Představujeme arboretum a výrobnu (29.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Arboretum a výrobna ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Arboretum a výrobna budou do hry zavedeny 29.6. ve 14:00 hod.

    Pro získání arboreta je třeba aktivovat runu “Úžasné arboretum” na Stromu moudrosti. Runa je dostupná od levelu 50 a aktivace stojí 415 hvězdiček.
    [​IMG]
    Pro získání výrobny je třeba aktivovat runu “Úžasná výrobna” na Stromu moudrosti. Runa je dostupná rovněž od levelu 50 a aktivace stojí 500 hvězdiček.
    [​IMG]
    Arboretum i výrobnu lze také zakoupit ve městě ve Farmářském obchodě (i bez aktivace runy) - arboretum za 199 Florenů, výrobnu za 299 Florenů. Takže můžeme získat celkem dva kusy od obou - jeden z runy a jeden z obchodu.
    [​IMG][​IMG]
    Arboretum i výrobnu lze stejně jako nedávno do hry zavedený zvěřinec vylepšovat, čímž získáme prostor pro umístění většího počtu stromů, resp. výroben. K vylepšení budeme potřebovat mimo jiné dva nové druhy nářadí - stavební plány pro arboretum (výrobnu) a vrtačky. Arboretum i výrobna (ať už základní nebo vylepšené) zabírají plochu 2x2 políčka.

    Více informací najdete ve FAQ.

    Do Družstva budou také přidány dva nové stálé úkoly, oba jsou dostupné od levelu 50:
    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrnýzvířata a šlechtěnci v protihodnotě 800 000613 000 BZ, 352 000 kr., 20x Zuzino superhnojivo, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýzvířata a šlechtěnci v protihodnotě 2 400 0001 840 000 BZ, 1 056 000 kr., 25x Zuzino superhnojivo, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýzvířata a šlechtěnci v protihodnotě 4 000 0003 066 000 BZ, 1 760 000 kr., 30x Zuzino superhnojivo, 1x stavební plán pro arboretum, 3x hvězdička
    50​
    2.​
    Stříbrnýnářadí v protihodnotě 32 00024 000 BZ, 14 000 kr., 1x hvězdička
    50​
    Zlatýnářadí v protihodnotě 48 00036 000 BZ, 21 000 kr., 1x stavební plán pro arboretum, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýnářadí v protihodnotě 100 00076 000 BZ, 44 000 kr., 2x stavební plán pro arboretum, 3x hvězdička
    50​
    3.​
    Stříbrnýplodiny a plody stromů v protihodnotě 320 000245 000 BZ, 140 000 kr., 20x Zuzino ultrahnojivo, 1x stavební plán pro arboretum, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýplodiny a plody stromů v protihodnotě 480 000368 000 BZ, 211 000 kr., 25x Zuzino ultrahnojivo, 1x stavební plán pro arboretum, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýplodiny a plody stromů v protihodnotě 1 000 000766 000 BZ, 440 000 kr., 30x Zuzino ultrahnojivo, 2x stavební plán pro arboretum, 3x hvězdička
    50​
    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrnýzvířata a šlechtěnci v protihodnotě 1 500 0001 150 000 BZ, 660 000 kr., 2x bedna s nářadím XL, 1x stavební plán pro výrobnu, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýzvířata a šlechtěnci v protihodnotě 4 500 0003 450 000 BZ, 1 980 000 kr., 6x bedna s nářadím XL, 2x stavební plán pro výrobnu, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýzvířata a šlechtěnci v protihodnotě 7 500 0005 750 000 BZ, 3 300 000 kr., 2x bedna s nářadím XXL, 3x stavební plán pro výrobnu, 3x hvězdička
    50​
    2.​
    Stříbrnýnářadí v protihodnotě 60 00046 000 BZ, 26 000 kr., 2x perníky, 2x stavební plán pro výrobnu, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýnářadí v protihodnotě 90 00069 000 BZ, 39 000 kr., 4x perníky, 4x stavební plán pro výrobnu, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýnářadí v protihodnotě 187 500143 000 BZ, 82 000 kr., 2x svatodušní kytice, 6x stavební plán pro výrobnu, 3x hvězdička
    50​
    3.​
    Stříbrnýplodiny a plody stromů v protihodnotě 600 000460 000 BZ, 264 000 kr., 15x superkrmivo, 3x stavební plán pro výrobnu, 1x hvězdička
    50​
    Zlatýplodiny a plody stromů v protihodnotě 900 000690 000 BZ, 396 000 kr., 20x superkrmivo, 6x stavební plán pro výrobnu, 2x hvězdička
    50​
    Diamantovýplodiny a plody stromů v protihodnotě 1 875 0001 437 000 BZ, 825 000 kr., 25x superkrmivo, 9x stavební plán pro výrobnu, 3x hvězdička
    50​
    Věříme, že se vám tyto novinky zalíbí a pomohou vám vyřešit nedostatek místa na farmě.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/6/16
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tak arboretum pořídím, i když jen 6 míst v základu je docela málo :(. A zajímalo by mne, jestli tam půjdou zasadit i produktové stromy ....
    Výrobna počká, za toto teď dávat floreny nebudu - ale možná si to rozmyslím a ..."již brzy" :p
     
  3. kroisos

    kroisos Zelenáč fóra

    ok, ušetří místo a hvězdiček přebývá tisíce..., ale s úkoly není třeba vůbec spěchat "vrtačky" vůbec nepadají, ze zvěřince který běží od začátku za téměř dva týdny nevypadla ani jedna vrtačka.... mám otázku bude fungovat u premium automatická sklizeň? jinak by to bylo k ničemu...
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vyrobnu 100% beru... arboretum je takove trochu za min s temi pocty stromu, ale budiz - stejne se hvezdicky jist nedaji a ja jich od minule dolovila za par dni 1077, tak mi jeste zbude :D
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    V animaci je vidět vložený cukrový strom, tak by produktové měly jít vložit. Jo, arboretum si pořídím.
     
