Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mediumZ

    mediumZ Pisálek fóra

    Zdravím všechny .... nemohu se ubránit ... stručně a jasně ... Právě jsem vyplenila stodolu a vyhodila 500 hvězdiček za zvěřinec :-( Celá 4 místa ... hmm... Plakala bych :-(
     
  2. Ariadnan

    Ariadnan Pisálek fóra

    Ahojte

    Danka 722 píše, že má 7 ploch na sklizeň - tedy asi na plodiny , chlévy, výrobny a stromy?? a 7 ploch na mazlíky? tím myslí 7 ploch na dekorace?.
    Já znám pouze
    hlavní plochu, divokou louku, lesní mýtinu, a na baharama 2 plochy, : tzn 5 ploch na sklizeň plodin, stromů zvířat a výroben
    park, ostrov a stonky - tzn 3 plochy na dekorace
    Jo a ještě jedna plocha na dílny

    Nějaké plochy mi zůstaly utajeny?
     
    DANKA722, Tenesi a Drevulka tohle ocenili.
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    pěstovacích ploch je samozřejmě 5 (hlavní, divoška, mýtina, baha ostrov a deštný prales). Plocha na děsivku se nepočítá, nedá se tam nic jiného pěstovat a plochy parky mohou složit vhodně pro kouzelné stromy na padátka.

    Příjemnou hru danda
     
  4. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, můžu vědět, co máš na mysli? Hraju tu už šestý rok, a plochu na dílny neznám :)
     
    Drevulka, Iwuska a Matinnka tohle ocenili.
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak mám z toho všeho takový pocit, že si velkokapacitní skladiště pletete s plochou :)
    Jsou celkem tři typy velkokapacitních skladišť - zvěřinec, arboretum, výrobna
    Umisťují se na běžné pěstovací plochy (neplatí pro hřbitov) a nejedná se o novou plochu.

    danda
     
    DANKA722, Tenesi a Drevulka tohle ocenili.
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zemanka01: tohle vypadá, že tím myslí Řemeslnickou čtvrť
     
    DANKA722, Tenesi a Drevulka tohle ocenili.
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No jóóó Pajdo, díky. Tohle mi nějak vůbec nedošlo :)
     
  8. keyloger

    keyloger Zelenáč fóra

    Ahojte z coho vsetkeho mi moze vypadnut vrtačka?
     
    Tenesi a Drevulka tohle ocenili.
  9. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Keyloger

    tak jestli jsem to dobře pochopila, tak vrtačka může vypadnout ze zveřinců, výroben, a aboret. Výroben těch, co jsou teď ta novinka. Z normálních výroben nevypadne, a z ničeho dalšího také ne :)
     
    Tenesi, Drevulka a Iwuska tohle ocenili.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jak už sem zde psala, tyto stromy nelze umístit do Arboreta.

    danda
     
    Tenesi, aljanu a Drevulka tohle ocenili.
  11. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Ahojte, neviem či sa tu niečo také riešilo, ale v arboretu viem zo šiestich stromov dať XXL rozšírenie len na 4, na zvyšné 2 stromy to nejde. Je to v poriadku? dík
     
    Tenesi a Drevulka tohle ocenili.
  12. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Chci se zeptat, ještě jednou pro nás pomalejší v chápání o_O. Vrtačku získáme pouze z arboreta, velkolepého zvěřince a úžasné výrobny?
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ldivacka,
    ano, vrtačky padají pouze z těchto tří tebou jmenovaných budov.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ivuška08 Urcite nikdo nikoho nenuti ani hrat, natoz hrat na sto plochach, ale.... uz jsem ten dotaz sice pokladala jednou, nicmene zkusim znova: Vsimla sis, ze s navysenim poctu hracich ploch doslo i k navyseni poctu padatek potrebnych do akci a poctu dodavanych akcnich plodin? Samozrejme, nikdo me ani nenuti plnit akce... Pro me, za me, at je ploch treba milion, ale at potom jejich rozsah nezasahuje do potrebneho poctu dodavek tem, kteri je obhospodarovat nechteji nebo nemaji potrebu. Takto ovsem system momentalne nastaveny neni.

