Příval sobů (4.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Asi vynechám. Se 40 soby a 3 elfy to nevytrhnu :p
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - Našlechtili soby navíc, tak jim zůstali. Superko do toho narvat tenkrát taky museli. Takže žádnou výhodu fakt nevidím. Podle mě je přeci jedno, jestli jsem ty soby našlechtila minulou akci, nebo je našlechtím teď - jaký je v tom rozdíl ?
    A těch pár krejcarů, co dostali hráči navíc ? Nojo, tak to už je důvod k pokřiku o nespravedlnosti. Teďka zbytky posbírají všem, aby byl pokoj a nebyl u případné další akce řev, že někdo má a někdo nemá. U akce Namzlé ploutve se psalo, že: "Po skončení akce nebudou zbývající vyšlechtění sobi vyměněni za BZ a kr., ale zůstanou ve stodole pro využití při příští akci se šlechtěním sobů."

    Někomu zase zůstal vavřín z akce a po zavedení chovu kiviho z něho mohl mlít krmivo, byť nebyl ještě v 95. levelu.... taky strašná nespravedlnost :eek:
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Skali : ono těch akčních kytek zůstávalo ve hře více. Hodně dlouho jsem měl snad 10 kytek "v přehledu ve stodole" zašedlých.
    Zrovna na to Kivi si pamatuju, že se tu trošku rozproudila debata o tom že jde mlet krmivo. Já tenkrát namlel snad 200 krmiva.
     
  4. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Takže kdo nemá našlechtěné soby, znamená to, že akci Namzlé ploutve neplnil a soby nešlechtil? Jestli to tak je, tak je to spravedlivé.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jaciz - nevím zda ti rozumím - řekla bych to tak - nenašlechtil nic navíc, jen co musel do úkolů - rozumíme si ?
    Kdo našlechtil sobů více, než bylo nutné, zůstali mu ve stodole do teďka.
     
  6. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Skali, ano rozumíš mi. A proto se mi to zdá spravedlivé, že zůstali a mělo by to být tak i teď, pokud hráč do toho dá superkrmivo které je za reálné peníze, tak by o ně neměl přijít.
    V minulé akci nikomu soby nesebrali, proto jich má někdo ve stodole víc, někdo méně, někdo nic. Záleželo na každém kolik superkrmiva do akce vložil :)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jaciz, kdyby to šlo, tak ti ty malované šlechtěnce z malované stodoly pošlu; moc to není, ale třeba bys už tak nebublala... 8) Já je nevyužiju, protože SK nechávám pro hadice...

    [​IMG]
    EDIT: je taky strašně nespravedlivé, že v době, kdy se dal získat Kaštánkový řádek, jsem zrovna měla hrací pauzu. Chci, aby mi ho taky přidali, přece nemůžou mít ostatní výhodu, kterou já nemám...

    EDIT2, jaciz níže: SK jsem kupovala za opravdové peníze tak před třemi lety, kdy jsem se vrátila do hry. Jinak melu, kupuju v Ramakrámku za mince z kola neštěstí a úkolů, získávám z úkolů, z akcí... tak je mi jedno, jestli by mi soby nechali či nenechali by mi soby a proměnili by ty soby zadarmo za užitečnou běžnou herní měnu...
    Omlouvám se za svůj příspěvek, evidentně se pohybujeme v rozdílných dimenzích...


     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  8. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Y_n_O

    já ty tvoje šlechtěnce nepotřebuju, jen jsem se zastávala těch, co je mají ve stodole. Museli je vyšlechtit, tak je mají. Přeju jim je, je to spravedlivé. Já se vyjadřovala k tomu, proč nám soby po šlechtění vymění za pár krejcarů. To je jediné na co jsem se tu ptala. Když už do toho dáme superkrmivo, tak by mohli zůstat.

     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Budeme muset šlechtit opatrně, aby nám pokud možno nic nezbylo ;)
     
    jirinasinova198, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ještě, že se na nás nevalí kameny (třeba by i zazpívali), ale jen sobi ,-)))
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Akci bych si pro sebe přejmenovala na Příval krejcarů (4.1. - 8.1.) protože ty lidi jsou po sobech jak blázni :p
    Šlechtit je nehodlám, z minula mi žádný nezůstal, takže nespravedlnost neřeším. Počkám si na nějakou lepší akci, tahle mě kromě těch kreslených peněz nijak nezaujala 8)
     
  12. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Plně souhlasím s Twinulkou.Nechává mě to klidnou.Sobama se nebudu zatěžovat,moc jich nemám a ty odměny nejsou tak atraktivní,aby stály za to.

    LV 173
     
  13. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    Ještě je možnost, že jsme je daly do některého úkolu kam se měly dodat šlechtěnci v jiné akci
    např dodej šlechtěnce v hodnotě 20 000
     
    burds a jirinasinova198 tohle ocenili.
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Halóóó, kde je stonek? A co ta vratka po soutěži???? Tak do tohohle tedy nejdu.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mija.kecka - jestli šli dodávat jako protihodnota někam, to netuším ;)
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak tohle je snad prvni akce, ktera jde mimo me, mimo teda dobu, kdy jsem nehrala
    SK setrim na hadice
    je to rozumny tah, jak vytahnout z hracu SK, aby se na hadice kupovalo ostosest
    tak beze me
     
    k.vitek, Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky mám dojem, že jsem je někam vysypal, ale hrabat se v tom nebudu ,-))
    SK nešetřím, než budou hadi, tak zase nějaké získám.

    evalumar: pod vyšlechtěnými zvířaty
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  18. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    A kde to ve stodole uvidím? Nějak je nemohu najít a určitě mi nějací zbyli.

    Šlechtit nebudu, potřebuju šetřit SK na anakondy, reálné peníze si nemůžu dovolit do toho vrážet. Takže toto vynechávám.

    Pitrýsek47: Tak tam jsem nic nenašla, asi mi je sebrali.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .evalumar. - zkus kategorii všechno a do vyhledávátka vepiš sob. A ukáže se ti všechno hezky pohromadě ;)
    sobi.png

    Edit: nic ti nesebrali kukni tady
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skali : nechce se mi verit, ze jsem PRESNE naslechtil a ZADNY nezbyl... to se snad ani pri takovych nahodach neda... musel bych jit po jednom kuse a trefit se... takze je otazka, zda to co ctu neni spis o tom, ze NEKOMU se promenilo a NEKOMU ne... ale protoze si to nepamatuju, tak predpokladam obvykly scenar - uz parkrat jsem zazil ze kompenzace dostal jak ten co ztratil, tak i ten co o nic neprisel a jednou jsem na te a jindy na druhe strane...
    Takze neberu tem co maji, spis jde o to ze nemam a nevim proc bych mit nemel...
     
    k.vitek a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.