Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, po zkušenosti se zvěřincem se ani nesnažím dělat úkol v družstvu na upgrade plánů na zvětšení Arboreta, zatím nevypadla ani jedna vrtačka a to střídám zvířátka a zvěřinec mám od prvního dne, takže se chodím dívat do stodoly na stavební plány. Takže za mně hodně nepovedený pokus o oživení farmy a tyto úkoly mne zanechávájí naprosto chladnou -.-
     
  2. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Jsem toho názoru, že pro hráče není výzvou hra, kterou nemůžec ovlivnit. Ani svou pílí a změnou strategie už vůbec ne. Vystřídala jsem ve zvěřinci snad už všechna zvířata, včetně jejich upgradů, použila jsem SK a stejně nic, ani jedna vrtačka. Neříkám, že by měly napadat najednou (i když ani to by nebylo špatné), ale po tolika sklizních a ani jedna,....to je pro mě demotivující. :sleepy:
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    I kdyz vrtacky neresim, nutno uznat, ze nahoda a peclive hlidani si poctu panelakovych padatek ze strany RT, je kapku nedomyslena sazka na udrzeni pozornosti hracu.
     
  4. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já bych ráda všechny uklidnila.
    Je vidět, že RT myslí dopředu na budoucnost a mám k tomu následující důkazy.
    Hráč potřebuje pro realizaci všech upgradů ve velkokapacitních skladištích celkem 92 vrtaček.(2x46)
    V současné době víme oficielně o 5 vrtačkách a od zahájení výstavby prvého skladiště uplynulo 18 dní.
    Je tedy možné dovodit, že ti kdo vrtačku mají,
    při stejném tempu dosáhnou všech momentálních upgradů za pouhopouhých 4,54 let.
    Já však půjdu ještě dále, jelikož se nabízí, že skladiště budou nejméně do stupně růžová ,
    pak je možné tohoto stupně dosáhnout za necelých 17 let.
    Tedy pro mne právě včas, protože předpokládám,
    že když mi bude dost přes osmdesát, nic jiného než pěstování na farmě dělat nebudu.
    Vím, že namítnete, že valná většina jednu vrtačku nemá, na druhou stranu jí někteří tají a tak se to srovná.
    Já hlavně vidím to pozitivum, že se hledí do budoucnosti,
    bez ohledu na to jak se mění skoro každý rok a půl nebo méně vedení RT
    o nižších funkcích pro nedostatek podkladů nemluvím
    :p
    vrtačku nemám a ráda bych to řešila
     
  5. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. No jo, nepadají, ani ze 3 budov. Fakt by mě zajímala statistika někoho, kdo má všechny 3 budovy dvakrát a zvěřinec i výrobnu cpe superkem pro zvýšení počtu sklizní. Nechce se mi věřit, že ani takový hráč nemá v tuto chvíli aspoň 2-3 vrtačky. Bohužel právě z takových farmářů sem nikdo nepíše. Nebo tací nejsou? Ale jo, jsou a čekají až jich budou mít 6 aby nás mohli nakrknout obrázkem upgradu zvěřincexD.
     
  6. llew65

    llew65 Vážený autor

    Mám jeden technický dotaz. Už někomu vypadla vrtačka? Mě za celou dobu ještě ani jedna!!! Kde asi soudruzi udělali chybu v náhodných číslech?!
     
  7. silviec

    silviec Mistr fóra

    Mam 100% do stodoly, sklizeny všechny 3 co jsem dostala ze stromu moudrosti a i tak od zacatku ani jedna vrtačka, je to akosi cudne, zas něco co se nepovedlo(((, hlavne at je hezke leto)))) a vsem preji prima dovcu)
     
  8. ZirafkaSK

    ZirafkaSK Zelenáč fóra

    Ani já nemám žádnou vrtačku, už jsem si říkala, že mám asi něco špatně, ale evidentně nejsem jediná...
     
