Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11, žlutých žebříkáren je dost i na rozšíření ;)....no a pak tam asi dám oranž pštrosí vejce a prachové peří nebo rodeo ranč, tam je to to stejné....
     
    Trepifajksl a dasa1143 tohle ocenili.
  2. 1jezedák

    1jezedák Rádoby autor

    až vypadne první vrtačka, tak uvidim. Hlavně, abych do tý doby nezešedivěl.
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Nechápu co myslíš veverushka77 a co je pro tebe neuvěřitelné. Po delším hraní ty hvězdičky zkrátka nastřádáš. A pokud máš tuhle hru ráda a baví tě, budeš jí hrát roky ;) Pro mě by bylo neuvěřítelné, kdybych skoro po šesti letech neměla hvězdičky na tři domky:D Naprostý souhlas evoku57 jak s hnojem, tak s novinkami. Už to tu máme jak ZOO a botanickou zahradu.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
  4. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    • opakované sloučení multipostu - trest (danda-vnovis)
    No ty o tejto hre vieš všetko.To si všetko prezradila v tej blbej pripomienke:)

    To je úplne jedno na ktorej polí máš,to nemá vplyv na vypadávanie.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/6/16
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    nevím, nevím všichni si stěžují, že nepadají vrtačky, já nemám ani hvězdičky do začátku, tak co se čílit, těch hvězdiček není zrovna málo....:cry:, takže si počkám a možná se i dočkám :p;)
     
  6. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    ahoj, z arboreta jsem také zklamaná, tím nepoměrem, vlastně se to ani nevyplatí do toho investovat, s rozšířením se také nedá moc kalkulovat, protože vrtačky nepadají, zatím nemám ani jednu.
     
  7. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Hvězdičky zatím nemám, takže koupím zatím výrobnu za fl......zvěřince mám dva, ale vrtačku stále žádnou.
     
    Trepifajksl, evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  8. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, možná se někdo už ptal, ale prolítla jsem to v rychlosti. Půjdou tam umístit i obrovské stromy třeba na superhnojivo ? Dík
     
    Trepifajksl a KOLENO1970 tohle ocenili.
  9. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    nepůjdou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/16
    ldivacka tohle ocenil(a).
  10. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Taky budeš mít vysoký level a hafo hvězdiček, když trochu zamakáš. Pak už ti názory těch, co hrají dlouho, a pravidelně, třeba nepřijdou tak neuvěřitelné :D
     
  11. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak ja vyrobnu i arboretum poridim za hvezdicky - uz jen proto, abych zvysila pravdepodobnost vypadavani vrtacek... ale taky jsem doufala, ze tech stromu tam pujde dat vic, prakticky to neni poradna uspora mista :¤(
    a vecer zkusim sklidit zverinec rucne, abych vedela, kolik z nej vypadne akcnich...
    co se tyce hvezdicek, mela jsem jich velky nedostatek kolem 80.lvl... a to jeste tenkrat prisel RT s tim, ze je vubec nedaval do ukolu... nastesti ted u nove slechtenych zvirat jsou ty ukoly za dvojnasobek, tak to jde. A ta zvirata jsou i pro nizsi lvl... ted uz je to s hvezdickama lepsi - ale holt to chce maknout hlavne pri tech mene narocnych akcich, jako je treba ted britska akce (i kdyz je fakt, ze na vypadavatka neni uplne jednoducha, ale staci dat stromy a ono to nejak pujde). A hlavne si nerikat, ze je hvezdicek dost a pohrdat jejich nabidkou :¤)
     
  12. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Jak to čtu tak obr. stromy vložit nejdou,takže nic.
     
    Trepifajksl a ldivacka tohle ocenili.
  13. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Jdu do všeho co se nabízí po šesti letech hraní nějakou hvězdu mám, akorát za sebe musím říct domeček pro stromy mě nepotěšil :(. Doufala jsem v základu 16 stromů, dvě pidipole mě fakt nevytrhnou. Jinak i já čekám na svoji první vrtačku, ale kdo si počká, ten se dočká !
    Hezkou hru a sluníčkový den [​IMG]
     
  14. Klamárik2

    Klamárik2 Zelenáč fóra

    Výmysel fantastický, cena prevyšuje svojou veľkosťou aj fantáziu za minimum ušetreného miesta pre stromy nic moc. Kôli cene je u mňa tento výmysel v nedohľadne, a nepíšem len o cene za floreny , ale aj za hviezdičky. Aj ked mám prázdniny a obetoval by som ich celé hre nezískam toľko hviezdičiek. Zrátali ste RT koľko ich treba, alebo ste rátali , že je to len pre hráčov VIP a nad 100 lvl. alebo s príjmom nad 50 tis.Kč a 5 tis.€? A vraj hra zadarmo!!!!!!!
     
    Trepifajksl a Helena1313 tohle ocenili.
  15. hanka005

    hanka005 Pisálek fóra

    Arboretum je k ničemu,to zase "ujela hlava" někomu,kdo možná dobře programuje,ale hru neviděl ani z ponorky.Co mě ale fascinuje,všichni pláčou nad vrtačkama a co ty mega v dobytku?Mám dost vysoký level,ale bez šlechtěnců není šance-to má být asi nějaký lux na SK a protože si ho poctivě melu,tak pro mě je to mimo mísu,lépe ho využiji jinde.
     
    Trepifajksl, evoku57 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Klamárik2 Nejsem VIP, ani hrac nad 100. lvl a prekvapive pro tebe nemam ani prijem nad 50 tis. a uz vubec ne prazdniny, ale hvezdicek jsem za par dni stihla, po nakupu zverince, sesbirat i na vyrobny a arboretum a to s prebytkem 166 (nepocitam dalsi z aktualni akce).
    Na co budes nadavat ted?
     
  17. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    415 hvězdiček a můžu si za to přidat na plochu celé 2 stromy?! Tak to mi snad nestojí ani za 15*. Kdyby to vymýšlel jeden člověk, tak chápu, že se taková hloupost může občas objevit. Ale předpoklám, že všechny novinky jsou odsouhlasené celým a nebo většinou RT... to mi hlava nebere. A pak doufají, že jim to hráči zhltnou i s navijákem. To mi připadá poměrně urážlivé.
     
  18. luciepavlina

    luciepavlina Zelenáč fóra

    Ahojky, taky mi nevypadla ani jedna vrtačka, nerozumím tomu, třeba to padá jen ze zvěřince z floreny a to nedám, protože je nemám.
     
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    luciepavlina, vrtačky nepadají ani ze zvěřince za floreny. Myslím si, že je to tak nastavené aby pěkně dlouho nepadaly. Chce to klídek, však ony časem napadají. Farmařím už hodně dlouho, jsem zvyklá si počkat. :)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hanka005 - plně s tebou souhlasím, jen jsem to do svého příspěvku zapomněla dát.

    Lituji i hvězdiček za chlívák, ale nejvíce lituji, že už předem jsem plnila úkoly, aniž bych měla nějakou vrtačku a spolklo mi to fůru zvířat, nářadí a plodů stromů. Již si nic nebudu pořizovat a i chlívník půjde s plochy, moje trpělivost je téměř na 0, tak nevím, jak dlouho se na něj vydržím dívat. Plnit další úkoly už vážně nebudu, to to raději prodám na trhu. Do šlechtěnců cpu nakoupené SK, bo už snad ani z akcí nebude, zvířata musí i něco jíst, tak turbomlejn a trvá to, než se nachovají a já to tam zas budu cpát? Ani náhodou, to by to opravdu muselo být o něčem jiném

    :eek:
     
    Naposledy upraveno: 29/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.