4 (o vrtačkách samo radši ani nepíšu):D To bude další plán padat nebo jak ??
     
    Trepifajksl, Šenuár a petaM2001 tohle ocenili.
  6. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    -Kutteno- teoreticky ani mne by tie budy nechýbali ale potrebujem živiť žaby a líšky. A keď že na ich výrobu krmiva potrebujem vajcia tak musím mať liahne a do liahni potrebujem sliepky
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    lituji, že jsem dala hvězdičky, aniž bych si přečetla diskuzi. Arboretum s prominutim vymyslel hlupák, nechci se vyjadřovat hrubě.. Protože rozšíření o 2 stromy je k ničemu. Vrtačky nikomu nepadají , tudíž je to nejhloupější investice hvězdiček za celých pět let, co hraji. Arboretum nestojí ani za 50 hvězdiček.Celkově mě hra baví míň a míň.
    Za mne obrovský palec dolů... hodně dolů. Úkol v družstvu neplním, takové nesmyslné počty zvířat jim za dva stromky nedám. To by muselo být arboretum nejmín na 100 stromů.
    Marcelinos...děkuji za radu...na ty XXL;)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
  8. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    marcelina0007 jdou dát i XXL stromy, stačí v něm potom kliknout na strom a otevře se Ti nabídka na upgrade stromů ;)
     
  9. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    Ahoj, pořád čekám, že RT se u arboreta spletli, a že to opraví. Je to fakt trapné. Já mám hvězdiček dost, ale cítím s těmi, co začínají.
     
  10. -Laduš-

    -Laduš- Pisálek fóra

    tak to arboretum absolutně postrádá jakoukoliv logiku, škoda, že se s ním vývojáři patlají x hodin a pak se nikdo neobtěžuje s jednoduchým desetisekundovým výpočtem ušetřených políček. Mohl by sem prosím napsat nějaký majitel alespoň jedné vrtačky, pokud tedy existuje :)
     
  11. snailice

    snailice Zelenáč fóra

    Já si taky nepředplácím kombajn a raději bych uvítala 2 plochy navíc - 1 čistě na zvířata + výrobny a pak 1 jen čistě na stromy. Pořád by to bylo lepší než toto. Hold bych místo cca 8 minut sklízela 12 :) Sice RT mělo dobrý nápad, ale vždyť v tomto provedení je to opravdu jen výsměch, hlavně to Arboretum. Od každýho stromu, co mám k dispozici, mám na ploše po jednom kuse a tohle jejich "ušetření" místa je k ničemu :( >:( Tak nějak ve skrytu duše jsem doufala, že po negativních komentářích na ušetření místa u zvěřince si na Arboretu dají trochu víc záležet a to jsem uvažovala, že bych si ho i koupila za FL. Jenže takhle za něj nedám ani ty hvězdy.
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    snailice Ja mam svuj karpalni tunel rada :pxD
     
    Trepifajksl, Šenuár a petaM2001 tohle ocenili.
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Důležitá otázka:
    Lze do arboreta umístit super obrovské stromy či nikoliv?
    Nemám nervy na to pročítat celé forum...
     
    Trepifajksl, Šenuár a petaM2001 tohle ocenili.
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Vše aktivováno :). Na hlavní louce hezky vedle sebe zvěřinec, výrobny a arboretum. Už si na tyto stavby pomalu zvykám a začínají se mi líbit ;). V arboretu 6 stromů (2x medový strom a 4x jeřáb břek) a ve výrobnách mám 4x továrnu na žebříky, což je parádní ušetření místa :). Jediný problém je u vrtaček, ale to už jsem přestal řešit a zatím se spokojím se základními verzemi :p. Úkoly jsem začal pomalu plnit, u šlechtěnců a nářadí jen stříbrné cíle, u plodů komplet. Zvěřinec je od minule hotový, tak jsem zvědavý, kdy se mi podaří splnit arboretum a výrobnu... :).

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    mr.lordi87: nelze a nemusíš pročítat vše, stačí pročíst FAQ.
     
    Trepifajksl, petaM2001 a bbowling tohle ocenili.
  16. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    také mám vše otevřeno na stromu moudrosti a stav na kontě s hvězdama 2523 ks, nakonec jsem dnes dokončil všechny tři úkoly v družstvu, ale přiznám se že i moje zvířátka to pocítila. jinak to bylo na pohodu, nářadí (sprej) a plodiny (karafiát)
     
  17. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    zemanka01 jak mužeš vědět jak ja makam na sve farmě jsem tu denně několik hodin nelíbí se mi jen to že někteří píšou za všechny ma psat jen za sebe tot vše
     
    marcelina0007, Šenuár a petaM2001 tohle ocenili.
  18. -dedy55-

    -dedy55- Zelenáč fóra

    Je to zbytocna vec,za tolko hviezdiciek
     
    marcelina0007, Šenuár a petaM2001 tohle ocenili.
  19. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Nemám nic a žiji, líbí se mi farmička se stromky a zvířaty. V dohledné době nepočítám s pořízením, i produktů mám kolem 200 ks těch posledních, zkrátka tohle nepotřebuji, nešílím, oželím některé akce, nebudou hvězdy ale stodola se zaplní a kdyby mi dali na výběr novou plochu za hvězdy tak si beru plácek. Je to moje volba, dělám si co chci já a ne kdo mi co poručí. Fajn den do Závislákova.
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Čarodějko,
    aŤ pročítám FAQ i tady začátek diskuse, nějak nemohu najít odpověď na otázku, zda půjdou vložit super-stromy... Opravdu nepůjdou? Kdo kde odpovídal? Vím, že první ses ptala Ty ;)

    A pokud nepůjdou super-stromy. Tak jdu maximálně za hvězdičky do Výroben.
    8)


    EDIT: Jůůů, dohledala jsem do 9 minut :p
    https://board-cs.farmerama.com/inde...neb-zvířecí-šílenství-16-6.14929/#post-214851

    Holt, byla to informace z 15. 6. t. r., kterou jsem si přečetla až nyní 8)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.