Přístavní bazar (24.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Od rána se na farmě ozývá zpěv Málo nás, málo nás pojď popcorne mezi nás ... uf ještě dva sáčky a prasknu :)
    To už dám, díky přátelé je to i vaše zásluha.
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já s padátkama neměla vůbec problém. Ale protože jsem byla líná likvidovat zvířata na mýtině, jela jsem pěstování jen na dvou polích. Tudíž byl k dispozici hnůj i to dost padalo, ale poslední várku akční kytky jsem sklidila tedˇ:)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Konečně hotovo, mám velikou radost :)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  5. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akciu som nedokončila, chýbalo 50 padátiek... Ale nič sa nedeje, od istého času už hrám len sporadicky a nie vždy sa mi podarí dokončiť akciu. Nepatrím k závislákom, veď sú dôležitejšie veci, ako imaginárna farma.
    Tým, čo majú hotovo, blahoželám :)
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bazar splněn na všech frontách, padátek byla nakonec více než přehršel! Z tajemniček 2 prehistorické a 1 jasan a zbytek, co už mám. Chlévy - přehlídka oranž barvy a i nějaká ta žluť - mlékárna a ježci.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nestihla jsem stonek,ale mám aspoň ty vytoužený červený žraloky :) Takže spokojenost
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já jsem splnil akci do 5ti beden s nástrahami S,tu třetí dekoraci ani žraloky jsem nezískal
     
    jesterka74 a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.