Příprava Farmeramy na budoucnost

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 12/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Zdravím farmáři,


  většina z vás už možná ví, že Farmerama tým pracuje na tom, aby hra Farmerama fungovala i v budoucnu. Můžete očekávat, že máme připravené řešení (jedna z možností je přechod na technologii Unity) během následujících měsíců, ještě před ukončením podpory technologie Flash. Cílem Farmerama týmu je zajistit, že budete moci Farmeramu hrát nyní i v budoucnu.

  Převedení hry na jinou technologii znamená spoustu práce a obrovskou výzvu. Abychom vám tuto novou technologii mohli představit v co nejkratším čase, rozhodli jsme se odebrat některé herní prvky. Důvodem pro tuto změnu jsou také, mimo jiné, méně časté údržby hry nebo méně časté čištění kódu od pozůstatků a nežádoucích zbytků již nepoužívaných kódů z paměti počítače, zejména po změně datové struktury nebo zavedení / zrušení herního prvku.

  Začátkem tohoto týdne bude jako první ze hry odebrána Komiksová knihovna. Více informací týkající se této skutečnosti najdete v samostatném oficiálním oznámení.

  Doufáme, že se těšíte na budoucí vývoj Farmeramy stejně jako my.

  Děkujeme za pochopení a vaši neustálou podporu.
  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.