Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    To jsem se zas vypekl. xD Odměny z akce absolutně o ničem, ale protože dělám všechny tak jsem ji automaticky rozjel i s minimem sobů (žádné šlechtěné jsem neměl a je divné, že ani nevím, že by se kdy šlechtili), s tím že kdyžtak dokoupím a nebo vyšlechtění nepoužití zůstanou do budoucna. No a pak jsem si otevřel diskusi a nejraději bych si sám dal pár výchovných... nu což, je potřeba se občas spálit, aby si jeden připomněl, že všechna nemilá překvapení ještě nevyčerpal :cry:
     
  2. zmel

    zmel Pilný autor

    No konečne mám aj ja hotovo. Ten posledný poštový sob nie a nie prísť. Zvyšné vyšľachtené soby dám do niektorej úlohy vo farmárskej hale, vymieňať ich nebudem. Škoda že sa nedajú dať na trh...
     
  3. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No, na akci bych se jim tentokrát vykvákla, ale vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že mám ve stodole 32 elfíků, tak teda něco málo pošlechtím :) Bída je ale s obyč sobíky, těch mám jen 136, a na trhu je nejlevnější za 95.000, tak prošlechtím to, co mám a dál uvidím :)
     
  4. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Takéto akcie sa mi páčia oveľa viac ako tie, kde sa musí pestovať neskutočné množstvo rastlín. :)
    Mala som pár vyšľachtených sobíkov, tak to nebolo až také zložité akciu dokončiť. Škoda len, že tie sobíky, čo zvýšili, budú vymenené za pár BS a grajciarov.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, teď teprve jsem si přečetla, že zbylé sobíky vymění za body a krejcary,já truhlík si je šlechtím do zásoby, je škoda, že nezůstanou ve stodole, jinak je mám hotové všechny.
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, taky chválím. Akce hotová a ještě něco málo vyděláno na trhu.


    Hezkou hru ...
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak u mě akce taky hotová,jen mě mrzí,že nám zbylí vyšlechtění sobíci nezůstanou.Já jich pár měla už ani nevím jak douho ve stodole a vůbec tam nezavazeli.:)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  8. burds

    burds Titán fóra

    Všechny soby co mi zbyli jsem dala do výrobny kterou nemám dodělanou
     
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jsem to prošlechtil během pár minut a trochu se mi utrhla ruka :wuerg::wuerg: [​IMG] . Co s tím? Narvat do zvěřince, nebo počkat na BZ a Kr na konci? O SK mi vůbec nešlo, mám ho dosti.
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Na závěr mi to hodilo pár přeskoků - zrovna v okamžiku, kdy už to člověk nepotřebuje... xD
    To snad aby mi z toho "přeskočilo"!:p
    Takže mám navíc: 9 elf sobů, 2 dárkové soby, 1 poštovního soba a 3 soby andělské...
    Trochu škoda, že se s nimi nemůže obchodovat (i když asi těžko by byla počáteční prodejní cena 4x111000 Kr za elf soba atd. - sob na trhu AA nabízen i za vyšší cenu).

    Tak ať máte štěstí a naskáče vám všem hodně vyšlechtěných sobíků !!!
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    V okamziku, kdy jsem prodavala soby po 103 tis. za kus, abych nebyla sobec jsem si rekla, ze na te akci snad musi byt neco, co jsem prehledla. Sobestacne zasobena jsem tak hodila par svych sobu k sobe a najednou je akce hotova a to jeste neni ani sobota o_O ;)

    [​IMG]

    EDIT: Y_n_O Upraveno ;) Btw stejne jsem v te akci nenasla to, kvuli cemu bych mela kupovat soby za miliony :music:
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  12. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Omlouvám se, ale nedaří se mi založit nové vlákno pro dotaz na technickou sekci.
    Mám v inventáři sobí stáj (ne classic plus nebo classic plus plus), ale nejde mi na ni vložit upgrade - Sobí stáj oranžová.
    Mám prosím poslat print sreec na podporu?
    Předem děkuji moc, prohlížeč jsem vyčistila.
    Abych nebyla of toppic - přeskoky nějaké byly, ale ne takové, jaké bych si přála
    Prima hru
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
    burds, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - dej tu oranžovou přímo na plochu - zřejmě bude už se základem (taky jsem jednu takovou měla) ;)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jednoho soba jsi nenakrmila na tučno ;)

    EDIT: Hraběnko, já taky ne, a přesto, že jsem polovinu chovu odprodala, jsem se do akce pustila. To doroste, už teď mám půlku úkolu hotovou... Základní mám dva... ale to pude xD času dost :)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  15. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    moc děkuji, funguje to ):, jedna šla na plochu a ostatní už šly vložit na základ.
     
    burds, jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - Super. Až ji pak někdy v budoucnu zbouráš do lišty, rozloží se už na základ a upgrade - pak už tu oranžovou budeš dávat na normálně na základní :)
     
    jindrasofr, Honzulka05 a panda1183674 tohle ocenili.
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Vidím, že info je zveřejněné už od včera...
    ...a ve stodole 2 ks základních sobů :D

    EDIT: Hahaha... a na trhu BD jsou nejlevnější ke koupi za 101 tis. krejcarů
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Máte všude levné soby, to já se napakovala za 150 000 Kr kus a vše se prodalo, juknu ještě kolem 10, až se bude šlechtit za mince, možná že ještě nějaké pustím, je to lákavé si vydělat :p
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak já akci taky uplácel a zbytek myslím přes tisíc sobů prodáno...
    Tedy, Izák Mordechaj by měl ze mně radost!
    No nic, jdeme připravit přípravu na sobotní oběd.
    Dnes mám službu já, tak doufám že bude mít rota radost a pochutná si, když už je venku tak, nebojím se napsat "hnusně"
    Všem přeji krásný den a slunce v duši...
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafousová však som ťa na trhu videl ako si vykrikovala.Aj ja som pár sobov predal ani som sa nestačil otočiť a boli fuč.Šľachtencov som strčil do úlohy arborétum a basta.Večer som došľachtil tých poštových a hotovo;);).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.