Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To ne, KFC není pro mě není důležité. Je to hra a legrace. Záleží jen na mně, jestli nabídku využiju, využil jsem. Na dlouhou procházku to dnes není, obleva, leje, ještě bych někam odplaval ,-))))) jen si hraju.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, jedna dekorace je v liště [​IMG] , na tu druhou mi chybí ještě 4 základní [​IMG] . Na zbytek smolím 8)
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Y_n_O myslel jsem si že jsi farmářka co nemá ráda moc šlechtění,ale ušlechtila jsi i ty anděly a ty 4 už také sklidíš nebo koupíš nebo je prostě někde seženeš
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05, nemám ráda zbytečné šlechtění... proto jsem vyšlechtila jen to nejnutnější a na zbytek kašlu. Ti čtyři obyčejní a ještě spousta dalších budou za chvíli odchovaní na mýtině; čtyři jdou do úkolu, zbytek na trh... další budou na prodej zase ráno ;)
     
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak se i mě podařilo splnit úkol i když jsem v předvečer spustění měla všeho všudy 8 sobů a 2 andělské od minule- žádného soba jsem nekoupila) koupila jsem ale chlívky a ty byly celkem laciné, jednou mi pomohlo + 1 a dnes ráno kukla, zbytek (12 jsem dala na trh a vyšlechtěné podle příspěvku někde výše do arboreta)
    ve snu by mě nenapadlo, že tento úkol udělám
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tatana60 zkus se odhlásit a znovu přihlásit (event. zavřít celý prohlížeč). Pokud budou problémy přetrvávat, obrať se na herní podporu (odkaz jak na to najdeš v mém podpisu).
    Také by asi neškodilo provést údržbu tvého PC (pročistit FP a pod...)
    Vše pro bezproblémový chod hry
     
    Naposledy upraveno: 6/1/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. tatana60

    tatana60 Rádoby autor

    děkuji,již vše v pořádku :D
     
    Skali a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    nu, do konce akce 48 hodin
    ...a moc se mi nevede.
    Pár úkolů jsem splnila (1/5 stříbrný, 2/5 stříbrný a 3/5 stříbrný),
    ale dokupovat základní soby po 100 tis. se mi nechce a 12 chlívků (z toho 3 oranžové) mi stačí, i když je lišta nafukovací...
    Prostě raději budu "péct dorty" :D a tam se taky nedohrabu do zdárného konce...
     
  9. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Mohl by mi někdo vysvětlit, z čeho se počítá +1000% Zdravé dobrůtky?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Preceja - ze šlechtění v tulidomcích ;)
     
