Přátelští vetřelci (7.7. - 13.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Pokud bude BB, tak se vrhnu místo nublonů na žáby, protože jsem minulou šlechtící akci nestihl. Přijde mi to užitečnější. Těch speciálních výroben mám stejně spoustu.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161 Nehazej flintu do zita! Pokud das vsude chlivky (je to jistota), okolo stromy (uvidime po prvni sklizni, kolik toho z nich pada) a dostanes se na farmu aspon 1x/den na 20 min., tak bys mela akci splnit resp. sneky nasbirat ;)
     
  3. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    muj mlyn maka a do zitra mam 400 slepiciho krmiva xD
    jestli nekdo chce prodam levneji ve vetsim poctu

    muzu se zeptat co je zkratka sk?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/7/16
    Janča2001 a Margziam tohle ocenili.
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    superkrmivo
     
    Margziam a Branchy tohle ocenili.
  5. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    SK jen 166 :oops: , kde vzít a nekrást ;) takže nevím, nevím. Bez BB to nepůjde určitě a s BB uvidíme, třeba uděláme aspň něco ....
    Ale nějak se nemůžu dopočítat .... v celkových odměnách Co můžeme získat je 20 SK a 25 SH, ale když hledám a počítám v jednotlivých tabulkách, tak vidím jen 14 SK, ale 31 SH .... buď jsem slepá já nebo je to nějaká mejlka :music:.
     
  6. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    ahojky, prosím co to znamená to BB??
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Margziam tohle ocenil(a).
  8. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    aha děkuji :)
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak teď koukám, že grafici využili k označení těch míst, kam budeme dodávat šlechtěné šneky to, co mám na Ostrově pokladů pod názvem Odpalovací plocha pro mimozemšneka ...
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    JDU DO TOHO. Uvidíme, jak to RT vymyslelo. Kukačky jsou také dobrá rada. Hodně šneků všem. Jára
     
    evainfo, Margziam a blondmary tohle ocenili.
  11. zmel

    zmel Pilný autor

    Ja tiež akciu robiť nebudem, superkrmiva mám málo a ani tie ceny nie sú až také lákavé... Ale všetkým čo budú šľachtiť, držím palce, nech sa vám darí!
     
    evainfo, Margziam a skalara.v tohle ocenili.
  12. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    Vzhledem k tomu, že mě čekají teď tři 12 h směny v práci, >:(došlo SK a z nějakého neznámého důvodu mám problém zaplatit nákup florenů z platební karty a nevím, kde získat 12 místný kód, abych si poslala žádost o smazání z černé listiny:cry:, tak je po mě tato hra mimo. Držím pěsti ostatním farmářům, ať se šlechtění daří. ;)
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  13. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    1684 šneků, 1044 SK to je opravdu moc. Do toho nejdu.
    Ale tomu kdo se do toho pustí držím pěsti.
     
    evainfo, rampusak a Margziam tohle ocenili.
  14. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Zdálo by se, že je to samosebou, ale deklarované šlechtění při akci je možná poněkud odlišné od běžného
    / Šlechtění nubloních šneků bude možné pouze v průběhu akce/
    a tak bych ráda nalezla odpovědi na otázky, které nějak nemohu najít v ofiku :
    - bude se šlechtit za 2 SK nebo více či méně ?
    - půjdou uplatnit parfémy jako při běžném šlechtění ?
    - půjdou uplatnit zvýhodnění řemeslných produktů, ze stonku, runa stromu ?
    - bude doba šlechtění obvyklá ?

    Nenechte se pobláznit,
    :inlove:
    dejte nohy do tepla a v klídku si užívejte hry.
    Jediná nepříjemnost akce je 1050 SK, jak nám krásně spočítal Slootr, ale jinak pohodička.
    Potřebných 1684 šnečků vypadne z chlívků podpořených vodou následovně:

    počet potřebných dní na splnění
    40 chlívků60 chlívků80 chlívků
    slepice2,11,411,1
    slepice žlutá1,91,20,9
    králík/9,1/6,14,6
    kukačka2,11,41,1
    ovce/14//9,4//7,1/

    akce trvá 7 dní takže časy v závorce jsou nadlimitní

    Protože další šneci vypadnou ze stromů atd, dopadne akce určitě dobře,
    pokud nepřekročíte dobu růstu cca 8 hodin s vodou,(kozy,kachny,krocani...)
    a tak není třeba vytvářet rozsáhlé monokultury.
    Žluté chlívky to ještě vylepší, vyšší naopak zhorší.

    Jiná je situace v počtu BZ a protihodnoty,
    ale to si spočtěte sami
    :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/16
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Dala jsem na rady hráčů slootr a matlafous123 a udělala z toho mišmaš. Na plantáži jsem nechala jen stromy (třeba to z nich bude padat stejně dobře jako z chlévů), v pralese a na farmě postupně vyměňuji stromy za zvířátka na jistotu (mimo pěstovací akce klikám ručně, tak to nejde tak rychle). Uvidím po začátku akce, kolik šneků vypadne, v nejhorším budu točit kukačky nebo slepice, Ajtyk to zase moc hezky spočítala. Do neděle bych to měla dát dohromady a pokud BB bude, stačím ho vužít.
    Děkuji všem za rady.
    A pro nováčky: nemusím splnit každou akci úplně celou. Teď, po zakoupení zvěřince a výrobny, mám ale jen 30 hvězdiček a chci plnit hlavně kvůli hvězdičkám. Takže ne každý, i když hraje déle, má hvězdiček tisíce.
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Nerada tě zklamu, ale kdysi jsem vsadila na kukačky a ani rána. Třeba to bude jiné, já sázela na C++ a k tomu nejkratší a nic moc sláva. Co se akce týká, jedna za hubičku dostal končí druhá dej SK začíná. Vytlačila jsem ho na 990ks ale dávat se mi za nublony nechce, odměny tam nejsou žádné jako adekvátní protihodnota. Jo ze stodoly to by bylo co :). Asi vynechám, ty stromky vypadají hezky a nic to po mě nechce.
     
    -Kuteno-, evainfo a Alena tohle ocenili.
  17. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Já se snad zblázním zase je to jedna akce za druhou to nám nedají ani jeden den klid!:mad: Dobré je že se nemusí nic pěstovat ale zase tuto akci ovlivňuje jak vypadávají nubloni. Tak na farmu jsem si dal co nejvíc chlévů abych měl nublony ale mám málo SK takže si našlechtím jenom na Textilní mlýn ,protože při Expresu se mi nepodařili získat a pak už s touhle akcí končím.
     
    evainfo, Xenie6161 a Janča2001 tohle ocenili.
  18. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Tak já do toho také tentokrát jít nemůžu. Potřeba přes 1000 SK je pro mě neskutečně moc, kupovat nebudu a mám ho stále nedostatek. Takže si budu dál plnit nesplněné úkoly v družstvu. Ostatním držím palce.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    I kdybych se na fleku pomátla, 900 kusů SH nekoupím ani za zlatý prase. Pardon.
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ajtyk Prave vzhledem k tomu, ze v ofi neni uvedena zadna odlisnost, pocitala bych s tim, ze vse je v normalu bezneho slechteni. Btw diky za tabulku, na tebe je vzdycky spoleh ;)
    Na farme bezny provoz tzn. plocha ruzovek + tajemnych, pul plochy vyroben, na zbytku jecmen (sklidim po 14 hod. at je videt, kolik lita z ostatniho), Baha uz jsem prestavela na opice C++, papousky C++ a zbytek obyc papousky a uz se tesim na ty fialove jednooke;)
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.