Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    k.vitek - klídek, babyboom ještě jede, končí zároveň s akcí... Taky jsem začala s malou zásobou sobů, měla jsem jich asi 70, sobi za 95tis. mi zruinovali konto. Našlechtěno ještě nemám, protože když už jsem měla vyšlechtěné a dodané andělské a poštovní soby, z draze nakoupených nebo pracně vychovaných sobů jsem našlechtila elfy a při dalším šlechtění následoval pětkrát přeskok výš! Takže sice rychle dodělávám jakýsi úkol arboretum, ale dokončení sobího úkolu je v nedohlednu - chybí mi ještě 4 diamantové úkoly. Ale nevzdávám se :) Doufám, že zítra bude hotovo.
     
    k.vitek a jindrasofr tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitek, kdyby to šlo, krajanko, soby ti přepošlu, něco z vyšlechtěných zbylo, i ti normální, teď už se je prodávat nevyplatí, šli pod cenu. Zalov na výjezdech u wifin, to dáš, néseš žádny ořezávátko, ale statečná farmářka ;)
     
    k.vitek a jindrasofr tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, stále sobi na trhu neklesly pod cenu,kterou bych za dvě dekorace byla ochotna zaplatit a výsledek z vlastních 8 sobů moc nepotěšil. I návratnost základních byla nízká, jsem navyklá na vyšší počet xD

    [​IMG]
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sobi se prodávají stále moc pěkně - první várku zkraje akce jsem prodala 500 ks jeden za 150 tis. a pak jsem dala 500 ks za 145 tis, i když byli za 100 a všechny se prodali, poslední včera večer 250 ks, tak mám drobátko vyděláno, ještě jich mám dost, ale nechám je na příště, určitě nám soby za nějaký čásek zopakují, tak ať je nemusím chovat
    :)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. kamenáč

    kamenáč Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Skali
    za posledních šest let bylo šlechtení sobú,,,i s touhle tou akci po druhé,,Již se taky ospravedlňuji za tkz spam který vznikl následkem výpadku wifi síte z mé strany.Akci považuji za nepremyšlenou,,nákladní na SK,,a nevýhodnou pro hráče,,Proč?:pokaždé když se šlechtilo zvíre,dalo se šlechtit až po posledního šlechtence,,ted je šance jenom po andelského,,Jasne mohu ho využít jak v akcií,tak v družstvu,,nebo jinde,,ale proč bych sem nemohl mít šlechtence vetšího,,do arboteríí kde je potreba vysoké bs šlechtenca,,také SK je vyhozené když už je jasný strop šlechtence..Je to múj názor...
     
    Naposledy upraveno: 7/1/19
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Tak nevím, nevím nějak se mi vyhýbají poslední 2 ks andělských sobíků. Ať dělám co dělám vždy vyleze něco jiného, no nedá se nic dělat, tak holt poslední 2 ůkoly nebudou;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kamenáč - prosím tě, co to tu provádíš s těmi příspěvky ? Sloučila jsem ti je všechny do jednoho, protože nemůžeš psát více příspěvků pod sebe - tomu se říká multiposting a ten je podle pravidel fóra zakázaný. Pokud potřebuješ něco do svého již napsaného příspěvku dopsat, použij u něho volbu "upravit", příspěvek se otevře a ty tam můžeš dopsat, co potřebuješ.


    upravit.png

    A k tomu šlechtění sobů - o tom, co je ve hře, co se šlechtí, pěstuje, chová, jaké jsou akce atd.... rozhoduje realizační tým hry. My tady na herním fóru nic neotvíráme, do hry nepřidáváme apod....Možná, že někdy v budoucnu RT rozhodne, že šlechtění sobů upraví, kdo ví. Své plány nám dopředu nesděluje. Sobi se nešlechtí často - je to asi třetí akce na jejich šlechtění za posledních šest let.
    Nevím, na co bys potřeboval šlechtit až do vyšších stupňů šlechtěnců, když jsou potřební pouze do této akce a po skončení akce ti přebytky promění za BZ a krejcary ? (kuk tady) Takže pokud ti nějací šlechtěnci zůstanou, doporučuji ti je dát v družstvu do úkolů na rozšíření velkoskladišť, bo výměna za BZ a KR se nevyplatí. Asi tak.
    Prostuduj si pravidla fóra - vyhneš se tak zbytečným postihům a pod
    Prima hru, Skali
     
    Honzulka05 a njklmn tohle ocenili.
  8. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Po dlouhé době jsem se nechala zlákat šlechtěním. Nějaké soby v zásobě byli, tak jsem do toho šla a akce je úspěšně splněna ;). Ještě teď najít v inventáři ty vyhrané dekorace, abych je dala na plochu a získala z nich ty odměny... Inventář mám plný k prasknutí a už se v něm prakticky neorientuji :D. Přeji všem pěknou hru :)
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vefro_CZ: dej si do vyhledávače pár písmenek z názvu dekorace a máš ji před sebou jako na dlani ,-)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já si dekorky rovnám podle výnosnosti. Ony ty nejnovější bývají i nejvýnosnější, tudíž jsou hned na prvních místech.

    Jinak sobi nakonec taky hotoví, dlouho jsem váhala pustit-li se do akce, odměny nic moc a cena za soba vysoká (pro prodej ideální). Nakonec jsem ale neměla moc času svoje zásoby zpeněžit, takže jsem se do šlechtění přece jen pustila. Trochu to skákalo, ale ty nejvyšší šli jen genetikou. Přebytky jsem dala na rozšíření skladišť. Nadšená z akce nejsem, dekorek mám dost, nové nutně nepotřebuju, šlechtěnci mi nezbydou,..... tak mám jen dobrý pocit z dokončené akce. Ale i to se počítá.
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vefro_CZ
    Při hledání v inventáři použij vyhledávací okýnko, vepiš část názvu dekorace a ono ji to najde

    šokující vánoce.png
    Pokud nemůžeš dekorky ani vyhledávátkem najít, zavři prohlížeč, znovu otevři, přihlaš se a pak ještě jednou mrkni do inventáře, zda se dekorky nepřipsaly. Pokud bys ani po restartu hry dekorace nenašla, napiš na herní podporu
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. felčar

    felčar Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Skali
    Pomoc, zmizel mi úkol Příval sobů, dopěstoval jsem poslední 2 poštovní sobíky, ale nenám je kam dát, akce měla být do 14 hod!

    Pardon, ono se mi to nějak dokončio samo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/19
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali zůstanou šlechtěnci ve stodole nebo ne ?
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Honzi nezůstanou, promění se, nebo je hoď do úkolu v družstvu.
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Pitrýsku já bych je prodal na trhu,ale moc mi jich nezbylo body i krejcary se hodí vždy a všude
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - se sobími šlechtěnci nelze obchodovat na trhu.
     
    Pitrýsek47, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali je to škoda,ale ještě nějaké sobíky můžu hodit na trh (normální)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - obyčejné soby samozřejmě prodávat můžeš ;)
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.