  9. Kecynaa

    Kecynaa Rádoby autor

    Ahojky. Mě se teda líbí jak se moderátoři tématu vrtaček vůbec nezúčastňují. Třeba víte blbečci naletěli jste.. nebo ještě líp.. je to v šude stejný a RT jsme poslali připomínku..... Ale všichni mlčí.. :-(
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Kecynaa a co by jako měli dělat? Nic víc než že pošlou report dělat nemůžou - a nejsou tu od toho, aby tu na každé stránce hráčům psali: "malej, malej...vrtačka už brzy vypadne, jen se ještě párkrát vyspinkáš..."
     
    DANKA722, evainfo a zemanka01 tohle ocenili.
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra


    Buď v klídku Máťo :D Mám všechny budovy 2x, i superkem jsem párkrát nakrmila, a aboretum pozuzila + poponožkovala, a prdlačka z nich vypadla :)
    Ale mě to nerozčiluje, už jsem si v téhle hře zvykla, že tu je všechno běh na dlouhou trat, a že většinou všechno přijde, až když o to člověk už v podstatě přestane mít zájem. Například jsem kdysi byla strašně nažhavená dělat mentora. Každý druhý už ho měl, jen já ne. Když jsem se pak smířila s tím, že ho nikdy mít nebudu, a začala být dokonce ráda, že ho nemám, tak bim, a přišlo mi ze systému, že jsem mentorem. A takhle je to v téhle hře na mé farmě se vším. Tudíž mě nějaký vrtačky nepřekvapí, spíš by mě překvapilo, kdybych nějakou ve stodole našla :D :D Zdravím :)

    [​IMG]

    EDIT: jo, a abych nezapomněla. Dokonce i všechny úkoly v družstvu okolo nových budov mám hotový :D
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    evainfo, Iwuska a čarodějka007 tohle ocenili.
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zemanka01 pokud i zde platí Murphyho zákony, jakože asi jo, tak máš pravdu - taky jsem dospěla k názoru, že nejrychlejší způsob jak získat vrtačku, je zapomenout, že něco takového ve hře je a že to potřebuju ....;)

    ....a nebo ještě jinak: milé RT, opovaž se, házet mi na farmu vrtačky a podobné krámy, nejsem hobbymarket :pxD
     
    Ivuška08, skalara.v a zemanka01 tohle ocenili.
  13. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Přesně čarodějko, žádný stres. Poslední asi 3 roky se snažím se u farmy nestresovat. A když něco nemám, tak si počkám, a ono to jednou přijde. A když nepřijde, tak to stejně nebylo tak důležitý, abych si kvůli tomu ničila nervy :D
     
    skalara.v a Iwuska tohle ocenili.
  14. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Tak ano mám na ploše 6 budov a cpu je superkem a zuzanou a vším možným , samozřejmě jen tím nejlepším xD a vrtačka žádná :cry:, holt nezbývá než čekat :music: ono to musí jednou vypadnout :D
     
    evainfo, pezt a zemanka01 tohle ocenili.
  15. laumars

    laumars Aktivní autor

    máťochov ma pravdu , su tu hraci ktory maju aj viac vrtaciek ale nebudu to tu na fore zverejnovat, to by zas bolo 3 strany gratulacii aj ked neviem k comu.
    Na hracov co tu pisu (o podrazoch ako len naleteli ako ich niekto oklamal a ake je to nespravodlive) mam svoj nazor a ich spravy nemaju pre mna ziadnu vahu. RT zaviedol a ponukol novinku za urcitych podmienok, kazdy hrac mal moznost sa rozhodnut ci ich vyuzije a ci suhlasi s ich podmiekamy, nikde som sa zatial nedocital ze by RT niekomu slubil ze mu do tyzdna -dvoch vypadne naradie na rozsirenie !
    Jedine co slubil je ze za 500 hviezd vam ponukneme nieco na usporu miesta a hranim mate este moznost si tu novinku este vylepsit.
    Tak nechapem kde je ten podraz!
    A este k vrtackam ! Ani na kocke vam stale nepada sestka (6) ;)

