Přístavní bazar (24.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek, je mi líto, ale informace o šlechtění pouze ryb v podkladech není a nebyla. Je uvedeno, že informace vychází z testů a poslední dobou i dost mizerných podkladů, takže opět poděkujme BP za nekompletní informace. To na upřesnění. Do popisu si to dá kolegyně, ale jako dodatečné info. Přesně tak, jak jsme to dostali s tím skvělým zpožděním i my.
    Potvrzuji ano, padátka vypadávají při šlechtění ryb - potvrzeno z BP dnes v 15:30

    Díky Danda
     
  2. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já do akce jdu,ale nebudu ji nijak hrotit.Při první sklizni napadalo 198 rybek a 316 popcornu
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nevím kolik čeho napadalo, ale L a P hotovo.
    BB už nehledám, nějaká rybka byla navíc a toho šlechtění není tolik, SK je v odměnách a ještě bude i při dodávání uprostřed.
    Paráda.
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akci dělám! Nečekám zázraky, ale protože mořských potvor dostatek, bude i skromný přísun SK(dostanu zpět, co jsem vložil) a SH. Na baha jsem hned nastrkal chlévy se zubouny i víceručkou, ať mnoho neubude. Horší je, že přijda včera večer domů, přečetl jsem si ofiko až po sklizni a zasetí. Tož všude na farmě mix stromů a zvěře a k tomu lilie. Na baha jsem si ráno sklidil chlévy a stromy - nějak jsem přehlédl ten padající popkorn. Nu, zázvorovník to zachránil. Takže guryb bylo 187 a pufzrna 297. Mi stačí.Stonek může být a nemusí. Stromy ani chlévy nedám z plochy a co bude to bude. Zvlášť, když jsem si vytočil 100% do stodoly a k tomu +1 na 6 hodin. Tím se mi vykompenzuje ta menší plocha, přibude zvěř - no nehrajte!
    Takže vzhůru do akce a dejme jí na frak!!!!!!!!!!!!!
     
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Dando,
    je nějaké vysvětlení, že na minimálně anglickém a německém fóru byla informace správná? To každá komunita dostává jiné podklady? Opravdu by bylo tak obtížné, abychom měli přístup k jednomu oficiálnímu FAQ?
    P.S. Modíka dělat nebudu - už jsem to psal několikrát
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak popkorn jsem 150x dodal,akorát mi chybí několik žužu rybiček xDxD,sklidil jsem baha stromky na kř. vodopádech,ale rybička žádná,myslím,že si počkám asi na večerní sklizeň a tam snad něco napadá
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  7. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    takpři šlechtění nic nevypadlo takže zbytečně jsem vypatlala zvířata a sk

    tak už to mám jen při šlechtění ryb

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/7/19
    evainfo, malanek70 a Helena1313 tohle ocenili.
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím bropyk,
    zaprvé nevidíš edity, když je skryjí, za druhé v podkladech to není a co dostávají ostatní mi věštecká koule neřekla a za třetí pokud se zeptají na soukro přímo CM a dostanou odpověď na soukro, tak to ostatní admini nevidí, je to dostatečně výstižná informace? Takže na tvou otázku ano, dostáváme různé informace, aspoň si to myslím, jinak by kolega z Ruska nechytil záchvat vzteku, že příště hodí na forum rovnou podklady z BP, protože už toho má plné zuby taky.

    A ještě ti sem klidně můžu vyplesknout ten screen z podkladů, že bys mi to tam našel. Klidně můžeš hledat se mnou, kdeže tam ta informace je. Sice sem akci nepřipravovala, ale kolegů se opravdu zastanu, protože to tam prostě není.

    Danda
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    myslím, že nebyla - na německém je vidět, že FAQ bylo opravováno (editováno), na ruském je to ještě zřetelnější, tam opravují přeškrtnutím a napsáním správného ... je to nemilé, nepříjemné, k naštvání, ale chyba nebude na straně našich moderátorů ... a tam, kde chyba vznikla, tam my nedosáhneme, takže zaskřípeme zubama, pošlechtíme ryby a pojedeme dál a popřejeme modíkům pevné nervy
     
  10. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Po první sklizni 74 rybičky,73 popcorn hmm..no jsem trochu v rozpacích :oops:
     
    Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No a ja som neprišiel o nič,pretože začínam až teraz:music:! Nechajte už moderátorov dýchať!;)
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    evainfo, Honzulka05 a Plinto tohle ocenili.
  13. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    evainfo tohle ocenil(a).
  14. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Doben
    ono to tak nevypadá, ale opravdu to tak je, taky mi nevypadlo ani jedno padátko, a ldyž jsem vlezla do tulidomečku, že dám druhý pokus už tam ta rybka byla jako akční šlechtična
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Děkuji za rozumná slova, vážím si jich i naši módíci.
    Bohužel to takto přesně je.

    Danda
     
  16. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    no, tak si odpovím sám - žádná reakce, taky reakce... Tomu se říká péče o zákazníka :)
     
  17. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky Dando, nevím, co se děje, ale dodala jsem všechno na pravou i levou stranu, odměny se mi i připsaly (například bedny s návnadami), ale normálně v minulých takových akcích když bylo vše dodáno, tak strany zůstaly zelené, a + zešedlo, a už se dodávat nedalo. Tentokrát se mi po poslední dodávce vše vrátilo do původního stavu.
    Je to nějaký renonc, nebo jsou ty dodávky neomezeně pořád dokola? Díky za případné vyřešení
     
  18. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    Moc prosím o radu. Udělala jsem celou levou část a mám tam +0 superkrmiva? Teď to musím dělat znovu?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ahojte, ja som urobila celú pravú stranu a som zase na začiatku ...
    Ako vidím, máte podobné problémy. Čo s tým?
     
    maja.rada a zemanka01 tohle ocenili.
  20. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    ja sem na tom stejne tak sem to dodal podruhe a zas sem na zacatku a zvirata fuc to je zas akce ze sem ji vubec zacal
     
    maja.rada a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.