Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vsimli jste si tech dvou novych stromku v animaci? 8)

    [​IMG]
     
  2. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Jsem docela zklamaná,ale lepší něco nežli nic:(a vrtačky nepadaj vůbec přeji všem pěknou hru:)
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  3. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    dana9494 : Koukla jsem na strom moudrosti a podle vyznačné cesty si myslím, že by výrobna měla jít aktivovat i bez arboreta. Podívej se na to.
     
    dana9494 a skalara.v tohle ocenili.
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Už tu bylo někde psáno, že každá budova půjde aktivovat zvlášť, nezávisle na ostatních. I na tom stromě je to celkem názorné, že cestička nejde z jedné runy na druhou - cestička je pod těmi třemi runami a ke každé z nich vede zvláštní odbočka :)
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    dana9494, skalara.v a Xenie6161 tohle ocenili.
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Já souhlasím s kajdaslavka - arboretum, výrobna i zvěřinec - je jako by si z nás RT dělalo srandu. U mě je také velké zklamání. Kdysi jsem také volala po nových plochách, ale ted už si vážně nedokážu představit, jak bych to všechno uklikala. Ale dát hráčům jeden domek a psát jak moc hodně se ušetří místa je sranda. Ještě ten zvěřinec a výrobna no prosim, ale to arboretum je k ničemu. Vrtačku nemam ani jednu, takže rozšižování je v nedohlednu. Mohli nám dát alespoň možnost si ty domky koupit dva a dva za floreny. Mě by to donutilo dodělat úkoly v družstvu :p Nebo si ty domky dělat v dílně, za ty slavný vrtačky, určitě by jich nikdo neměl hafo, když jsou vrtáky úzkoprofilové zboží. Takhle mě to připadá, že nám zkrátka chtěli RT odlechčit od hvězdiček, kterých máme hafo. Přesto mám tuhle hru ráda a dnes mám radost, konečně budu moct nakrmit kivi, skočila jsem do 95.levelu hurá. Všem přeji hezké farmaření ahoj
     
  7. kamzyík

    kamzyík Rádoby autor

    Ahojte všichni ... no tak nevím jestli mám být rád nebo ne ... co se týče zvěřince a výrobny vymyslelo to RT velice dobře, protože si myslím že většina z nás tak trochu bojuje s místem a tento nápad mi připadá jako celkem dobrá náhražka nové plochy, protože to by to hráči bez kombajnu prostě neuklikali ... ale co se týče arboteria (nevím jak se to píše);) to bylo celkem zklamání, protože udělat úsporu místa tak že udělám z šesti mini políček čtyři je dost slabé ... ale když nad tím tak přemýšlím až budu mít oba domky pro stromy a oba s upgradem což bude tak za dva roky podle toho jak rychle padají vrtačky bude to už celkem znatelná úspora z šestnácti na osm ... no ale každopádně chválím RT za dobrý nápad a přeji všem (protože předpoklám že nikdo zatím nedosáhl upradu na zvěřinci) hodně štěstí ve vypadávání vrtaček a plnění úkolu v družstvu ... :);)
     
  8. jimik68

    jimik68 Pisálek fóra

    Stále při sklizni ze zvěřince nevypadávají vrtačky...............
     
    dana9494 a Nenince tohle ocenili.
  9. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    neuvěřitelné nazory těch co mají vysoky level tykadlo myslíš že všichni mají hafo hvězdiček?
     
    gomaa a Nenince tohle ocenili.
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Veverushka77, ale oni za to hráči dlouhohrající taky nemůžou, že my nováčci nemáme hvězdy. Ber jako pozitivní, že teď skoro nikdo neprotestuje proti odměnám - hvězdičkám v úkolech, protože je zase najednou potřebují téměř všichni :), tak aspoň bude jistě v mnoha úkolech hvězdičková odměna a i my na tom vyděláme, s hvězdama si můžeme dělat, co chceme a potřebujeme a na zvěřince a spol. si holt počkáme o chvilku déle, no. Zase se při hře vůbec nenudíme, pořád máme co hrát, úkolů v družstvu x desítek, máme to neokoukaný. Přežijem i bez zvěřince :), navíc tam nemáme zase tolik co cpát, proti hráčům, kterým za roky přetékají lišty úplně vším.