    EDIT: ajtyk
    Ale stale neviem z coho to sklamanie , ved mali moznost sa rozhodnut , vedeli podmienky a ty co rozhodli ze dotoho idu ziskali usporu miesta z jedneho policka źisk ako zo styroch.
    Ano , platiaci hraci su zvyhodneny , ano aj su ! Ja mam jeden zverinec za hviezdicky tak uspora 3 policka , ale ten kto ma zverince 2 (sice jeden za floreny ) ma usporu policok 6 ;) V tom je platiaci zvýhodneny oproti neplatiacemu.
    A slovko musi kupovat ? Nemusi , Chce.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  16. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    laumars
    Já bych neřekla, že všichni píší, že naletěli, nebo že byli oklamáni, ale i ti co tak píší, chtějí vyjádřit své zklamání. A myslím, že na to mají právo, protože musí kupovat zajíce v pytli, tak je to ve VOP. Jen tak mimochodem, ve VOP je, že platící hráči jsou zvýhodněni, a to by mělo za 299 florenů být výrazně znát, já zatím žádnou výhodu nevidím. Tak se není co divit, že obsah diskuze je takový, jaký je. Ta situace mi hodně připomíná problém VW s emisemi, také tvrdil, že je vše v pořádku, ovšem jen podle jeho názoru. Prostě stávající stav je pro hráče velkým zklamáním a to vinou neúplných informací ze strany RT.
     
    Kecynaa tohle ocenil(a).
  17. Kecynaa

    Kecynaa Rádoby autor

    čarodějka007 No mě by se líbila nějaká reakce třeba v podobě informace. Upřímně to by mě úplně stačilo, ani by mě nemusel nikdo hladit a říkat mi malej.. i když klidně může. Minimálně vzrůstem to tak je.
    Nevím jak tobě, ale mě třeba do dnešních dnů nefunguje Škola farmářů, přestože jsem se chtěla stát mentorem už před pár lety.. Možná proto by mě informace o tom, že vrtačky jsou stejně v nedohlednu jako tato činnost úplně stačila a prostě bych s vylepšenými nepočítala a nevyhlížela jako spuštění výše zmiňovaného.....
    Jinak se ti omlouvám, že tě moje připomínka tak rozhodila.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ajtyk: můžeš mi ukázat citaci VOP, kde je uvedeno že platící hráči jsou zvýhodněni?
     
  19. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    já považuji za zvýhodnění toto
    1.2.14 Užívání her v jejich základní verzi je bezplatné. Určité funkce a příslušenství jsou však k dispozici pouze platícím uživatelům (viz bod 7). Pokud není sjednáno v popisech jednotlivých služeb jinak, je užívání služeb zdarma.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, sem tu chvilku nebyla a teď jsem čekala velké počty vašich vrtaček xD :p .... ale se přiznám, že nic netajím a žádnou ještě nevlastním ;) .. a kdybych získala hned pár vrtaček, tak děs v očích, do kterých ze čtyř novinek (které mám), je rychle nacpat? xD :D ... a po prvních získaných upgradech do čtyř hangárů mi dojdou stavební plány a zase panika, kde sehnat milionové šlechtěnce na dodělání úkolů (jsem splnila u zvířat jen stříbrné) na další stavební plány? Šlechtěnce časem získám, ale dávat je dál do úkolu rozhodně nebudu, protože zatím není motivace.
    Jen si myslím, že to RT s tímto nářadím zbytečně přehání. Že by tím měl někdo hned všechny upgrady? Proč ne .. nemají to zadarmo a o tom ty úkoly jsou a proto je snad děláme. I když bude nářadí padat, stejně hodně hráčů musí postupně a dlouho plnit docela těžký úkol a každého brzdí něco jiného.




     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    evoku57 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.