Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm a dál nic[​IMG] nende to:sleepy:
     
  2. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Jsem na tom podobně a myslím, že to bude u všech podobné. Mám obavu, že tohle ani kýbl čaje nevyřeší :-D
    Snad to ti "nahoře" brzy opraví.
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, nové skladovací prostory jdou do hry až zítra a nikoliv dneska. Omlouváme se za překlep.

    Díky danda
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    petaM2001, vždyť tam máš napsáno, že "již brzy" :D....tak chvilku počkej :pxD
     
  5. Nniccollette

    Nniccollette Pisálek fóra

    Tak sem se těšila na výrobnu pravda utulek pro stromy je zbytecnej ale co má člověk dělat když má 2500 hvězd k ničemu a koukám že nejsem sama komu nejde odemknout runa ....možná mají jiný časový posun :)
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak to jo já počkámxDxDxD
     
  7. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Nějak nechápu těch 6 stromů, když ta bouda zabere 4 pole, to je fakt pomoc :cry::cry::cry:
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Elim77: přesně to si říkám taky. 6 míst zkoprimuju do čtyř míst za 200FL, to joooo to se vyplatí :)
     
  9. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Arboretum za 415 hvězdiček beru, když jich má někdo přehršle, tak je rád, že je může utratit. Já jich mám na kontě teď 260 tak si počkám a nevadí mi to. Ale co už nepobírám je dodat v prvních úkolech zvířata a šlechtěnce. Proč tam nejsou na začátku plody stromů, a ve výrobnách produkty, k čemu mi je 15 000 ks oliv, javorové šťávy atd. a 2 500 ks kravského mléka a 1 500 peří z papoucha, zase jen zvířata, která jsou už potřeba všude a o šlechtěncích nemluvě. U zvěřince jsem to chápal, ale u arboreta a výrobny tomu nerozumím. Takže časem pořídím výrobnu, bohužel nejde přeskočit arboretum, ale rozšíření asi dlouho neklapne a vrtačkami to nebude.
     
  10. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak výrobnu si určitě pořídím, bude to stálice na farmě stejně jako zvěřinec, dám tam nejpotřebnější zvířata a výrobny a arboretum si pořídím, až budu mít dost hvězdiček - a to jen proto, že se mi líbí;):), jen doufám, že se nebude nakrucovat jako zvěřinec:p .........a plány si seženu, až budu mít s čím pracovat, vrtačky nejsou, asi jsme se vrátili do socíku a je to podpultové zboží:p;)
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    To si dělají srandu jen 6 (slovy šest) stromů? Tak hvězdy budou trčet na stromě.
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    aorere proč by nešlo přeskočit arboretum? Si můžeš vybrat, co aktivuješ.....

    Tedy já uvažovala o arboretu, protože nesnáším krmení dobytka a kydání hnoje - ale aktuálně mám na kontě přesně 500 hvězdiček (možná znamení shůry), tak to možná do zítřka přehodnotím a pořídím napřed výrobnu....8)
     
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    aorere: teď jsi mi dal. Já chtěla pořídit jen výrobu bez aboreta. Ale asi máš pravdu, že to nepůjde. Tak nejspíš nebude nic.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  14. paeij

    paeij Rádoby autor

    Stromodomek je totálně na nic. Stromy mám vždy kolem hranice pole tak, aby se mi vešlo maximální množství 4x4 políček. Takže nejenže neušetřím místo ale naopak se o jedno (dvě) pole 4x4 připravím. To musel vymyslet opravdu genius! (Že by opálený ynženýr co jich do Německa proudí desetitisíce aby pozvedli ekonomiku?) Za mě tedy pochvala pro autory této "Geniality" skutečně NE. >:(
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Teď jsem koukala na strom......nebude NUTNO si pořídit arboretum když budeme chtít výrobnu?Pochybuju že to půjde přeskočit.

    Ach...omlouvám se.Objevila jsem objevené xD
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Moc se omlouvám, jsem nějak pořád v poklusu, tak jsem nestihla všechno pročíst - jen taková poznámka: půjdou do arboreta obrstromy? pokud ano, tak jupííjupííjou!!!!!!!!! A počet ušetřených políček je hned jiný!
    Pokud ne, tak s námi vykývali-strom jako strom......
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    anvan tato skvělá zpráva nám již byla sdělena předem - nepůjdou
     
  18. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Nepořídila jsem zvěřinec a ani arboretum mě neuvedlo do tranzu, možná snad výrobna bude trochu užitečná/???/, ale moje představy o těchto přidaných stavbách byly početně úplně někde jinde.
     
    Květa54, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Obrstrom má 4 pole,to by jsi stejně neušetřila,navíc i kdyby tam šli a 2 stromy se přidaly,čekalo by se se sklizní na obry.

    Mě se nelíbí to čekání na vrtačky.Jelikož nepadaj,jsou suprchlévy(a suprvýrobny a suprškolky) spíše humbuk. Na co je mě možnost rozšíření,když to nejde rozšířit.?
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Hm, tiež som čakala, že do arboreta nám dajú viac miesta - adekvátne ku chlievom, no, čo už, -.-á mohli by to spraviť, na toto asi bude dosť negatívnych ohlasov. Vŕtačky sú pre všetky nové "chalupy" rovnaké, mohlo by to začať padať :music:, postavím si aj z týchto po dve, a uvidíme (povedal slepý)xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.