Akce Představivost (19.5. - 25.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    zdravím všetkých farmárov, rátam, že sa plyšáky budú posielať aj darom, ale už idem do akcie s triezvejšou hlavou, nemusím ju dať stoj čo stoj celú.... vidím, že to moje húževnaté plnenie akcií mi prináša chaos vo farmárčení, predávam vzácnejšie nadobudnuté veci, len aby som splnil úlohu, preto i draho kupujem, v tej rýchlosti nepremyslím a nevyužijem naplno produkty...... stav gr. minimum, stodola sa ledva zaplní ako tak a hneď vyprázdní..... a to všetko preto, lebo mi chýba taký pevný základ....neviem, či sa aj vám stáva, že v polovici akcii sa teším na koniec rovnako ako som sa tešil na začiatok akcie, len preto, že chcem dopniť zásoby, a potrebné úlohy, využiť nové poznatky, triky čo som sa práve naučil ....takže idem do akcie určite a ďakujem za ňu, ale s tým, že počkám na BB a dám čo sa bude dať a z toho sa budem tešiť, veď každá akcia ma popoženie vpred, vždy niečo získam, takže určite áno, len popri tom si chovám a sadím podľa môjho plánu....organizujem sa, musím si uvedomiť, že som stále len mierne začínajúci farmár....len ma mrzí, tých 7 darčekov denne je veľmi málo a mám veľa susedov, ktorí si ich zaslúžia denne........prajem všetkým nech sa darí splniť, to čo potrebujú a hlavne radosť z farmičky

    ...........k cene žiab, ja si myslím, že stúpla rovnako ako pri iných úlohách v družstve kde je odmena SK
     
    Naposledy upraveno: 18/5/16
  2. kiki2305
    nevím jestli to bude dobrá rada... dekorace 2x1 se dají získat v Komiksové knihovně za plnění komiksových úkolů. ALe pozor! jsou to dekorace "na jedno použití" Dají se dát do stonku, ale jakmile je umístíš na plochu, začnou fungovat a po zbourání zmizí. Takže tyhle dekory nechat v inventáři a použít je až do řádku na stonku ;)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak nějak nestíhám a nakoukla jsem až teď :) trh s šlechtěnci prázdný, ale mi chybí asi jen králíci. Jsem byla na poslední BB naštvaná za velkou útratu SK, že jsem všechen lepší zvěřinec nahnala na trh a prodala xD. Tolik SK se mi taky nechce dát, odměny slabší a i dekorky dávají méně BZ než minule, ale budou ve stonku a další v liště ... stonek určitě chci :p na co mám pomocníky :D ... a není tam chyba? ... by měl stonek dávat i KR :D. Tak počkám na BB a uvidím, jak to bude padat ... jestli vypadne z tulidomku něco chlupatého, nebo růžového, si klidně to SK přikoupím ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/5/16
  4. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    No nenadchlo mě to, sama akce kvůli odměnám v poměru vynaloženého SK se moc nevyplatí. Udělala jsem si ale rozbor svých vyšších šlechtěnců u jednotlivých zvířat a možnost vytvoření některých lepších barevných chlívků. Takže se do toho pustím a splnění akce bude jako vedlejší produkt. Šlechtící akce jsou poslední dobou koncipovány tak, abychom nemohli jen využít zásoby šlechtěnců ze stodoly, ale nutně vydali předepsaný počet SK na plyšáky a pod. Pustím se do toho ale jedině, pokud bude BB a samozřejmě vynechám 7. úkol, protože dekorek je přehršel.
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak nevím.superkrmiva mám 1492,kuponů 372 na cca 3050 hodin,dekorkama bych pokryl fotbalový hřiště,šlechtěnce mám taky všechny v dostatečné míře jen nějak není chuť odkrýt z jediné stáje slony++.
    Takže budu ještě chvilku přemýšlet jako děda Lebeda co s touto akcí vlastně provedu,novinky se mi totiž úspěšně vyhýbají jako čert kříži po celou dobu co farmu hraju a nevěřím tomu že by to najednou bylo jinak :cry::cry::cry:
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    U mne je to jasné. Bude-li BB, vyzobu pro mne potřebné věci včetně stonku->a část zůstane nesplněná. Nebude-li BB, zůstane nesplněno vše :D
     
  7. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    tak já se tak těšila, ale vynechám. Do stonku nesbírám a odměny nejsou motivující. Škoda.
     
