Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    andělský sob mi nevypadne a nevypadne:cry:
    Všem kdo mají hotovo gratuluji:p;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa: nejsi sama, asi se na to vyfláknu ,-)) sláva jeden vyskočil.
     
  3. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Sobíci v družstvu jsou již pod fajfkou hotovo, ostatní nechám snad se ještě někdy budou hodit. Jára
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Jara268, myslím, že nebudou :(, už se tu psalo, že je po konci akce vymění za BZ...
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    dasa skus dát do ohrady 4 poštovní sobi a objeví se ti andělský zkoušel jsem na vedlejší farmě a funguje to
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    honzulka05 dobrá rada nad zlatoxD-kdybych měla 8 poštovních, vrazím je tam. Šlo o přeskoky při BB-:p;)
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky jsem hotová s úkolem a přebytek jsem strčila do družstva na rozšíření zvěřince.
     
    Jonsdorf, matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No škoda že nejdou ty andělští soby prodávat, to bych byl hned několikrát Mordechaj!
    :D
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jonsdorf to by stál přes 1 mega ne ?
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja se snazila byt nenapadna, protoze nemam EET praskacku a prodavam navic neregistrovane soby bez dokladu, ktere nekdo propasoval na Krym a oni pak vzali caru do Svycarska, ale copak to jde potichu, kocourku, kdyz ty hned vedle vriskas, jak kdyz te za ocas tahaji? :D
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Honzulí...
    Pche... To by se stánek s prodejem zasekl...
    Na obyčejných jsem vydělal jen asi 40 milionů.
    Tak že pod 4 mega bych nešel, dřív bych neprodal, to bych se šel raději modlit do kostela...
    :D
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafousová to by som na trhu viac vykrikoval,keby sa dali predávať tí anjelskí.Mal som ich 15 ks navyše to by som sa napakoval.Dnes máš voľno keď nepredávaš:D:D?
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- Uz te vidim, jak to tam hazes od systemove nastavene protihodnoty - bud rad, ze sly prebytky vrhnout aspon do klicovych uloh v druzstvu :D Jak volno? Jak nepredavam? Vsak predavam na str. 4-6 za 99 (pro chude) a 109 tis. ;)
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafousová ako som ťa mohol vidieť s kraja od brány,keď si sa zašila kdesi v zadu a ešte s kulichom na hlave:D:D?Lepšie ich dať do úlohy a doložiť k ním tých prvých šľachtencov miesto tých vyšších.Ešte dodať do posledného diamantového a bude hotovo.Len neviem kto mi stále prihadzuje do haly nové úlohy:D:D.
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    to je pěkně vypečená akce.
    Na konci nám ve mou i ty vyšlechtěné soby.
    To nám ten nový rok pěkně začíná :D.
     
    Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo. Největší problém byl s poštovními, nějak skákali buď nižší nebo vyšší.
    Přebytek hozen do zvěřince, chybí mi plány jak pro farmu, tak pro baha.
     
    jindrasofr, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak hotovo, tri kola slechteni nez to bylo hotovo tak jsem zbytek hodil do ukolu na Arboreto a je to...
    Jde se zase hledat misto pro dekorky :)
     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    hotovo hned včera, jen škoda,že těch de-luxe parfémů sem si všiml až dnes
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný sobí víkend :) jsem to taky dodělala - skoro, protože mi ráno vyzrála motýlí kukla, sobíci na ploše s ní létali jak o závod, jsem je hned všechny prodala na trhu xD zisk dobrý a že v prvním úkolu chybí zlatý a diamant za želé a parfémy, mi vůbec nevadí. Další sobíci už zrají a hned půjdou na trh za kamarády :p.
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    zkoumal jsem, četl, přemýšlel, podivoval se, a nakonec jsem dospěl k názoru a rozhodnutí, že nějak asi nechápu v čem je tento úkol tak zajímavý abych se mu věnoval. Kromě 2 dost podivných dekorek, jsem nepřišel na žádné velké pozitivum.
    Jestli to všichni děláte kvůliva KFC tak bych doporučoval dlouhé procházky po venku a nebo studené sprchy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.