Příprava Farmeramy na budoucnost

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem pajda361, 12/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Zdravím farmáři,


  většina z vás už možná ví, že Farmerama tým pracuje na tom, aby hra Farmerama fungovala i v budoucnu. Můžete očekávat, že máme připravené řešení (jedna z možností je přechod na technologii Unity) během následujících měsíců, ještě před ukončením podpory technologie Flash. Cílem Farmerama týmu je zajistit, že budete moci Farmeramu hrát nyní i v budoucnu.

  Převedení hry na jinou technologii znamená spoustu práce a obrovskou výzvu. Abychom vám tuto novou technologii mohli představit v co nejkratším čase, rozhodli jsme se odebrat některé herní prvky. Důvodem pro tuto změnu jsou také, mimo jiné, méně časté údržby hry nebo méně časté čištění kódu od pozůstatků a nežádoucích zbytků již nepoužívaných kódů z paměti počítače, zejména po změně datové struktury nebo zavedení / zrušení herního prvku.

  Začátkem tohoto týdne bude jako první ze hry odebrána Komiksová knihovna. Více informací týkající se této skutečnosti najdete v samostatném oficiálním oznámení.

  Doufáme, že se těšíte na budoucí vývoj Farmeramy stejně jako my.

  Děkujeme za pochopení a vaši neustálou podporu.
  [​IMG]