    EDIT: Apropo... ani v realnem prostredi nemuze mit farmar neomezeny pocet ploch, k pestovani stromu, plodin a chovu dobytka, i kdyz by se nasli taci, kteri by za to byli neskonale stastni. Spousta prvku farmy nas sice od reality tahne pryc, ale puvodni myslenka (umet farmarit, zachazet a vydelavat s tim, co mam) by mela, dle meho skromneho soudu, zustat zachovana.

    Medvánek Presne to me napadlo, kdyz jsem vyrobnu pleskla na plochu - jako pokladna a libi se mi ze vseho nejmin.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Idivačka,aby jsi nemyslela,že ze tří superbudov budou padat vrtačky rychleji než z jedné,tak na upgrad budov potřebuje každá SVOU vrtačku. Jak dokonalé....

    PS -matlafousová - máš tam rozpor, A) čím více ploch,tím více akčních kytí,OK.
    B) více ploch a přesto je nemají potřebu v akci využívat ? ,tak ať nemají,ale pak ať se nediví,že neplní,nakonec plochy se hodí i na něco jiného,né ?

    Když to přeženu,i kdyby jsme měly 10 ploch a v akci 50 000 kytí,je stejné 5 ploch a 25 000 kytí.Ale po akci mohu dál více zvířat,stromů a pod. když mám více ploch.
    Odklikat pomocníky o 3 -5 ploch navíc je pro mě daloko milejší,než věčné oklikávání vyskakovacích oken,potvrzování úkonů a překlikávání ve stodole když dávám na plochu stromy a furt mě tam skáče kompl.začátek a né stránka kde jsem skončil.
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Myslim, ze nemas pravdu - vrtacky jsou pro vsechny 3 panelaky stejne, jen plany se meni.

    EDIT: Nevidim rozpor... ?
    Ano, ty mluvis z pohledu hrace platiciho si kombajn (odklikas si s nim milion ploch za par vterin), ja mluvim z pohledu hrace hrajiciho "zdarma" (milion ploch nejsem schopna odklikat).
    Ale nevadi... ted mi rekni, co budes delat s temi miliony plodin, ktere z ploch sklidis? Prodavat na trhu? A s vydelkem? Kupovat slechtence? A se slechtenci? Davat do ukolu a stavet upgrady? A az budes mit vsechno hotove za par tydnu, tak s tim milionem ploch budes delat co?
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    pravdu díš,spletl jsem to s plány....
     
    Tenesi a Drevulka tohle ocenili.
  18. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Už niekoľko dní je zavedené v hre arboretum, Zverinec a výrobňa.Zverinec mám v hred od začiatku ako aj ostatné dve no dodnes som ešte nedostala žiadnu vŕtačku. Čo to má byť? Je to nedomyslené alebo sa to zasa bude dať len kupovať?Ešte sa nestalo aby novinky boli zavedené do hry bez problémov.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Drevulka Chyba to byt udajne nema! Nedostatek vrtacek (zatim jsou potvrzeny 4 farmy, na kterych vypadla po 1 ks) je zduvodnovan umyslne nizko nastavenou moznosti na vypadnuti.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Na to lze napsat asi jediné, zaprvé se nejedná o chybu, ale vlastnost, za jakých podmínek a jak má vrtačka padat a kupovat se nebude. Kvůli vyvážení hry a záměru BP je to udělané tak, aby upgrady neměli hráči do měsíce hotové, ale aby to byla výzva. Dávám pouze vysvětlení jejich pohledu, nikoliv že tu prezentuju vlastní názor, aby to bylo zcela jasné.
    V prvních pár dnech bylo přes 100 uživatelů s vrtačkou, takže padají a BP si to hlídá, zda je to nastavené tak, jak přesně chtěli.
    A domnívám se, že je spousta hráčů, kteří sem nenapíšou, aby jim náhodou tu vrtačku někdo nezáviděl nebo na ně neukazoval prstem, že mají prominentní farmy.
    Spousta hráčů má již špatné zkušenosti a nedivím se jim.
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.