    bursuk59, Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    evoku57 - to ano, ale jak? Bez dobrůtky 50 bodů, s ní 605. 605 by vzniklo , kdyby se přičetlo 1000% cca k 0,6 ne k 50. I kdyby těch 50 bylo zvýšeno nějakým % mazlíků apod, vážně je za šlechtění normálně jen 0,6 bodu? Nebo to počítám nějak špatně?
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem pro změnu doufala, že to bude skákat líp - nachytala jsem se na některé z prvních příspěvků, kde hráči chválili přeskoky ze základů a nízké náklady sobů i SK.
    Nemám potíže s SK, protože mimo akce nešlechtím (a ani některé akce), nikdy jsem ještě nehrála akci se soby. Když jsem začínala, dostala jsem před vánocemi soukromý tip na budoucí akci se soby, mám od té doby velký počet chlívků a přestože jsem za ty uplynulé dva roky, kdy se nakonec žádná sobí akce nekonala, už dost sobů využila jinak, stále jsem jich měla cca 560. Tak jsem si druhý den akce řekla, že to zkusím... Hlavně věřit, že to nebude "jak na Nový rok, tak po celý rok"...
    Neskáče to prakticky vůbec. Prošlechtila jsem cca 300SK a uznávám, že hned v první skupince jsem měla 2 andělské - to jako jo a navnadilo mě to. Tím to skončilo. Poprvé za dobu, co hraju, se prokousávám ke šlechtěncům po pyramidě ze šlechtěnců nižších, a to ke všem. Dárkoví do stříbrného a zlatého museli být z elfů, divoký mix se mi nedařil vůbec. Poštovního jsem neměla žádného, pěkně potupně z dárkových. Ráda bych ty dekorky na památku, když už se s tím tak peru, ale už mi to nebaví. Potřebuju 3 poštovní a andělského a zůstali mi už zase jen elfové a skoro to vypadá, že načnu poslední stovku sobů. Tohle jsem nečekala - a jako zkušenost do dalších šlechtících akcí dobré, příště jen s opravdu pořádnou motivací - ne si "jen tak" zahrát, protože tohle opravdu není na 10 minut - a zítra už se mi do toho podle mě nebude chtít.
    Suma sumárum, "jen tak si zahrát" mě k lásce šlechtitelské opravdu nepřiblížilo - můj původní postoj byl bohužel upevněn - to jsem vážně nečekala, četlo se to tu docela hezky. ;)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sovinka: Tak to můj i jiných, příspěvek asi zapadl. Nepamatuji od začátku hry, která má teď narozeniny, nějaký přeskok. Jeden krok dopředu a dva dozadu, prošlechtil jsem kvanta sobů i SK (je mi to šumák) a to z prvního úkolu dva vynechám, je to na nic.
    Dekorace mám.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/19
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Zvládla jsem celý úkol,nějaké elfi mi to dodalo z minula a šlechtěním jsem si zas pomohla k dortíkům;)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pitrýsku, nene, tvůj příspěvek asi nezapadl, to jen já jsem se nechala přivábit některými - byly i jiné, kde byla chvála na rychlost akce a přeskoky a není to tak časté u podobných akcí. Já bývám v nevýhodě u běžného šlechtění - pokud se zrovna nešlechtí nové zvíře, mívají ostatní šlechtěnce v zásobě z dřívějška, já mám hodně let zpoždění a zrovna u šlechtěnců to znát je. Tahle akce nebyla o obyčejných šlechtěncích, měla jsem falešný pocit, že máme tak nějak podobné startovní čáry - jo, to jsou ty šalby iluzorní náhody. ;) Ono to jaksi o startovní čáře není. No co, no, je to jen hra, šlechtění mě opravdu nebere a tak mě to nemrzí, to jen že už mě to fakt nebaví a ty dekorky stále nemám. :cry:
     
    Honzulka05, k.vitek a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Preceja - zkus se optat v Technických dotazech tam by ti to mohli vysvětlit lépe, jestli ti to počítá nějak málo, tak netuším v čem to je ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. timonek.

    timonek. Pilný autor

    100% z 50 je 50
    1000% z 50 je 500
    zbývá 55 což je 110%
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Nemám žiadnu sobiu stajňu, tak som do akcie ani nešiel :p mám dosť práce s otvorením posledného kúska vodopádov ...
     
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak za 28 minut končí BB... a bez něj se na akci už úplně vykašlu :(
    I když do konce akce 40 hod.
    Budu si ještě rochnit dorty. Tam už jsem kdesi v půli.
    Tady mi to vůbec nešlo. Njn, začít takovou akci bez zásob sobů (měla jsem ve stodole 2 ks) a z minula žádné našlechtěné...
     
    Sovinka a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    K.vitek, on dnes nekončí BB, končí jen akce na vyskakování farmamincí při šlechtění.
    BB bude až do konce akce - a to je ještě čas, tak do žita ještě kov nezahazuj.
    Ono pomáhá se tu vyjádřit - já jsem opět po zastěžování zde zjistila, že se hra okamžitě hodila do latě, najednou mi skákali šlechtěnci i z mixů a mám hotovo. Předtím dva dny nic, vážně to pomáhá - každopádně soby nechci ani vidět už a dekorky si naopak na památku budu hýčkat :).
     
    k.vitek a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.