    Akorát ta drahota na trhu, v důsledku skupování pro hvězdy i do těch megalomanských úkolů na rozšíření, to mi teda taky pije krev - mnohem hůř se plní tržním způsobem, neb za trojnásobné ceny, to podezírám RT z nějakých nekalých záměrů vůči nízkým levelům teda. xD
     
  11. vasilka53

    vasilka53 Zelenáč fóra

    to jsem se s chutí zasmála
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Sovinka ono ani hráči, co farmaří delší dobu, nemají hvězdiček nazbyt....já jich mám teď volných přesně 500 a v družstvu mám sice úkolů plno, ale taky se už dost těžko plní. Sice mám sobíka, co dává hvězdičku, ale jednu týdně, což mě moc nevytrhne....teď by se velmi hodilo, kdyby RT zařadil do retro výprodeje řádek z čokoládové akce z roku 2013 :p. Ten dává taky hvězdičku a toto je jedna ze dvou akcí, které jsem bohužel musela z pracovních důvodů úplně vynechat.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Matlafousku, všiml.Asi třikrát jsem jukal,jestli je to ostatní skutečně česky a ta animace není převzata z jiného jazyka - např.chorvatštiny, slovinštiny atp. Takže se máme zase na co těšit - připomíná mi to jistou hru, kde byly také pořád nové stromečky a pak najednou - sbohem, přátelé...
     
  14. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    2 otázky :

    1. vložení obrovských stromů (super, ultra a zuzin) - ano či ne ? (nikde není napsáno a nikdo se na to neptal, pokud jsem to nepřehlídl) v tom případě by arboretum dávalo smysl.
    2. budou-li všechny (arboretum, výrobna a zveřinec) na jedné ploše - větší šance na vypadnutí vrtačky ?
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kocab79 ad 1: ne a napsáno to je od začátku infa k těmto stavbám, ad 2: to nikdo neví....
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Cmuchla jsem do Reichu a vypada to, ze ty nove stromky jsou k te ovocnarske akci (ne za floreny v TS), jako odmena za hvezdickove mince (neco jako kdysi korek). Akorat bych rekla, ze na tomto obrazku je toho vic, jak sazenice stromku... ze by i nove rostlinky? :music:
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    dík.

    Dejte, když tak někdo vědět - kdo bude mít všech 6 na jedné ploše, jak je to s vypadnutím vrtačky.
     
  18. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, pujdu do aboreta, i vyroben, a to opet za hvezdy i za floreny. I kdyz to aboretum mohlo byt teda s vice misty to je fakt. Ale stale lepsi neco nez nic. Hvezd mam dost, a floreny se take nejake najdou. Vyrobny se rekla bych, fakt vyplati, a aboretum vypada krasne, tak u me neni co resit :)
    Zdravim :)

    PS: vrtacku taky jeste zadnou nemam, takze tentokrat s ukolama spechat nebudu :)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pro mne velké zklamání už se zvěřincem, který jsem pořídila jen za hvězdičky. Mám jich dost, tak to oželím. Kdyby tyto novinky aspoň šly rozšířit a padaly vrtačky, tak šoupu nohama a mlčím, ale takto? to mi připadá, že si z nás RT už opravdu dělá blázny. Arboretum se vůbec nevyplatí, když se ponejvíc sázejí stromky na jednopolíčka, aby se ostatní 2x2 využily na pole, chlévy a výrobny. Výrobna na tom bude stejně, jako domek pro chlévy.
    :eek:

    Ještě z jiného soudku: teď jsem si všimla na trhu hnůj - posledních asi 9 nabídek a přitom absolutně nejde cena hnoje zvednout, je to opět už po několikáté utažené. Takto se opravdu nevyplatí prodávat hnůj a ten bude nedostatkový za chvilku i mimo akce. Kolik kliků je do trhu na prodej hnoje třeba za 1000 Kr, tak to se fakt už nevyplatí. Prodám dvě slepice a jsem na to lépe.
    :mad:

    RT nám tuto hru jen ztěžuje a stále silněji cítím, že se opakuje vše, do čeho je třeba investovat reálné finance. Teď jak se objevily zas nové stromky, vždyť tajemničky bývaly jednou za čtvrt roku, teď jsou jednou za měsíc a podruhé v měsíci zas nové stromky ve šlechtírně. Kam to až chtějí dotlačit, to fakt netuším
    :oops:
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sakra, nepodarilo se mi sehnat stejne casy pro vyrobny do domku... drive byly jen dva casy, ale od tech mam uz dost velky zasoby a ted je kazda nova vyrobna s jinym casem a hlavne jinou barvou... pekne to tlaci nakupovat barevny chlivky nebo SK na slechtence (nenuti, ale znate to), jinak se efektivita ztraci v rozdilnem case...
    Ale zase u vetsiny stejne otocim s prodlevou pres noc, takze se uvidi - u stromu ten problem nemam, tech 6 XXL se stejnym casem najdu snadno, i kdyz teda radeji bych korkovy dub, ze?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.