  6. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    U zvěřince je v základní verzi zlepšení z jednoho na 4 chlévy, tedy 4x,
    u arboreta ze 4 na 6, tedy 1,5x, za stejnou cenu podstatně méně muziky,
    kam se poděla germánská preciznost ? O smyslu pro poměr ani nemluvím,
    myslím, že tohle není nejlepší vizitka myšlení RT.
    8)
    Edit: Navrhuji zavedení dvou obecných zkratek na foru
    - PD - poslední dobou
    - JB -již brzy...
    :p
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    mno....Výrobnu si koupím,ale do rozšíření se hrnout nebudu.Spletla jsem se jen jednou.:(Počkám až mi napadají vrtačky:p
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Prvotní myšlenka dobrá.... finální provedení .... ehm.... Na arboretum jsem se snad i "těšil", ale doufal jsem že zůstane zachován poměr ušetřeného místa. Bohužel se asi musí "předstírat" nějaká čínnost a dělat "něco navíc".... stačilo to nechat za 500 hvězd a udělat základ na 16 stromů + rozšíření na 24 a 32.... ve stejném poměru jako zvěřinec ,-) Takhle je to jak to říct slušně...... k ničemu?
     
  9. alenka0

    alenka0 Pisálek fóra

    a ty už nějaké vrtačky máš?Já jen aby jsme dřív neměli postavené betonové čekárny než nám nějaká vypadne:(
     
  10. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    super....moc se mi to líbí - a jsem ráda , že jsem nekoupila balíčky SK při BB ani tajemné sazeničky
    aspoň mi na farmičce přebývají floreny a tak pořídím hned dvakrát a to i za *
    je to jistější investice - protože BB je u mě jen genetika nemám štěstí a tajemničky počkají na příště to vím , že stejně koupím i když jsem ted odolala
    ZA MĚ PALEC NAHORU
    pěkný den všem
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Arboretum je tedy trochu zklamáním - úspora 2 políček 1x1 mě příliš neoslovuje. Nevadí, stále ještě mám kam investovat hvězdičky, tak se alespoň nemusím složitě rozhodovat ;)
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    24 vrtaček na 8 výroben ? chachachachachachacha a teď tu o červené karkulce prosím.
     
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já jsem chtěla pořídit arboretum před výrobnou (nemám dost hvězdiček na oba) ale vítězí výrobna. Zvětšení plochy o dvě malá políčka, a po rozšíření o jedno velké pole, mi přijde opravdu na nic. Navíc rozšíření v nedohlednu, ještě nemám jedinou vrtačku.
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šest stromů ? To jako fakt celejch šest stromů ??? xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

    Takže mám jasno, pořídím si výrobnu. Ta je aspoň k něčemu. A za hvězdičky samozřejmě :D
     
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pro mě arboretum velké zklamání rozhodně si ju zatím nebudu pořizovat k vůli 2 stromům které tam dám navíc a zase vrtačky které nepadají takže vítězí výrobna i když hvězdičky by byli na obě
    ukoly časem udělám už jen proto abych je měla splněné není kam spěchat
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: nezapomněli do návodu napsat před tu 6 ještě 1? logicky by mělo být 16 stromů, aby to mělo stejné využití jako zvěřinec ... tedy hodně váhám, zda si mám so slavné arboretum pořídit - úspora dvou malých políček mě fakt neoslovila (a pokud se bude ještě bude svíjet jako ten zvěřinec, tak opravdu není o co stát - upgrade je jenom vějička, protože pokud teď nemám ani jednu vrtačku na dva zvěřince, tak kdypak se asi dostane na to arboretum >:() ... pokud budu o něčem uvažovat, tak o výrobně ...
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ve spolek,

    tak v rychlosti co jsem si zapamatoval.
    Čarodějka: produktové stromy lze vložit.
    Kroisos: automatická sklizeň by dle tvrzení RT na arboretum měla fungovat.
    Medvánek:
    ne nezapomnělo se na jedničku a bohužel to dokazuje i animace.
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No už vidím ako tu zase budú všetci nariekať, že im nepadajú vŕtačky. :p Ja ešte nemám ani zverinec, stále naňho hrabem hviezdičky, takže zatiaľ sa len priživím na úlohách, tie sú celkom výnosné na BS a GR a to sa mi páči. :D
    Len ten sklad na stromy mohol mať väčšiu kapacitu než len 8 stromov, to je ozaj málo, je to takmer zanedbateľné množstvo uvoľnených políčok. Teda vlastne 4 uvoľnené políčka, ak rátam miesto ktoré samotný sklad zaberie..

    PS: Nie je náhodou v ozname chyba v dátume? Už je 14:00 a v hre ešte nič nie je, pričom aj na DE fóre je uvedený dátum 29.6.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/16
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Provedení arboreta se mi líbí, ale dvě pidi políčka mě moc nevytrhnou, tak nebudu ani říkat, jak mě to zklamalo 8) ... si raději pořídím výrobnu :).. a ubgrady zatím nebudu řešit, až budu mít moooc vrtaček xD :p
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zvlastni ze pro arboretum se ve stribrnem ukolu setrilo s planama, co?
    Sice nejsou oranzovy ale i tak, casem budou, jenze je to akademicky problem - nejde ziskat z runy ani nejsou vrtacky, takze klidek, do ukolu nedavam nic driv nez muzu udelat co potrebuju...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.