  8. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Superhnojiva mám len 197. Musim preto počkať do soboty či bude BB.
     
  9. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři akce nevynechávám nevynechám ani tuto,ale pojedu jen po stonek,druhé dekorky nepotřebuji nemám je stejně kam dávat ,tak,že SK bude menší spotřeba.Přeji všem hezký večer
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, SK mám celkem slušně, ale protože mi došlo turbo, tak zase jedu po 9 hodinách... Tudíž akce se bude plnit, jen když bude BB - zvířata mám, tak stačí šlechtit pandy a bloudy, možná ještě myší havěť a kukumacešky. V tom případě bude -li dost plyšáků až do stonku, proč ne. Jinak je akce poněkud zklamáním...
     
  11. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    akce nic moc, žádné BBZ a už v dlouho v žádné akci nebyly šlechtěnci jako odměna pořád jen dodávat. Přeskoky ani při BB žádné
     
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    Zatím si pohravam s myslenkou, ze toto bude první akce od zalozeni me farmy, kterou nebudu plnit(
    SK by bylo, slechtenci tez, zvere dost, ale chut není, šlechtit nemam co, a stavet růžovky do OD nac, když stejne to oc bych snad stala menit nejde, takze placat SK jen tak se mi nechce
     
    Naposledy upraveno: 18/5/16
  13. zlatazita

    zlatazita Zelenáč fóra

    Jsi me pobavil.....
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Určitě to je dobrá rada - už jen proto, že já o komiksu doteď nevěděla a teď vím :)
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kiki2305 dekorky 1x2 se taky dají získat u Jacka v obchodě, když je děsivka - nejlaciněji vyjde asi Mumifikovaný medvěd....takže pokud jich potřebuješ víc, určitě to vyjde levněji a na míň práce než komiks
    další možnost je nasbírat pár florenů a počkat na výprodej dekorek z obchodu Červený košík - slepice nebo párek sobů se pak dají koupit za 5 florenů
    Rozhodně bych neplánovala dát do jiného řádku dekorky z této akce
     
  16. L.herečka

    L.herečka Zelenáč fóra

    Mne sa akcie páči, medvedíci sú peknučký, a konečne netreba zasa niečo pestovať. Zmena je dobrá, výhra tiež tak hor sa na hru.
     
  17. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    tak jsem si pršmejdila stodůlku a zjistila jsem,že mi chybí jen 20 šlechtěnců, tak si snad o víkendu došlechtím a pak na úkoly do družstva, co udělám to udělám,páč mám málo SK ;)
     
  18. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    je fakt že teď je velká spotřeba SK, ale i když ho nemám tolik 480 jdu do toho když už to hraji tak dlouho tak hra je hra nééé
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Nějaké šlechtěnce mám, tak uvidím, jestli bude BB, tak snad dodělám.... No ale nemohly by při BB vypadávát ty plyšové potvory dvě? :D Více zvířátek = více plyšáků.... krásně by se to rovnalo... asi to nedopadne :/
     
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Kdyby měl představivost každý tak okleštěnou jako RT, to by byly časy. Akci asi...a má to cenu se k ní vyjadřovat? SK mám, nedám. Zkusím si pár náhodných křížení, bude tulení a potom mlčení ale takú hromadu ať si vytáhnou z někoho jiného. Na nic nepotřebuji dekorky - nejlevnější odměna co můžou dát. Za chvíli to bude jenom o dekorkách, to je pro vás odměna?? Ty BZ a BBZ si můžu nasklízet, sice o pár týdnů práce navíc a co? Nic se nestane, nebudu level 104 za měsíc ale za dva. Fajn ráno, akce bez emocí, jako kdyby nic nebylo. M.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.