Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Je doba dovolených, padají mi pro změnu štítky na zavazadla :music:. Nějak extra to neřeším ale třeba bude nový recept na podporu vyskakování jenom vrtaček. Pak asi Renzo, ve stánku bude 6 kusu za no kolik tipujete žetonů? Pořídila jsem si "to" na výrobny ale nejsem schopná to tam občas obměnit. Takže nejenom runa, je to i o hlavě, dnes už uvařené. Kdyby náhodou někdy uvažovali lehce změnit Šťastný den stájí, byla bych pro aby to lezlo ze všeho jako šneci a ne ani už nevím jak to bylo 100% BZ? Hned by se farmařilo líp, otočíme 3x salát a je žebříků jako za dva roky. Na hydranty jsem si zadělala dnes, na KŠ to nové růžové a hned vedle žlutý hydrouš, co myslíte že mi padlo? Kolik těch vrtaček vlastně vyskočilo z čehokoliv do dnešní doby? Vím o dvou. Martina

    Už to vidím 6ks tak díky za statistiky - nemá tam být -styk? Mě to dnes už nemyslí, omlouvám se tímto všem učitelům a milovníkům správně psaného slova.
     
    evainfo, Margziam a matlafous123 tohle ocenili.
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kiki2305,
    jaké nepochopení, obě jsme myslely v podstatě to samé, že nejdůležitější je výše % na pohárech a runa to jen usnadňuje, že se nemusí nic stěhovat.
     
    evainfo, kiki2305 a Margziam tohle ocenili.
  3. miloun

    miloun Pisálek fóra

    opravdu není třeba spěchat a pořizovat arboretum a výrobny, s vrtačkami to vypadá na několik let
     
    Naposledy upraveno: 11/7/16
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Kiki2305, díky za odpověď, zvlášť ten zlom, který píšeš, že přišel někdy v době, kdy se poháry dostaly přes 20%. Aby nedošlo k nedorozumění, ptala jsem se hlavně proto, že se většinou postup k Legendě doporučuje jako zásadní krok k posunu situace v padátkách, já zase narozdíl od tebe nemůžu už posoudit, co dělají samotné poháry vylepšované o další procenta, když už v té Legendě jsou, ale tak to možná nakonec bylo hlavně tím, že ten pohár se za tu magickou hranici 20% dostal. Vůbec mi nejde o dokončování akce druhý den, to si snad rozumíme, šlo mi o možnost akci dokončit. Tak to potom takto může být, protože jsem se na hraně těch 20% pohybovala, asi jsem procházela právě tím zlomovým časem, ještě jednou dík.

    Nezmarko, i tobě díky za souhlasnou poznámku, zejména za zmínku, že runa to celé usnadňuje, nikoliv zásadně ovlivňuje. Tím končím své OT a přeju všem čekajícím na vrtačky, aby to někde ve skriptu ujelo a najednou to napadalo vyššímu procentu lidí naráz. Já momentálně hvězdičky nedám, celkem ráda počkám, jaké budou výsledky s odstupem několika měsíců, jak rychle se dá dočkat upgradu, zatím mám bohužel mnoho jiných oblastí na stromě, které nutně potřebují rozvoj, v této chvíli kapacita hnojníku i nádrže na vodu.
     
    kiki2305 a Margziam tohle ocenili.
  5. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Jo já tak říkám všemu mám stromovej,zvěřinovej a výrobní no asi tak vše za FL jelikož hvězdičky jsem ***** asi před měsícem dodal na každou kravinu co na stromě byla abych se jich zbavil.No blbovi neporadíš.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    miloun Myslim, ze zrovna vyrobna je prinos sama o sobe i bez upgradu - mit na plose desitky hodin treba 4 pily, ktere zabiraji 16 pidipolicek nebo je mit ve vyrobne, ktera zabere 4 pidipole uz rozdil je, takze bych si opravdu nedovolila nekomu takto radit.
     
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    matlafous - no, ale že s vrtačkami to vypadá na několik let, s tím souhlasím...
    A arboretum na stromy se nevyplatí, stejně je dávám kolem chlívků ty stromy, protože chlívky 1x1 nejsou.. :)
     
  8. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Tak osobně až budou hvězdy, tak koupím výrobnu, ale význam arboreta mi trošku uchází a jak vidím i ostatní, tak nejsem jediný. V základu 6 stromů za 4 místa, to si raději schovám hvězdy na cokoli jiného. Doufám, že se to brzy rozšíří minimálně na těch 16, kvůli 2 místům na mapě opravdu kupovat nebudu :).
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Neverim tomu, ze RT bude drzet vrtacky pod zamkem timto zpusobem dlouho, protoze by to mohlo taky mit opacny psychologicky efekt, nez bylo puvodne zamysleno ;)
     
    Martis.B, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  10. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No zatím drží statečně.Až budu mít dvě na výrobnu plně aktualizovaný na plný výkon,pak se to vyplatí,ale to počítám budu už v penzi než seženu vrtačky.
     
    švestinka a Margziam tohle ocenili.
  11. abc23

    abc23 Komisař fóra

    S takovou to budeme muset časem zahrnout do závěti o_O přece tu nenecháme po sobě nedodělaný zvěřinec
     
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    Jestli to ty naše pozůstalý bude vůbec zajímat.. Třeba v naší rodině o celou Farmeramu a jiné hry nemá zájem nikdo krom mě.. o_O

    Stejně mi pořád vrtá hlavou, že nás možná považujou za vrtáky, kteří vrtačky nepotřebují..
    Připomíná se mi, jak v dětství jsem kolikrát tatínka slyšela volat: "Ty seš vrták!!"
    To když jsem něco povrtala/zvrtala (= pokazila, zvorala)...
    Třeba to v RT mívali doma taky často na talíři v němčině... o_O
     
    Naposledy upraveno: 12/7/16
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, nic osobního, sice to myslíte dobře, ale cizí jazyk na herní forum nepatří ajtyku. Post sem ti nechala zmizet já.
    Příjemnou hru danda
     
  14. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    hlásím,jen pro pořádek,že u mě vrtačka taky stále nic... xD a dodávám,že tedy po mě taky nikdo nechce farmu dědit,to už jsem si taky zjišťovala :p
     
  15. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    danda-vnovis
    OK byla to jen reakce, nabízelo se to
     
  16. schumacher2

    schumacher2 Pisálek fóra

    Ahojky všem,
    mám technický dotaz, kde seženu skladiště, abych potom mohl mít vrtačky. Zatím kde nic, tu nic. Díky za radu.:sleepy::sleepy:
     
  17. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahoj.

    Buď na strome múdrosti za 500 hviezdišiek alebo za 250 FL v nákupnom košíku. A inač vrtačky sú ti na nič, keď nemáš skladište :)
     
  18. schumacher2

    schumacher2 Pisálek fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Díky a skladiště najdu kde? Zatím jsem ho hleedal marně. Díky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/7/16
  19. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Buď na strome múdrosti si ho aktivuješ za 500 hviezdičiek alebo v nákupnom košíku za 250 FL
     
  20. schumacher2

    schumacher2 Pisálek fóra

    To jsem koukal, ale na stromě moudrosti není a v nákupním košíku taky ne. Mám sice už výrobnu, arboretum i zvěřinec v košíku, ale to skladiště ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.