Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    tak soby mám hotové, zbylé šlechtěnce zkusím dát do zvětšování velkokapacitch budov, když už k ničemu jinému neposlouží
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  2. burds

    burds Titán fóra

    Take ace hot ova.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    já se sice do takových diskuzí nikdy nezapojuji, ale dnes mi to nedá, jsem přesvědčena, že při akci namrzlé ploutve nic nesebrali, dokonce jsem přesvědčena o tom, že určitě někde byla hláška, že se bude akce na šlechtění sobů opakovat, nechce se mi to hledat, a i kdybych to našla stejně neumím udělat odkaz.
    jen si myslím, že se někteří hráči báli, že sobi budou vyměněni a proto je naházeli do jiných úkolů.
    z minulé akce mi zůstali 4 kousky 3 elfové a 1 dárkový sob, s těmato jsem začínala dnešní akci. Ti co mi zbyli si zase nechám, protože zatím nevidím v popisu akce, že by se měli měnit za BZ a kr.

    aha tak už to vidím, že budou vyměněni, to asi znamená, že je to poslední akce se sobama?
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
    burds a evainfo tohle ocenili.
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Dotaz - jsou to tihle sobi co máme ve stodole? Chlívky?Tedy myslím ti základní.Jsem z toho volaký zmetěný.:p

    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne to zase skáče čo mi je na nič namiesto poštových mi to skáče na anjelských.Som zvedavý dokedy ich budem šľachtiť.Treba šľachtiť rozumne a či sa to dá?A to bolo aj prvý krát preto mi tých anjelských toľko zostalo:(:(.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    satelit
    jo jsou to tito sobi, žádné jiné snad ani nemáme, ale tulidomku to poznáš jsou označení k aci
     
    Honzulka05 a satelit tohle ocenili.
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak tady je pěkný šotek,normálně při BB samá genetika a nyní to vesele skáče ze základních na posledního,takže pátý úkol splněný a andělských ještě na tři akce:cry::cry::cry:
     
  8. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    sirchose: Akorát že ti je po akci seberou... Já mám v plánu nacpat případné přebytky do úkolů v družstvu (mám ještě neotevřený jeden zvěřinec).
     
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    sirchose ja to mám tak isto ako píšeš.Soby mi padali zo základných tiež na posledných ale pri ostatných zvierat len samá genetika.Som zvedavý na tie hadice ako budú padať.Pár skúsim,ale ak to bude ako vždy tak to rýchlo zabalím.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  10. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    tak jsem prošlechtila 104 ks SK, vlastně víc, protože v odměnách jsem ještě nějaké dostala.
    Přebytky sobů jsou v děsivém arboretu
     
    Honzulka05, evainfo a makak-magot tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo, zbylo 17 sobů základních ze 400ks. (+ 17+13+2 slechtěnců, jsou v arboretu), prošlechteno něco okolo 250SK
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sice mám plný tulidomek, ale nechám ho až na zítra s rama mincemi.
    Vyzvedávám si každý měsíc v rama obchůdku SK a SH, takže se mi mince hodí.
     
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak já vím že je seberou,taky to nacpu do nějakého zvěřince,jen jsem konstatoval že když to nepotřebuješ,tak to padá,mě navíc ti poslední zbyli 4 z minule,takže jsem nepotřeboval žádného
     
  14. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Hotovo to byůa oddechovka
     
    Honzulka05, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dní :) tak jsem se snažila šlechtit opatrně a nechávala u těch vyšších rezervu, ale andělští skákali i z obyčejných :) a kam je nacpu, vážně nevím, ta protihodnota není taková pecka, aby se postavil nový hangár :p jdu teda na ten úkol.

    [​IMG]
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zdravíčko. Přiznám se že po návratu z "nápravného zařízení domova pro seniory" kde jsem ukončila tátovi smlouvu a bude doma na tuhle akci hledím jako éro. Nicméně asi jsem ji někdy dělala protože mám mutanty. Ne na všechny úkoly, vyšlo mi to na diamant v 5. a potom jsem si vybírala, došla jsem pro úkol s kuponama na kombajn a tím končím. Sk zase tak moc není halt radši budu mít tátu doma a platit si dvě schopné sestry soukromě než se dívat na tu hrůzu. Dala jsem 10 pokusů, zbytek nahážu na vylepšení zvěřince a finito je po akci. Venku marast, v domově zděšení že si troufám na vyřazení taťky z bezva systému bla bla bla a SK jsem si nakoupila včera za rama mince. Stav sobů byl nízký, snad 309 ale díky skládce starého masa jsem to dala dohromady. V podstatě jsem na tom ještě vydělala, ale to je jeden z mála BB :music:, většinou bych projela i spodní prádlo s genetikou. Hezký víkend a lovu zdar!
     
  17. zmel

    zmel Pilný autor

    Tak ešte jeden poštový sob a o chvíľu budem mať hotovo. Anjelských mám už viac než dosť, len tie poštové akosi chýbali ...
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Příval sobů zdárně zastaven a farma předělána do běžného chryzantémového režimu.o_O
    Jinak teda přeskoky nic moc.:eek:
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Tak tohle byla akce tak akorát pro mne :D- hodinka a splněno a ještě zbylo, odměny malé, ale roztomilé a do vánoc času ještě skoro dvanáct měsíců - to se mi líbí, takovou akci bych brala pokaždé - tolik času na splnění :D a ne se honit s pěstováním něčeho, co nepotřebuji a ještě kvůli tomu vstávat i v noci ....
     
    matlafous123 a rampusak tohle ocenili.
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To je ňáká divočina...Měl jsem 605 obč.,dal jsem pro začátek 50 x šlechtění a hledím.Výsledky- 460 obyč,70/1. 48/2. 8/3. a 3/4.
    Pak jsem tam dal ty 2. a ejhle..3. a 4. už padaly takřka geneticky.
    Ále co,cca 140 SK stačilo na vše.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.