Přístavní bazar (24.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, je to opraveno ve FAQ. Klikni zde

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    zemanka01 a další - nahlásila jsem to k prověření. S dodáváním zatím raději vyčkejte.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/19
    Honzulka05, danda-vnovis a zemanka01 tohle ocenili.
  2. Catherly

    Catherly Zelenáč fóra

    Zdravím, mám stejný problém jako pár lidiček přede mnou. Dodala jsem levou i pravou stranu, dostala odměny, odečetly se mi všechny dodané suroviny, ryby, padátka, prostě všechno a při posledním dodání se obě strany ,,vynulovaly" a vypadá to jako že mám dodávat znovu a nahoře u plus jsou jen 0... Můžete mi někdo napsat, jak se to vyřešilo, asi jsem slepá a nic tu nevidím, ale jako dodávat znovu 150 ryb, žraloků a chobotnic se mi teda opravdu nechce...nikdy dříve se mi to u podobné akce nestalo. Předem děkuji za pomoc.
     
    maja.rada, Honzulka05 a zemanka01 tohle ocenili.
  3. Catherly

    Catherly Zelenáč fóra

    zemanka01 a další - nahlásila jsem to k prověření. S dodáváním zatím raději vyčkejte.

    Aha, tak teď to vidím, každopádně před plněním, akce opravdu nechodím na forum, tak doufám, že to někdo opraví, protože to je tedy zase začátek akce :( a dodat všechno a přijít o bonus není zrovna fér...
     
    maja.rada, zemanka01 a fany2020 tohle ocenili.
  4. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    fakt me toto prestava bavit neni akce ktera by slapala jak ma >:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Dobrý den,stalo se mi úplně to samé,pravá i levá strana dodány a levá strana zmizela,taky to nechci dělat ještě jednou.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Teď jsem zvědavá, co s tím RT udělá, protože ten stejný problém má mnoho hráčů včetně mně,mrzelo by to, kdybychom přišli o ty SK.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    mám stejný problém. přišla jsem o zvířata a nemám nic. opravdu zas super začátek.
     
    maja.rada a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    já splnila levou stranu se superkrmivem a dostala jsem sice návnady, ale můžu začít od začátku, počet superkrmiv zmizel a jsem na 0
     
  9. hanelka

    hanelka Pisálek fóra

    Já jsem dodala na obě strany, pravá zůstala zelená a plusko zešedlo, levá se vynulovala a chce dodávat znova. Vyzkoušet to nemohu, nemám požadované. Vidím, že si stěžuje víc farmářů, tak jsem zvědavá, zda bude chyba v dohlednu odstraněna.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zatím nic nedodávejte.
    Jak nahradit postiženým hráčům ztrátu už řeší.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Proto většinou na začátku akce jen sklízím a sázím, a pak během dvou dní se podívám, co vlastně po mně chtějí. Doporučuji. Odpustíte si počáteční zmatky, pokud jsou zvlášť vydařené dostanu i kompenzaci. Těch padátek z šmajchl domků není tak moc,tak nějak nechápu, proč bych je měla už předem narvat až pod střechu něčím, z čeho nevypadne slušnější šlechtěnec natožpak ulita. K věci: kytek 4OOO
    [​IMG]:)
     
    Naposledy upraveno: 24/7/19
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    A co se stane kdyz dodate, vynuluje se to a da se dat znova? Nejde mi o SK, ale o bedny do rybareni, ty snad nezmizi jako ten bonus SK, nebo jo?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - nevím, bo zatím nedodávám a vyčkávám. A raději se ani nebudu ptát, proč to chceš vědět ;)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skali : neni treba se ptat, vsak to pisu v dotazu, oc mi jde :)
    no ja nedal slechteni predem, takze nemam taky splneno, ale kdo ma... nenavadim, jen naznacuju...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    dodala jsem,bedny jsem hned otevřela a návnady využila,tak jsem zvědavá co bude dál
     
    Honzulka05 a zemanka01 tohle ocenili.
  16. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    skali a to ja pitomec jel pravou stranu 3x nez mi to doslo ze neni neco v poradku xDxD
     
    maja.rada, Honzulka05 a zemanka01 tohle ocenili.
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Krása a vtipná animácia opäť, na to som zaťažená, ale keď som pozrela množstvo dodávok rýb, "vypadli mi oči" - takže si nezahrám, na toto nemám skutočne šancu, ale vizuálny zážitok je super :)
    Veľa radosti a držím prstíky ostatným :);)
     
    Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  18. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tassadar11
    návnady by měly vyjít na dokončení rybaření a s tím co dává fontánka ještě zbude, snad si budeme moct nahodit i nad 100 pokusů.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dingičko - ahoj, můžeš plnit jenom levou část nebo jen prostředek ;)
     
    dingičko a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. larelay

    larelay Analytik fóra

    Mně to nezmizelo, tak to nebude všude. A tolik humbuku pro 42 SK? Jděte se radši projít ven, je tam hezky. Jsem ráda za ty návnady v odměnách, vypadá to, že se ta rybí akce stihne. Myslím, že letos je to docela dobře uzpůsobené létu. Akcí sice hodně, ale na pohodu, minule jen na jedné ploše, odměny, co jdou oželet, takže kdo vypustí, o nic nepřijde. Za mne spokojenost a problémy se vyřeší jako vždy. Jako by to snad bylo poprvé, nebo naposledy xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.