Přátelští vetřelci (7.7. - 13.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    já nechávám stromy nechce se mě to pořád stěhovat a jdu pro stonek - dekorky do něj třeba seženu při OaD tolik SK nemám abych udělal všechno a šlechtění každý měsíc nového zvířete se mě zdá taky moc
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  2. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    fotbalove finale budou se dodavat plodiny i z baharamy takze pohoda
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim, ale pokud bude slechteni jako obvykle, tak SK tu pocitate dobre, ale se snekama staci tak 500 kusu - vraci se mi toho o BB tolik, ze kdyz zacnu se vsim co mam, tak to pak na konci mam jen o neco mene... hlavne pri proslechtovani, to nedavam zadnyho zakladniho a 6 je zpet...
    No uz vidim co je treba na stonek, moc se toho zas neusetri, jen dumam, zda nejdriv delat nejvyssi a pak co zbyde nizsich dodelat (s rizikem ze skoci vysoky barevny) nebo naopak zdola plnit a pak dotlacovat vyssi (a zbyde spousta nizkych nevyuzitych)... s beznyma zviratama je to snadny, ty maly se pouzijou priste, tady ale vsechno zmizi po skonceni akce...
     
  4. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak většinou mi stačí přečíst popis akce 1x, maximálně 2x... te´d to čtu po sedmý a buď má mozek dovolenou, nebo RT kombinuje kombinace kombinací ... dobře, tedy
    - sklidim, vyskočí mi šneci - chápu
    - šneky dám do tulidomku, vyskočí mi náhodný barevný šnek - aspoň pokud chápu

    co nechápu - co pak s těmi barevnými šneky? Bud je dám do ukolu (šnečí žížaly nebo co to je) a dostanu za ně předem definovanou odměnu, nebo je vyměnim za šlechtěnce (kde a jak)???

    díky těm, co se v tom již zorientovali za radu
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Levlef,
    barevné šneky po ukončení akce neměníš ty, ale mění se sami podle tabulky, která je na první straně :
    Šlechtění nubloních šneků bude možné pouze v průběhu akce, po jejím skončení tato možnost zmizí. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylí nubloní šneci vyměněni.
     
    Margziam, aljanu a evainfo tohle ocenili.
  6. Levlef

    Levlef Baron fóra

    nezmarka - asi jsem moc blond... takze bud muzu kaslat na vsechno a nejaky sneci napadaji a po skonceni akce se sami vymeni KR a BZ, NEBO je muzu dat slechtit na nahodu a po skonceni akce se vymeni sami na slechtence NEBO muzu slechtit a dodavat do ukolu, chapu to spravne?

    Takze v konecnym efektu si akce nemusim vubec vsimat, napadaji sneci a po skonceni akce mi pribydou KR a BZ a hotovo?:)
     
  7. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    matlafous
    díky za uznání, baví mne to,
    co se týká mých dotazů, tak se raději zeptám, než předpokládám,
    předpoklady se ne vždy vyplácí,
    prostě se raději zeptám , na předpoklad již spoléhat nehodlám,
    konec konců jsem odpověd stejně nedostala.
     
    evainfo, matlafous123 a krakoramaja tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zitra od 18 hod. BB... takze za 2 hod. na start, pratele a pilne sbirat vetrelce z chlivku, at nam nesezerou urodu na polich! :D
     
    evainfo a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nestačím vyrábět pro vaše slepičky krmení :cry: Ten mlejn jede hrozně pomalu :cry:
     
  10. lena4049

    lena4049 Pisálek fóra

    Tak akce mě nezaujala a BABY BOOM se SK využiji na vyšlechtění zvířat do zvěřince a arboreta. Výrobnu už mám hotovou.
    Tentokrát ani v odměnách není nic, kvůli čemu by se mi chtělo úkol plnit.
     
    maja.rada a evainfo tohle ocenili.
  11. if67

    if67 Perspektivní autor

    nemusí se nic dodávat,prostě pohodička,už se těším..asi začnu se slepicema.:D
     
    ELDORADO1970 a evainfo tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD slepice, kukačky a papoušci už "dozráli" ... čekám na start akce ...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, tak bohuzel vetrelci nejsou klasicka zvirata, takze dodavky mimo akci se nekonaji -.-
    Farmu nechavam v puvodnim stavu tzn. bez slepic (na Baha otocim parkrat papousky) a koncim - skace to odevsud, jak z pytle blech!
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  14. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Pro začátek 271 vesmírných bratrů;)
     
    abc23, evainfo, ezzra a 1 další uživatel tohle ocenili.
  15. slootr

    slootr Baron fóra

    No tak jsem sklidil všude stromy, jen na mýtině mám pár chlívů a výroben. Vyskočilo 211 šneků. Asi farmu zatím předělávat nebudu, protože to vypadá, že to bude stačit na to, co chci. Pokud mi jich do zítřejšího večera do BB napadá aspoň 500, nebudu to řešit :)
     
  16. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    plná farma stromů po minulé akci přinesla 364 ufošneků... takže na slípky kašlu, zítra udělám ještě jednu takovouto sklizeň a je připraveno na BB :)
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    První sklizeň 220 šneků ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Jen upozornění: základní ufošneci budou vypadávat i ze souběžné akce ..:: Fotbalové finále ::..
    Sbírat můžeme hvězdičkové mince, BZ, TBZ, krejcary, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, Zuzino ultrahnojivo, prkna, cihly, střešní tašky a nubloní šneky (potřební v rámci souběžné akce Přátelští vetřelci). V jedné hře můžeme získat maximálně 5 hvězdičkových mincí (1 na začátku hry výkopem z úvodního postavení, 2-4 vstřelením gólu).
    A "zápisné" do hry jsou plodiny v protihodnotě 17500.
     
    Janké861 a evainfo tohle ocenili.
  19. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Ze sklizně 206 šneků, první úkoly do všech dodaný, teď čekám jen na BB. Snad bude také nějaké superkrmivo ve fotbalovém finále. Na baha mám zásob dost, tak snad něco kloudného padne.xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.