Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    zemanka01 A vrtacka je surovina? No fuj ale, to bych nezrala! xD
     
    Skeewe, evainfo a zemanka01 tohle ocenili.
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ahoj matlafous123, moc tu neryp a píš si: máme 6. vŕtačku 8)
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    to není, ale je to tam tak blbě přeložený, no :) Každopádně nejsem z těch, co nějak sledují kolik čeho jim kde vypadlo, takže nevím, jestli mi padá toho nářadí víc, ale snažím se věřit RT, že jo :D
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Zadny strach, eviduju - byt spravni druzstevnici, uz jsme dali vrtacky dohromady a nejaky ten soudruh by mel (sice ne cerveny), ale aspon zluty upgrade xD

    zemanka01 Ja teda premiovy hrac nejsem, tudiz se asi blbe zeptam: naradi se radi mezi suroviny tzn. vyskakuje vam vic vseho, co ma padaci status? :music:
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] u nás Johny dávajú suroviny, kukni u seba...


    edit
    no vidíš, domotané to je a my sa čudujeme, že vŕtačky nepadajú xD
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    evainfo, monsaf a matlafous123 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 U nas je to "sance na predmety". A co jsem ted koukala na popis premium uctu, tak tam je "sance na material", tak uz jsem z toho danek, co je vlastne co :D Vzdycky jsem si myslela, ze surovina je surova hmota tzn. nezpracovany material v jeho prirozenem stavu...

    EDIT: Jak taky muzou padat, kdyz samy nevi, co vlastne jsou! :eek:xD
    A me je to jedno, ja si tu pestuju v klidu salat pro sneky a vrtacky mi muzou tamto ono :D
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a sme doma, tu nemôžeš rozmýšľať nad.. -čo je surovina-xD, a tie slimáky majú byť medziplanetárne, šalát už nepestuj, oni to nežerúxD

    o chvíľu zbieram arboretá, a vŕtačky už ani nechcem :music: [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    evainfo, matlafous123 a zemanka01 tohle ocenili.
  8. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Matlafousku, nejsem si 100% jistá, ale mělo by :) Snad to čte pajda nebo Danuška, a odpoví. Pokud se mýlím, tak se předem omlouvám :)

    Osobně ani ty vrtačky nehlídám, takže až nějaká padne, tak o tom nejspíš nebudu ani vědět, a až mě někdy za půl roku napadne, že bych se na ně mohla kouknout, tak už třeba ty potřebné ve stodole budou :)
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, správný výraz je na "předměty", což obnáší větší skupinu než jen řemeslné přísady, padátka, nářadí. Mám dokonce pocit, že tam dřív bývalo na předměty a ne na suroviny. Jenže uhlídat toho matlala, co nám kde a kdy změní je téměř nereálné.
    Předměty je vlastně téměř vše ve skupině ostatní. Nepatří tam jen pár drobností, které se nezískávají "sklízením".
    Anglická verze zase hovoří o odměnách za sklízení. Což je v jádru taky nepřesný výraz, ze kterých při překladech někdo vycházel a ze slova rewards udělal surovinu. Jak to dokázal, to se mě neptejte. Nicméně je to naše prostě špatně.


    danda
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Bestie takovy vybiravy meziplanetarni - se tu pachtim se salatem a oni mi na to hodi bobek?! Tak to neee, jim ho stejne nacpu do chrtanu a hotovo, jakypak rozmazlovani s pakazi hybridni! :p Aaale, ja si kun omylem aktivovala kombajn na 12 hod. v druzstvu, tak nahanim zasoby mizernodobek ;)

    zemanka01 V pohode, jak jde premium uplne mimo me, tak bych se jinak na to ani nepodivala a aspon zas vim o neco vic :)

    danda-vnovis Abych pravdu rekla, tak ono je tam vlastne oboji, jen ty predmety neee :D
    • O 5% více "vyskočených" surovin při sběru úrody
      (o 5% zvýší šanci na "vyskakovací" materiál při sběru úrody. Platí na všech plochách)
     
    zemanka01 a DANKA722 tohle ocenili.
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak já si jedu na premiu už nějaký pátý rok a kupovala jsem si ho už v době, kdy ještě stál dokonce asi 1.200, a přitom v něm toho krom vody zdarma a samosklízení stromů nebylo moc zajímavého :)
    Můj drahý manžel je z něho od začátku nadšen. On sice farmu vůbec nehraje, ale platí mi jednou za rok v srpnu premium jako dárek k svátku :D Spokojenost na všech stranách. Já jsem spokojená, že mám premiák, a on, že si nemusí lámat hlavu nad dárkem :D :D :D
     
  12. Roletacka

    Roletacka Pisálek fóra

    Pročítám si tuto diskusi, ale moudrá z toho nejsem. Už od zavedení do hry mám zvěřinec, teď jsem si koupila arboretum, hraju celé dny a marně čekám na vrtačky. Tady čtu, že někomu padají a někomu ne. Vysvětlíte mi, jaký je v tom systém? Kdy se i my ostatní vrtaček dočkáme?
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Roletacka,
    bohužel pravděpodobnost vypadení je velmi nízká, tím pádem většina z nás má ve stodole 0.
     
    Skeewe, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  14. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak musím mně nevypadla ještě ani jedna vrtačka, i když mám zvěřinec, arboretum i výrobnu hned od začátku:(. Asi vyskáčou pak všechny najednou, abych měla větší radost;)
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Roletacka

    Roletacka Pisálek fóra

    Děkuji za rychlou odpověď a přeji krásný den i krásnou hru :)
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    zemanka01 Sakra zenska, to je napad... to nemuzes rict driv! :D Akorat me by se hodil vic kombajn! ;)
     
    zemanka01 a skalara.v tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, ten jedinec, co tu vytváří překlady, je opravdu exot - pokaždé, když sklízím ty dobytčáky, mne znovu a znovu znechutí text: Výrobna lze sklidit. A pokaždé se mi vybaví pomocná škola pro méně nadané ...... Nemá smysl očekávat kvalitní překlad od někoho, kdo nezvládá ani češtinu.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    šmankote a nepomohla by třeba pomyslná čárka za slovem výrobna?
    Vrtačku nemám ....
     
  19. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Zemanko, tak to mám radost, že jsem tě pobavila ;);)xD
    ... mi to tak nějak naskočilo a ono to tak nakonec možná bude xDxDxD
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG], tak som to tam dodala všetko8), a či to bude mať vplyv na vŕtačky? uvidím. Úlohy sa mi v hale nejak hromadia, musim to preriediť, síce aj stodola sa preriedila, nevadí, dokúpim, dopestujem;).
    [​IMG] na farme si ja zatiaľ nezavŕtam:music:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.