Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Vrtaček zatím stále ve všech třech arboretech nula kusů.A to už jsem otočil sakra stromů a zvířat.Šneci splněný,fotbal vypleněn.Nuda,nuda a festák začíná až ve středu,ach jo.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    immortal67 můžeš prosím prozradit, jak se ti povedlo mít tři arboreta?
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nejjednodušší odpověď je, že pan kolega říká arboretum každé boudě. Soudím tak podle sebe.;)
     
  4. if67

    if67 Perspektivní autor

    arboretum jsem si pořídila,to se tam za tolik hvězdiček fakt vejde jen 6 stromů? to jsem se na to měla vykašlat..:mad:
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    if67 Stacilo si pred nakupem precist ofi... proc vsichni bezhlave porizujete, nectete a potom nadavate?! :p
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Matlafous123: jj někdy při pohledu na dotazy a stížnosti lituji těch hodin co kolegové stráví přípravou FAQ a uvažuji zda má vůbec cenu se tomu věnovat.
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajda361, má to cenu, někteří z nás umíme číst - to znamená pochopit smysl daného textu. A dobře zpracovaných popisů si ceníme.

    Bohužel, je zajímavé, že někdo dokáže správně poskládat písmenka a napsat pitomou stížnost nebo se dotazovat na věc dvacetkrát vysvětlenou....ale poskládat si správně písmenka při čtení se nedaří . Druhou možností je, že někteří hráči jsou lenošní jak zdechlé vši a než by napřed četli, rovnou píšou...
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Carodejka to vyjadrila sverazne (apropo vyraz "zdechle vsi" je moc pekny), ale je to tak! Ti co maji odchozenych alespon 8 let povinne ZS, disponuji zdravym selskym rozumem nebo si uvedomuji, ze informace je obrovsky kredit, ti jsou za vsechny vami poskytovane radky vdecni! Vetsinou to bereme jako samozrejmost a prilis se nepozastavuje nad tim, kolik to stoji casu a energie, ale kdyz se nad tim clovek na chvili zamysli, nemuze nez konstatovat: DIKY VSEM, kteri se starate o to, abychom vedeli! :inlove:
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123, "zdechlá veš" je upgrade od základu "lenošný jak veš" ;)xD
     
  10. JaneMcKvak.

    JaneMcKvak. Zelenáč fóra

    Takový hloupý dotaz, vypadla už někomu nějaká vrtačka? o_O Na to, jak často je sklízím, tak ještě ani jedna.. Tak jestli jsou nedostatkové nebo mám takovou smůlu.. :)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    JaneMcKvak. Oznamenych vrtacek je zatim 6 ks... tzn. za a) i za b) je spravne, takze v klidu :)
     
    skalara.v a duna.duna1 tohle ocenili.
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Ale je zajímavý, že ti co remcají, vždycky ví, do kterýho tématu zajít a napsat tu stížnost o_O přitom by to při všech těch informacích, který tu máme zabralo k dané věci 3minuty předtím, než něco pořídím / začnu dodávat atd..

    Arboretum ani výrobnu nevlastním, až za pár let našetřím hvězdy, půjdu pro výrobnu ale určitě ne pro arboretum, když teď vím, že tam vleze jen 6 stromků8)
    Vrtačku taky nemám
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky šetřím hvězdičky na manufakturu, arboretum se mi líbí, ale je nevýhodné, no a zvěřinec se mi ani moc nelíbí :p Ale ještě předtím se chci dohrabat k legendě, už mě nebaví věčně harcovat poháry o_O, tak to bude trvat ještě dost dlouho. Kdyby alespoň před tou legendou nemusel člověk vyplácat 110 hvězdiček na více BZ a rychlejší dílny :( Teď se mi na účtě skví 39 hvězdiček a to jen díky fotbalové hře, jinak by tam nebylo nic.
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Modům se omlouvám za mírné OT, ale když na to přišla řeč - kiki2305, prosím tě, na kolik procent máš poháry hotové? Mně totiž ani tak nevadilo harcování, jako se mi zdálo, že to až tak nefunguje. Resp. Legendu jsem dodělala před poslední padátkovou akcí (čaje), pohár vylepšen jen nepatrně o 1% (z 20 na 21) a padátka se chovala výrazně vyrovnaněji, na to, že to akce byla zřejmě stran padátek obtížnější, tak velmi výrazně lépe po umístění pohárů do Legendy. Tak přemýšlím, jestli vina byla víc na nízkém součtu procent obou pohárů, nebo jestli to opravdu tak hodně ovlivní samotná Legenda, ty jsi tu totiž dříve psala, že se ti s padátky daří porovnat i bez Legendy od určitého levelu, tak jsem na tebe stran toho mnohokrát myslela.
     
  15. Margziam

    Margziam Stará škola

    Taky se hlásím k chudším farmářům (jak se psalo u zvěřince, který nemám), pořídila jsem si jen výrobnu, stavebních plánů mám 12 (na ostatní mi chybí potřebné množství všeho v potřebné protihodnotě) a vrtačku ani jednu..
    Jestli si myslejí, že jsem dost velkej vrták, takže vrtačku nepotřebuju.. o_O
    Ale taky mi ještě chybí skoro 3.000 cihel na to 1. upgrade... takže ještě je čas..
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Sovinka, ten rostlinový pohár mám celý (tedy pravděpodobnost vypadnutí zvýšuje o 15%) a zviřecí mám 12.stupeň z 15 (dtto o 12%). Dohromady to dělá o 27% vyšší pravděpodobnost vypadnutí .. prostě něčeho :)

    S tou runou na stromě nemůžu porovnávat, když ji nemám, ale za sebe musím říct, že padátka přestala být problémem, když součet obou pohárů byl nad 20% (tedy myslím, že tak nějak). Tedy s lvl to souvisí spíš okrajově (lvl 10 těžko tyhle úkoly splní ;))
    Abychom si rozuměli, nepatřím mezi ty, kdo mají splněno druhý den. Pořád musím kombinovat pěstování akční (když je) a dlouhodobek, aby to vyšlo a nezapomínat na přípravu před akcí. A někdy to opravdu padá málo nebo nemám dost času. Ale pokud se tomu opravdu věnuji, s padátky problém nemám. Takže spíš věřím na tu úroveň pohárů než na otevření runy.
     
    monsaf, evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  17. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Nevíte prosím kde na upgrade ty vši berou vrtačky? :p

    Mně by vrtačky stejně nepomohly, nemám pořád dost desek. Ovšem ajtykovic časové propočty ve vláknu o Zvěřinci mne utvrdily v přesvědčení že tak dlouhé rozčilování nad nedostatkem vrtaček by neprospělo mému psychickému rozpoložení a tak jsou mi vrtačky šumák a až si je nedočkavci na RT "vykřičí" a mně napadají, tak budou ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/7/16
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kiki2305,
    ale vždyť to co píšeš se nevylučuje. Jen ti runa usnadní práci a čas, protože působí všude a ty jen nemusíš oba poháry stěhovat.
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nezmarka: To já vím, odpovídala jsem jen na dotaz Sovinky. Jí se zdá, že runa Legenda sama o sobě hraje nějakou roli, ale podle mých dřívějších příspěvků zjistila, že já runu nemám a přesto už nemívám problém s padátky.
    Připadalo mi, že je zbytečné citovat příspěvky, které jsou tak krátce po sobě a neuvědomila jsem si, že může dojít k nepochopení. Tak se omlouvám.
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Provedla jsem po čase namátkovou kontrolu vrtaček ve stodole - stav nula. To jen pro statistiku matlafouska...
     
    monsaf, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.