Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    tassadar11: Vím 100%, že jsem akci jela a nezbyl mi žádný sob, šlechtěný. Akci jsem nedodělala, nedalo mi (nevím co)... třeba nás tak bylo víc.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tassadar, Skali
    jen tak pro zajímavost jsem se probrala celým stonkem a zjistila jsem, že řádek z akce Namrzlé ploutve mám. To znamená, že jsem akci jela a také se mně zdá málo pravděpodobné, že by mně nezbyl jeden jediný vyšlechtěný sob. U běžných akcí se dá počet plodin dopočítat a to dopočítávám, ale tady při šlechtění, no nevím, nevím musela by to být hodně velká náhoda.[​IMG]
    Ale budu si říkat, že náhody se občas dějí ..... A nebo že bych byla tak šikovná [​IMG]

    Ne nebudu se v tom hrabat, přemýšlet o tom. Pár sobů mám, nějaké do SK také, ale do akce půjdu jen v případě, že nebude zbytí a budou chybět kupony na dorty. A to se stát může, protože padátka mám jen ze 2 ploch.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - pročetla jsem poctivě OFI k akci Namrzlé ploutve a před chvílí jsem se prokousala i komplet diskuzí a je tu skutečně možnost, že ti sobi nemuseli žádní zbýt, protože se mimo šlechtěnců sobů mohli dodávat také šlechtěnci ryb a oslů. Takže to šlo porůznu nakombinovat - dle uvážení každého hráče. Do jednotlivých úkolů šlo dodávat všechny tři druhy (šlechtěnci), takže nebylo nutné ani soby šlechtit - stačilo dodat jen rybí a oslí mutanty. Tož tak. Můžeš nakouknout Namrzlé ploutve

    Lyzarka - taky se v tom nechci šťourat, jenže mi to nedá, dokud tomu nepřijdu na kloub. Myslím, že tím dodáváním oslů a ryb by se to dalo vysvětlit ;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    MatysekKamilek : stonek mam, to je v pohode...
    Skali : ahaaa, tak to pak je jasny, proc zadny nemam :)
    Lyzarka : no zacneme z nuly a uvidime jak to skonci... takze se mozna slechtily ty jiny zvirata pro preskoky a pak se dodalo do ukolu co zbylo a tak sobi se ani nepouzili...
     
  5. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Sobí šlechtěnce nemám, asi jsem byla škrťa a šlechtila jsem ryby nebo oslíky kvůli vysněným :p přeskokům. Škoda, hodili by se.
     
    evainfo, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  6. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    Pokud budou jiní sobi, pak asi budou mít zjednodušené šlechtění, protože při počtu šlechtěnců za normálních podmínek,
    bychom těch běžných sobů asi potřebovali určitě i s těmi 150 daných rovnou do úkolu (pokud dobře počítám) 1878 ks, a to by nám
    asi mnoho nepomohl "baby boom", protože počty bez "baby boomu" jsou následující 1878 sobů (včetně těchto 150) a 1117 SK.

    A pokud to bude nějak usnadněné pro tuto akci, pak chápu, že nám je vezmou, jako při jiné akci (akční rostliny a pod), nebyli by nabyty klasickým šlechtěním.

    medulinka
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když už jsme u toho nepořádku,mám ve stodole nublonský šneky a k tomu sáčky čaje!o_O
    Stal se ze mě velkochovatel sobů.125 chlívků s motýlí kuklou a nějakýma dobrůtkama, to krásně přibejvá!:)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Tak mám 4 dárkové soby a jednoho elfího a to určitě z prvního šlechtění sobů.Ale nechápu proč nám vyšlechtěné soby nenechají.No uvidím kam dolezu.Mám dojem že jsem andělského soba hodila do nějaké akce dodej zvířata v hodnotě...Asi jsem dospěla k názoru že mi na nic nebude.Škoda.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem myslela, že dám dopředu šlechtit nějakého toho sobíka a ono ejhle, nejde to, tak čekat na 14 hodinu. Asi nějaké sobíky dám na trh, mám jich přes 4 tis. tak nějaký ten Kr přibude ;)
    Pokud mi byl nějaký sobí šlechtěnec vrácen, tak jsem ho určitě dala někam, kde chtěli šlechtěnce :p bo stodola prázdná
     
    evainfo, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Keď bola akcia zo šľachtením sobov tak som hral 2 mesiace.Na ryby a osly som lvl nemal.Keď som chcel robiť akciu neostávalo mi nič iné iba šľachtiť sobov.To som nemal toľko ani SK tak som si kúpil 2 balíky XL.A oni mi preskakovali ako sa im chcelo.Bolo to zo začiatku ťažké,ale nejako som sa musel s tými akciami popasovať.Ale zvládal som ich za pomoci mojej úžasnej susedky,ktorá neskôr farmu povesila na kliniec a visí na ňom do dnes.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Akci pojedu, sobu mam dost a sk taky. Pripadne slechtence navic hodlam hodit do druzstva do ukolu, do kterych slechtence jde dodavat (zverince arboreta, výrobny). Snad tam tedy pujdou dat, ale myslim, ze jo. Nechat si je promenit na konci akce se mi nevyplati. Ono se mi asi nevyplati ani to druzstvo, ale letos chci tyto ukoly pokorit, bez ohledu na to, jestli se to zda rozumne ;).
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Já bych to tak černě neviděla, BB je po celou dobu akce, nějaký přeskok určitě bude a nějací sobi se nám také vrátí. Navíc můžeš některé úkoly vynechat.

    .
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maurehata - měli by tam jít - zkusila jsem to a nabízí je to ke vhození ;)

    Edit: a právě jsem obdržela info, že na testu to šlo a v pořádku se tam započítali :D
    Čímž je vyřešen problém s případnými přebytky při šlechtění sobů :)
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    už to frčí tulidomek už má rožnutou červenou lucernu šmajchl kabinet jedenxDxDxDxD
     
    Trepifajksl, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vyšlechtěné sobíky z minulé akce nemám (a určitě jsem ji plnil), ale to mi zas až tak nevadí. Jen si nejsem jist, zda se kvůli dvěmy dekoracím hnát za šlechtěním (snad kvůli útržkům kuponů na dorty).
    No co - víkend to jistí. Ještě jsem vše nečetl, ale snad bude BB. Bez něj nejen kuře nehrabe, ale ani (rozumný) farmář nešlechtí!
     
    k.vitek, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    eště 2 úkoly a jeto toto frčá

    a hotovo [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    jan.svatek - baby boom tentokrat frci od dnesni 14. hodiny, cely vikend a az do uterka. Jen by mozna bylo lepsi pockat na zitea, to budou ze slechteni padat i rama mince, ale ja se na to vykvakla, mam jich skoro 3tisice a furt pribyvaji i bez meho pricineni.
     
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Proč u toho zase nejdou použít ty DeLuxe parfémy ? Na co je pak máme, když v 99% akcí nejdou použít ?
    Čert aby je vzal společně s RT přímo do černé díry.
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo a docela jsem se trefila, zbylo jen 1 elf, 3 dárkové a 2 poštovní ;) protihodnota 72 200 pouze, už je to v bahazvěřinci
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce je hotová, něco zůstalo z minula a zbytek se hravě doplnil.
    Tak ať se všem daří!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.