Přístavní bazar (24.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Chovné rybníky i žraloky sú dlhé, chobotničky trvajú len 5 hodín (pred nakŕmením), takže asi preto ;)
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Další akce kterou vynechávám, v poslední době jsem jich nějak moc vynechala a nějak mě to nevadí, v klidu si pěstuji do úkolu.
     
  3. Silly.cz

    Silly.cz Pisálek fóra

    Vynechávám ,dovolená volá a tu si kazit nenechám.
     
    vilm4, Honzulka05 a filomena1952 tohle ocenili.
  4. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Akce vypadá celkem pěkně, dodám co půjde, ale na žralocích ztroskotám :oops:
     
  5. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Já do toho taky půjdu. Vypadá to na pohodu, chci získat návnady a ještě si trochu zarybařit. Jestli dobře počítám, dá se získat celkem 18 beden s návnadami? Tak to už bude pěkná rybačka :)
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Do akce jdu. Odměny už v mém levelu stejně moc neřeším a třeba se ten stonek někdy bude hodit. ;)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    doben, ovšem že do akce jdeme, jen jsem si udělala malou statistiku. Z těch pár příspěvků co zde jsou jsem se dozvěděla, že 9 ji dělat nebude, 7 ano a pár ještě přemýšlí. No uvidíme ....;)
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akci pojedu rád,hlavně dodám po stranách,ale nevím kolik toho bude,jinak vypadá akce velice dobře,několik takových (akce na tento způsob) už tady byly,tak proč ne
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Gordon takže je to vlastně u tohoto typu akce klasika. Měli jsme jej tu již několikrát a nepamatuji si, že by někdy uchvátil odměnami. Jediné, co jej oživilo bylo dodávání nažek jilmu kvůli upgradu továrny, jelikož byl jilm novinka z TS. Tentokrát tu nic takového není a chce se po nás jen trapných 150 kousků ryb, žraloků a chobotnic. Jen jsem zvědavý, kolik se zapojí hráčů, kteří nemají rádi minihry nebo překombinované akce, jelikož toto je vlastně obyčejná pěstovačka se třemi padátky. :p
     
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak koukám,že se do akce moc nehrnem.Taky to vidím na levá-pravá-nálepka.Abych neurazila.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pěkný den přeji! Do akce se pustím, konečně klasická pěstovačka a těch pár zvířat opravdu řešit nemusím. Není to ani činčila, mravenec či manta, tak není co řešit.
    Kdo do toho půjde - tak ať mu to padá. ;);)
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) bedny s návnadami lákají, ráda bych nakoupila dekorky pro mé farmářské kamarádky a kamarády, takže volba je jasná ... napěstujeme, dodáme, zkritizujeme (pořadí si může každý zvolit dle svého xD) a pojedeme dál 8)
     
  13. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Pustím se do toho a uvidím co půjde, chybějící rybářské řádky lákají... Třeba se zadaří :)
     
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Jo taky akci pojedu.Na té poslední jsem ztroskotala.Očka už tak neslouží.Tady to určitě vyjde.Nahamouněný zvířátka mám.Hlavně aby to padalo.
     
  15. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte!
    Akçiu budem robiť, tu si stačí zapamätať čo mám pestovať :)
    Chcem sa spýtať je jedno aké zviera budem šlachtiť ?
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    ssasulka84 nie je napísané ktoré zviera treba šľachtiť.Tak to znamená že môžeš hoci ktoré čo chceš.
     
    ssasulka84, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  17. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    myslím,že akcii mám dosť,tak budem v pohodlí pestovať čo mi chýba je toho veľa
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Z čeho to v chovné ohradě padá jestli tam vůbec něco padá,z jakých zvířat ?
     
    ssasulka84 tohle ocenil(a).
  19. Alena

    Alena Rádoby autor

    Tak jsem sklidila 21 šlechtění a ulity nikde,něco jsem nepochopila?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Vypadá to, že padátka padají pouze při šlechtění ryb. Je to tak uvedeno ve FAQ na jiných fórech.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.